Anketa: Koji ste genotip?
1
65.56%
59 65.56%
2
3.33%
3 3.33%
3
20.00%
18 20.00%
4
11.11%
10 11.11%
5,6.... (možda svrati koji)
0%
0 0%
Ukupno 90 glas(ova) 100%
* Glasali ste za ovaj odabir [Prikaži rezultate]

Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genotipovi - anketa
Možda bi bilo dobro znati kako se tko zarazio ili misli da se zarazio.....
1. iglom
2. transfuzijom
3. tetovažom
4. dijalizom
5. zdravstveni radnik ili neka veća izloženost riziku zaraze
6. ne znam

1b;
#started therapy 17.07.2006.
if
      int+rib=ozdravljenje
then
      hulk=sretan+radostan*100%
fi
Odgovori
Možeš je i ti staviti Wink!!!
Samo odabereš "Nova tema s anketom" O0
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
A ja sam dosta dugo mislio da sam s jedinicom u manjini i di baš mene zakači taj gadniji genotip a ja u većini, daj bože da tako bude i sa lječenjem.
Baš me zanima dali postoji hrvatska statistika izlječenja za ovaj genotip?
Tresla se brda, rodio se miĹĄ!
Odgovori
E moj gazda, 1 je najrašireniji i u cijelom svijetu (osim tamo negdje, jugoistok Azije, pa famozni Egipat sa 4)... Nažalost, najviše ga ima i najteži je (mislim i 4, 5 i 6 su sto tako "gadni")...
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
Malo sam se vratio na ovu temu i nemrem verovat kolko nas je glasovalo samo 24 ( dvadeset četvero ). Pa kaj vas je frka. Almo malo žešče. Pozdrav.  :police:
Ništa mi neće ovaj dan ...
Odgovori
Evo i ja, glas svoj dao.
Kako se ono kaže :"Di svi turci tu i mali Mujo" e pa tako i ja.
A ova anketa -kako sam se inficirao- eh da javno kažem moglo bi mi se desiti da oni mene tuže, jer im ne mogu dokazati.I popušio bi na sudu. Znam sigurno da nikad nisam bio ovisnik, nisam primio krv, nisam bio operiran, nisam se slučajno ubo na iglu itd. Angel  Samo znam da sam bio, za  vrijeme studija, dobrovoljni davalac krvne plazme 91./92.g. na  IMUNOLOŠKOM ZAVODU Sve bilo ok do jednom kad su mi rekli da više ne mogu davati krvnu plazmu jer su mi se pojavila antitjela na HCV. 100 PITANJA NITKO NE ZNA ODGOVOR. Šalju me na infektologiju , tamo sve -neg ja poludio  :tickedoff: i poslao i jedne i druge  :Smile jel, tamo, kad 2003. slučajno otkrijem visoke transaminaze i da sam pozitivan na HCV  :'( :'( :'(
Film mi se vrati toliko godina unatrag i sve mi bude jasno , a Vama?
-eno na, opet ja traj la la-
Odgovori
Meni se puno puta vraćao film ali odgovora NEMA, pa sam taj film spremila u arhivu i pičim dalje.  Bilo bi lijepo ZNATI, ali još je važnije koncentrirati se na izlječenje i ne trošiti živce/žuč/adrenalin na razbijanje glave pitanjima GDJE KAKO ZAŠTO.  Sad smo tu di jesmo, i idemo dalje. Wink
Odgovori
(12-28-2006, 01:14 AM)Gioia link Napisao: Meni se puno puta vraćao film ali odgovora NEMA, pa sam taj film spremila u arhivu i pičim dalje.  Bilo bi lijepo ZNATI, ali još je važnije koncentrirati se na izlječenje i ne trošiti živce/žuč/adrenalin na razbijanje glave pitanjima GDJE KAKO ZAŠTO.  Sad smo tu di jesmo, i idemo dalje. Wink

O0U potpunosti se slazem!
Odgovori
normalno da sam zauzeo pozitivan stav ( takav sam inače) , samo sam htio reći da znam gdje , kad i kako. Ali to sad ionako nije važno .
-eno na, opet ja traj la la-
Odgovori
Ne kontam taj genotip nikako.Da pojednostavim:ako neko ima genotip 1 i ja se zarazim od njega,da li i kod mene mora biti isti genotip ili moze biti neki drugi?????Bicu pravo zahvalna ako mi neko odgovori jer me to pravo kopka.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)