Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Normalan život
Koja komedija zabune u emisiji  :bonk:  moram komentirat. Slučajno sam naletio na početak, baš su davali kontakte udruge. To je trebalo bit u prošloj emisiji. Pa stave fiksni telefon kojeg sam molio da ne stavljaju. Umjesto gmaila mail info koji ne primam. Onda udruga H. traži da stave i njihove kontakte i besplatni telefo. Na kraju piše ime abchepatitis a ispod besplatni telefon udruge H  :Smile
Nisu me obavijestili za ovo danas, nijesam kriv. Snaći će se pacijenti, prošli su i gore komedije zabune od ove. :bo:
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
JA SAM DANAS GLEDALA EMISIJU NORMALAN ŽIVOT.NA POČETKU SAM POMISLILA DA ĆE GOVORITI O HEPATITISU A ONO NEKI NOVI BROJEVI I SADRŽAJ EMISIJE O INVALIDIMA.DOBRO DA SI SE JAVIO  SAD SVE KUŽIM. :bonk:
Odgovori
Tec!

Nisam gledao, termin emitiranja je neprikladan za radne ljude
Pogledat ću ujutro reprizu u 5.45

Prvo pitanje: Koja je tema i razlog gostovanja u emisiji
Drugo pitanje: Tec, mislim da si gostovao u emisiji od 25.01.2010. reprizirano ujutro 26.01.2010 u 5.45
Uključio sam TV na kraju reprize i iznenadio se jer sam bio uvjeren da si Ti gost ( možda sam Te zamijenio)
Čudi me stoga što nema nikakve najave gostovanja. Za ovo ima zainteresirane publike

Kako je s Tvojom terapijom dvostrukih doza?
Odgovori
Da, bio sam gost 18.01., ne znam da je bilo reprize. Dvadesetpetog - nemam pojma, trebali su tada ponoviti podatke o udruzi i nešto još pričati ali bez mene. Za ovo danas me nitko nije obavijestio, slučajno sam ugledao, ne znam ja koji je dan ponekad  :idiot2:

Misliš, zašto nismo najavili na forumu? Pa, tu su ljudi jako dobro informirani. Razina informacija koje se mogu dati u takvoj emisiji je bazična. Osim toga, emisija je bila jako najavljivana, voditeljica je tjedan prije emisije primila stotine poziva i mailova. To da ću ja biti gost mislim da nije bitno osim ako me ljudi baš ne žele gledat da vide koji sam ja to lik  :coolsmiley:
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)