Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reci ili cuvati tajnu
Pa gle, Leo. Da se ja i ti nadjemo, mislim da bi bilo problema.
Sad samo nastavi dalje..
Odgovori
Ma to sam ja samo tako rekao. Ne držim se toga. Točnije, ne usudim se. Jedna ženska me tako napala, radi toga.
Izljubim se ja s njom, iako sam htjeo uvesti to pravilo. Ona se, inače sa svima ljubi i to preko mjere.
Ja sam rekao, iz odmazde: "Gle, sada sam se izljubio s tobom ali odsad se držim svog pravila"
Ona je poludila i rekla: "Ja se sa svima tako ljubim i sl."U stilu, da sam otpad. Zamračilo joj se i bila je jako uvrijedjena
Ne držim se tog pravila, jer žene su opasne, ako ih se povrijedi ali i hm. uzvračuju odanost a nagrade znaju biti velike, ukoliko im se podilazi.
Sve u svemu, ne stani ženi na žulj.
PS: No, nedam se ja. Svatko ima pravo na svoja uvjerenja i razumjevanje.
Sad samo nastavi dalje..
Odgovori
Fighter ne ljutim se ja,  vidis da imam pozitivnu karmu, samo se zezam jer je tako bolje
BTW, eto danas nam je i praznik, ko slavi....
Odgovori
Ja! Sretan dan žena, tebi i svim ostalim ženama na forumu.  Angel
Sad samo nastavi dalje..
Odgovori
dobar dan dragi moji forumasi. mene nije bilo vijekovima ovde, ali necete vi meni zamjeriti. ako se iko muvao po forumu i vise no sto je trebalo, onda sam to bila ja. ni danas ne bih uletila da me nisu nacepili na klinickom centru. naime, iako je od zavrsetka mog lijecenja proslo skoro 5 godina, iako sam svo vrijeme negativna, i dalje imam tripove da li ikome govoriti o istoriji bolesti. jutros sam se uvjerila da ne treba nikom nista govoriti, jer su prije svega nadobudne sestrice po kojekakvim ambulantama uvjerene da su pokupile svu pamet svijeta. ja jutros isla bezazleno da uradim UZ dojki, onako preventivno, i pita me koza zasto me dr porodicne medicine oslobodila placanja participacije, da li imam neku jos dijagnozu bla bla, i ja idiot pocnem pricati da sam bila zarazena i lijecila se i izlijecila, ja kad koza poce sipati paljbu na mene,  u smislu, sta ja lupetam, to se ne moze izlijeciti, valjda je ona isla u skolu i ucila sta su virusi.... o jebem ti. ovako se ne iznervirah zbog price o hepatitisu od kako sam saznala da ga imam. bijesna sam  >Big Grin
naravoucenije: ako i imate potrebu podijeliti svoju pricu s nekim, neka to bude jako uzak krug osoba koje su u stanju da razumiju, koje su u stanju da shvate da je ovo izljeciva bolest, i za koje ste sigurni da nece ici okolo i lajati kako ste neki vironosa....
ljubim vas sve!
Odgovori
Pozdrav Bluka

I toga ima nažalost
Odgovori
Ciao
Sad samo nastavi dalje..
Odgovori
eto, ja se slazem potpuno sa Blukom. Rekla sam samo mojoj zubarki (cisto ono da pripazi da mi ne podvali nesterilisan instrument)  kod koje sam isla i u toku terapije, a kod pedikira i manikira, na tetovazu i piercing mi vise NE PADA NI NA KRAJ PAMETI da idem. Imam svoj pribor za nokte i makazice i turpije i ne dajem ni Bogu ocu.
I to je to.
Odgovori
Ma glavno, da nam Blukči svrati. Ostalo je manje važno.  ;D
Sad samo nastavi dalje..
Odgovori
inace, kakvi ste mi svi redom?
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)