Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prehrana zimi?
Drago mi je da se mogu složiti sa dvije dame!!!!!
Dakle u vrijeme terapije ne treba se opterećivati u bilo kom pogledu pa tako i sa ishranom.
Ja nisam ni dobio nekakvu specijalno upustvo o ishrani na početku terapije a samoinicijativno sam lagano korigovao istu sa početkom terapije.
Čitajući sve postove na ovm forumu, pa i iskustvo vas dvije, sve više vjerujem da je u svemu najbitnije kako naš organizam odgovori na terapiju a da je sve ostalo gotovo nebitno.
Naravno ja ću i dalje da se pridržavam nekih pravila koje sam sebi postavio u ishrani i da se nadam da će na kraju virus biti ostranjen.
Svako dobro i veliki pozdrav!!!!
Odgovori
Pozdrav
Zahvaljujem se Unikat. Sto si me pogurao da malo vise trazim o zdravoj prehrani i kako utice na pojedinca.
Ko sto smo dosad pricali svako od nas ima poseban nacin rada organizma. Mene je interesovalo kako mi mozemo znati kako na koga i sta utice. Naisla sam na Dr OZ jedan od najpoznatiji svjetskih doktora. On kaze da nase reakcije probavnih organa mozemo najbolje znati preko boje i cvrstoce stolice.

Najopasnije stolice:
Crvene boje pokazuje da imamo unutrasnje krvarenje u dnu organa
Crna boja ukazuje na moguce krvarenje u gornjim djelovima organa

Ostale stolice
Zelena ukazuje ili da smo jeli nesto zeleno ,povrce ili da se hrana brzo krece kroz nas probavni sistem i kupi zelenu masu iz unutrasnjosti crijeva. Koliko sam razumjela i nije opasna
Bronzana boja ukazuje na dosta stvari ali i poznata hep stolica
Smedja je zdravog covjeka
Onada svi znamo da ne valja previse mekana a ni previse tvrda. I najboilje ako je u obliku banane hahah
Ja mislim da se prema ovome mozemo orjentisati sta jesti i kako.
Bas cu i ja probati da biljezim sta jedem pa sa lupom u wc hahahahah. Sta se covjek nece uraditi za svoje zdravlje Smile
Odgovori
Ma IvanaS samo opušteno kao što smo zaključili svega pomalo, umjereno a sad gledanje u šolju može i biti unosno  Smile Smile Smile Smile!!!
Pozdrav!
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)