Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pijem MMS-pomoć molim
Citat:E pa, Tec, kad si već tu, postavila bih isto pitanje, samo suženo na baš našu bolest: gdje u dotičnom članku pišu gluposti u vezi HepC? ...da ne širimo... Ili je fulao negdje u samoj srži?

Nigdje. Čovjek govori iste stvari kao i ja. Bio sam ciničan, obzirom na "razumijevanje" koje sam dobio od sljedbenika miracle minerala.

Za Lugol nemam pojma, ima Epsomovih soli negdje valjda. Al mislim da ti ništa tako drastično nije potrebno. Taj osjećaj da ti se tijelo ne čisti, čuj...to je u glavi. Nemreš ti to osjetiti nikako, osim po posljedicama. Budući da imaš kompromitiranu jetru btw., jesi li osjetila da ti je vitalni organ u banani<? Nisi, osjetila si posljedice tipa umor.

Tak da to nije istina. Istina je da ti je od detoksa važnije piti svakodnevno sokove i uzimat dnevno neki antiox protokol, počev s c vitaminom natašte radi željeza...detoks se dešava svake sekunde i bez tvojeg uplitanja. Colon ispiranje naravno pet+  Smile, to je tak jako da ti stvarno ništ više ne treba uz gore navedeno  Smile
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Još kad bi mi faca bila  Smile Smile kad pomislim na detox kolona odma mi je  :-[
Odgovori
Klistir bombicom sa talogom crne kave il kamilicom?  :bo:
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
probaću precizno navesti svoje faze malog kućnog klistiranja:

1. trebalo bi...  :-\
2. evo idem! >Sad

3. u kupaonici:
Tongue  :tickedoff: :o  :buck2: :bonk:

:'(

:fucka:
:o
:fucka:

izlazim iz kupaonice:  Big Grin  Angel

I onda kažem svima:  O0 !!!

(oprostite kaj sam bila malko nepristojna)

Odgovori
Nakon aplikacije leći na leđa sa svinutim koljenima, duboko disati, lagano masirati abdomen - debelo crijevo u smjeru silaznog preko horizontalnog prema uzlaznom (tam na kraju je slijepo crijevo). Nakon desetak minuta okrenuti se u položaj fetusa na desnu stranu tako da tekućina krene prema slijepom crijevu. Ako se ispravno radi, čuti ćeš klokotanje i brbotanje koje znači da je tekućina došla do kraja uzlaznog dijela d.c. Možda to neće ići od prve. Idealno bi bilo držati klistir bar 20 minuta.
Ništa osim klistira ne može očistiti ta kritična mjesta.
3 dana za redom pa pauza par dana pa opet. Može i svakodnevno, onda očekuj gospodina Herxheimera.
Odgovori
Hm vidim da ste se raspisali o MMS u ja sam opet u turbo pogonu pa se ne stignem javiti.
Ja nisam neki doktor ni naučnik ni medicinar a niti sam povodljiva da si neke stvari mogu samo u glavi zamisliti npr da mi je od nečega bolje ako nije. To kod mene ne igra.
Mogu reći što i kako se osjećam ništa drugo. Ponavljam imam kronični hep b.
Transaminaze su mi alt 19 ast 21 ggt 20 slučajno otkriven u trudnoći jetra na uzv izgleda zdravo .
Počesto sam imala bolove u predjelu jetre ali onda su mi našli prefrknutu žuč i rekli da je od toga.
Moj općepraksić doktor mi je uvjerio kako sam sretna što sam samo nositelj ali znate kako je ...crvic radi.
Djeca su mala i znali su mi posisati i zadnji atomić snage ma kakav sport navečer u deset ja sam bila mrtva.
Naručila sam -mms popila jedno mjesečnu kuru i prestala. Meni je to bilo dosta ali ponavljam nisam povodljiva i ne može me se uvjeriti u ono što nije ali ja sam druga osoba. Umora nema,spavanja ma kakvi ni misliti bolovi u žuči ništa a sport ...sobni bicikl koji sam si davno kupila i služio je za vješanje veša sad je moj evo sinoć sam vozila 2o km bez greške i tako svaki dan.
Ovako se dobro nisam osjećala već jako jako dugo.
U kontaktu sam sa jednim gospodinom koji isto ima kronični b hepatitis dosta je sumnjičav i za vrijeme pijenja -mms stalno je vadio krv.
Nazvala me njegova gospođa prošli tjedan i rekla da su mu transminaze pale za trećinu a broj kopija virusa se smanjio sa milijun i pol na petsto tisuća.
Nastavlja sa -mms i dalje.
Ako već mms šteti jetri ne bi li nalazi trebali biti lošiji a ne bolji.
Što je to onda.
Ja ću krv vaditi ujesen a onda ću vidjeti na čemu sam a do tada ću živeti punim plućima jer sada to mogu.

Odgovori
Na osnovi transaminaza se ne da ništa zaključiti, nažalost. Te vrijednosti variraju dnevno obzirom na bolest, stres, prehranu, umor...Treba pratiti trend 3 - 6 mjeseci na mjesečnoj bazi ili češće pa vidit. Da je imao npr. ALT 400 godinama, to bi značilo da su to neke normalne vrijednosti za njega. Da nakon uzimanja mmsa značajno padnu, recimo na normalu, tada bi to još trebalo pratiti. Jer nagli pad aminotransferaza može značiti i više nema dovoljno hepatocita...a to nije dobro.

Količina virusa u krvi ne znači baš ništa, broj virusa varira iz sata u sat. Također treba pratiti trend, i to nešto znači jedino u sklopu terapije i drugih nalaza vezanih uz antitijela HBV.

Iz ovoga se za sada još ne da ništa zaključiti, kako o dobrobiti tako niti o eventualnoj šteti za jetru. Jedino bi sigurno bilo histološki pogledat, biopsija prije i nakon mmsa. Ne možemo nikako osjetiti jel razara jetru ili ne, kao što ne osjećamo niti kada je u pitanju virus.

Mnogi oboljeli unatoč aktivnoj bolesti i visokoj fibrozi/imaju normalne nalaze aminotransferaza. Tak da  :bo:

UZV nije metoda kojom se može puno zaključit o stanju jetre. Jedino ak je već jako jako loše se nešto vidi. To iz iskustva.  :Smile Jedino makroskopski (morao sam operirati žuč) i biopsijom. Poklopilo se. Na UZV izgleda još dobro  :Smile

Drago mi je da se osjećaš bolje, ako je i od mmsa  Smile
Odgovori
Smiledivno, renata!  Smile Smile

bio mi je užitak čitati tvoj post!
...iako se u nalaze uopće ne kužim, samo mi je žao da i meni nisu otkrili hepatitis u trudnoći, jer kako sam bila trudnica "povišenog rizika" (prvo dijete sa 40 god.) tako sam išla na duple i posebne pretrage, toliko su mi puta vadili krv i druge tekućine da sam mislila da su me iznapopregledavali baš na "SVE", i da je taj moj osjećaj slabosti i neke bolesti ipak - umišljen. Da sam saznala da imam HCV prije 7 godina, već bi bio izliječen, ovako je sve tek sada predamnom (a nisam mlađa nego onda).

Jedva čekam jesen i tvoj nalaz!
Nego, opet ću ti ponoviti: nisam doktor nego zainteresirani pacijent, a kako razne tvari u našem tijelu, pogotovo one koje nas razbolijevaju, imaju sklonost nevjerojatnom razmnožavanju, tako bih ja na tvome mjestu ponekad popila MMS za svaki slučaj, znaš ono: ostane 1 virus i eto ti začas opet bilion bilona istoga. Nažalost. Neće ti škoditi ako uzmeš jednom-dvaput tjedno.

Što god Tec rekao o opasnostima MMS-a: sada, kad ga je renata već uzela, neće joj naškoditi još malo, zar ne? A ako je uspjela: SLAVIT ĆEMO SVI!!!

Tec, hvala još jednom na nesebičnom dijeljenju svojega znanja: nigdje još nisam pročitala one upute o poslijeklistirnih 20 min. osim onog: "probajte ga zadržati u sebi 10, najbolje 20 minuta." Jest da je tema neugodna, ali... živimo u našim tijelima, dapače mi jesmo naša tijela, duh&duša&tijelo prožeti u jedno, pa zašto ne govoriti o nekim (kao sramotnim) dijelovima istog?! Uostalom ako neću pričati o dotičnim dijelovima, a osjećam da su mi bolesni, prebrzo ću Anđelima pričati o tome, a oni stvarno o probavi pojma nemaju  Angel
Odgovori
Gledajte, da objasnim: virusi hepatitisa žive i razmnožavaju se u hepatocitima - stanicama jetre. Testovi mjere trenutnu količinu virusa u krvi - one koji su "ispali" iz oštećenih i uništenih hepatocita.

Uzmimo radnu hipotezu da MMS na neki potpuno neobjašnjiv način ne šteti zdravim stanicama, nego ima afinitet samo za patogene (bakterije, viruse, mikoplazme....). MMS će tada pobiti viruse koji se nalaze u krvi taj tren. Iako, to nisu uspjeli dokazati ni in vitro. Na koji način bi MMS mogao ubiti viruse koji žive i množe se u heaptocitu?

Odgovor je, nikako. Mora ubiti i zaraženu stanicu. MMS je dezinficijens - ubija sve živo. MMS ubija na način da uništava staničnu "kožu" -  lipoproteinsku opnu koja omata i viruse i bakterije. A da nekim Božjim čudom i uđe u zaraženu stanicu bez da ošteti opnu, uništito bi stanicu iznutra zajedno sa virusima. Jer su neraskidivo integrirani.

Ako i pobije viruse, dezinficira krv  Big Grin ajme loše li izjave, to je sam trenutna "korist" jer ti virusi u krvi ne mogu naštetiti gotovo nimalo. Ne mogu se razmnožavati u krvi. To mogu samo u jetri. Zato se i zovu virusi hepatitisa.

Da bi MMS prepoznao zaraženu stanicu, morao bi imati mogućnost prepoznavanja antigena, jer zaražene stanice se obilježe tako da imuni sustav zna da nisu ok. MMS tu sposobnost dokazano nema.

Ako je virus trenutno neaktivan, kako sam shvatio, to znači da ga je imuni odgovor malo istukao pa virus ne može puno raditi. To se bez greške vidi na nalazima antiHBs ag itd itd. Da li će se i kada ponovo aktivirat, pobijediti imunost koja možda iz nekog razloga "padne", to nitko ne zna. Često, kada je virus jednom pobijeđen, male količine koje ostaju u organizmu više ne rade nikakvu štetu.
Smatra se da kad bilo koji virus jednom uđe u organizam da ga on više nikada ne napušta. Tak da svi negdje u sebi nosimo tragove gripa koje smo nekada preboljeli. Pa kaj  :bo:
Odgovori
Tazi kako ti napreduješ. Ja sam mislila da si i ti na MMS-u piješ li kako se osjećaš.
Važno mi  je znati ima li boljitaka kakvih.
Ljudi svašta piju ali ne govore a ja volim podijeliti sa drugima i dobro i loše pa što bude.
Vozdra ljudi!!!
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)