Anketa: Koji ste genotip?
1
65.56%
59 65.56%
2
3.33%
3 3.33%
3
20.00%
18 20.00%
4
11.11%
10 11.11%
5,6.... (možda svrati koji)
0%
0 0%
Ukupno 90 glas(ova) 100%
* Glasali ste za ovaj odabir [Prikaži rezultate]

Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genotipovi - anketa
i ja sam "cula" isto sto ti sad pises, samo su me malo zbunili ovi nasi neobavijesteni halfovi  :coolsmiley:
citam sad neke definicije rezultata lab pretraga, npr za jetrene enzime, ono oko mojih povisenih vrijednosti ggt ima svakako veze i sa pusenjem... a i sa samom terapijom....
uzivajte vas dvoje na moru, i ja bih na more da mogu ikako Smile
bar imam godisnji do osmog, pa se sad samo metiljam po kuci  O0....
Odgovori
Koje ime?  Big Grin
Tresla se brda, rodio se miĹĄ!
Odgovori
evo moj glas je broj 28, također jedinica  Sad
Dobar sam ko kruh, svi bi me noĹžem rezali!  Angel
Odgovori
Citiram doc. Vince:

Citat:dakle ovako stoje stvari s genotipovima, ispitano na preko 1200 hrvatskih bolesnika s kroničnim C

genotip  1    59.0%
            2      2.2%
            3    35.6%
            4      3.4% 
I mi zamijećujemo da genotip 4 blago raste u odnosu na početak genotipizacije (1996), ali to zasad nije statistički značajno na velikom uzorku.

Eh, nismo naravno reprezentativni sa 28 glasova, kad bi bar mogla staviti da samo na ovaj post mogu glasati i gosti... Hm, ali onda bi isti mogao 2x glasati... AAA, nemoguća misija :crazy2:
Sad bi ja radila statistike,  :2funny: :2funny:... Sve me ono s Registrom iznerviralo, a nemoćna sam :-[ :tickedoff: :tickedoff:
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
ja dao svoj glas za boljitak svih nas. O0
Odgovori
Evo i ja glasala,  ko na izborima. Pobjeđuje moj genotip :bonk:
Odgovori
i ja glasah..danas sam konacno saznao genotip (3), umalo ne izljubih med.sestru,jer sam ovde saznao (citam vas vec par dana), da je to laksi oblik...od petka terapija....

pozdrav za sve

Ako si se uputio ka cilju i putem poceo zastajkivati da kamenjem gadjas svakog psa koji laje na tebe,nikada neces stici do cilja...
Odgovori
Dobra vijest, "kolega po genotipu"!!! Super je da se kod tebe to sve odvija tako brzo, tek doznao genotip, a u petak vec kreces sa terapijom.
Sretno sa terapijom  O0
Odgovori
tako mi je dr rekla Wink, nadam se da ce sve proci ok, petak je blizu Wink
a onda cu napisati nesto vise Wink

pozdrav
Ako si se uputio ka cilju i putem poceo zastajkivati da kamenjem gadjas svakog psa koji laje na tebe,nikada neces stici do cilja...
Odgovori
hello aleks, dobro nam dosao.... ti.... jedan.... sretnice po genotipu  Wink
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)