Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pijem MMS-pomoć molim
Evo me. Ljudi ja sam tak puna energije da me puca sa svih strana.Počela sam vježbati nekako sam vrijednija nekako pažljivija ne znam što je ali jako sam malo umorna samo pičim.
Kontrolu sam ostavila za ujesen.
Neka se krv pročisti neka sve procirkulira onda idem.
MMS sam mazala sa medom.
Nos začepim stavim med u usta pa MMS pa opet med.
Mogla sam ga na kraju popiti cijelo čudo bez nuspojava.
Stvarno mi je ali stvarno bolje!!!
Odgovori
Renata, ti si heroj!!!

..a koliko je to "cijelo čudo" bez nuspojava? Dal 2x15 kapi dnevno, kak savjetuje Humble?

probaću sa medom...
Odgovori
3x15 DNEVNO bez nuspojava jedino je gadno za popiti.
Poslije sam bila super.
Tazi jel te boli u jetri kad ih piješ jer mene je.
Stalno sam to osjećala???
I neko vrijeme poslije me boljelo.
Sad je konačno dobro!!!
Odgovori
Kad ga popijem ne boli me u jetri, nego me strefi mučnina,  ona ista mučnina bez bolova koja me godinama proganja, tako da sam mislila da mi nešto debelo nije u redu sa želucem - a u stvari to jetra otkne pa zgura želudac i za njega nema mjesta.
Dakle TA mučnina, i počne mi se spavati. Jasno, kad se tijelo bori sa nečim onda želi isključiti stanovnika da mu ne troši energiju...
Koja bedara mi se jučer desila, sttiram u filmu, njemačka koprodukcija, i sjedim u charleston haljini već satima, mislim si: nemrem zdržat, maaalko su zaklopit oči, neće niko vidjet... jasno par puta se zbudim od onog trzaja kad počnem padat, ali kao ne kuži se. I probudi me susjed, svi me zezaju, svi pričaju o spavanju na setu, i tek danas mi priznaju da su me Nijemci snimili kak sjedim i spavam  :bonk:

E da, ovo sam ti htjela reć: recimo da si se očistila od virusa, i recimo da ti je ostalo malo - sasvim malo viruseka, a znaš da oni imaju osobinu da se ludo razmnožavaju... hoću reći, trgni si MMS tu i tamo, da im ne dozvoliš ponovnu kolonizaciju tebe ako je koji preživio.
Jedva čekam tvoju jesenju kontrolu: nadam se da ćemo slaviti prvog pobjednika nad hepom alternativnom metodom!
Odgovori
U Nexusu od ovog mjeseca ima članak o MMS-u, ali čovjek priča gluposti  :2funny:
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
pažljivo sam pročitala taj članak u Nexus-u, ispodvlačila ga, ispregledavala reference, i da - napokon liječnik specijalist koji je napisao i nešto o rizicima  uzimanja MMS-a, i kako ublažiti nuspojave- to je baš članak koji sam tražila!!!
Odmah sam nazvala i izdavača hrvatskog prevoda Humbleove knjige, i da - on dobro poznaje rad autora tog članka, kaže da ga jako poštuje i da je članak odličan.

Renata: GDJE piše glupost, bar jedna jedina? Reci koju rečenicu si ti osjetila kao glupost?

MENI i NAMA OVDJE je jako važno što je pisao na nekoliko mjesta o hepatitisu C, i o liječenju istog antioksidansima. Ja ću ga u svakom slučaju poslušati, i kada se odlučim na MMS (a to će biti, kako sam već pisala, onda kad si do kraja složim tromjesečnu terapiju, uz pomoć pisanih izvora i u dogovoru sa barem 2 liječnika - to će biti na način baš iz tog članka - prvo dugačka detoksikacija, zatim 2-3 dana MMS-a, zatim mjesec dana antioksidansa (otprilike).

U svakom slučaju hepB je lakše izbiti iz organizma nego hepC, tako da se ja iz sveg srca nadam da si ti uspjela, to bi mi zaista puno značilo  Confusedmitten: Ali nažalost hepC se spominje kao puno teže izlječiv... Sad

zato i pripremam udar na njega vrlo pažljivo, širim strategiju, skupljam informacije... Sve ću podijeliti s vama, naravno.

Reci, Renata: u kojem dijelu si osjetila glupost? nemoj mi ne odgovoriti, molim te!!! Važno mi je! makar bio samo osjećaj, bez logike.
Odgovori
Tazi, nikako nije hep B lakše eliminirati iz organizma, nažalost je to puno puno teže nego eliminirati HCV.

Što se tiče MMSa, buduči da znam ponešto o stanicama i virusu, napisao sam gotovo identičnu stvar o uzimanju MMSa kod kroničnih bolesti kao i autor članka. Ako nekoga zanima objašnjenje neka pita. Jako je jednostavno.  :coolsmiley:

Ono što sam napisao o miracle temi stoji kao dobronamjereno upozorenje. Najte zamerit što rušim iluzije, smatram da kod ozbiljne dijagnoze - treba biti ozbiljan Tongue

Drago mi je da se i u mojem omiljenom časopisu našla potvrda jer će tak ljudi valjda ipak bolje razmislit nego kad im istu stvar piše indijanac sa foruma  :lud:
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
(06-20-2009, 11:12 AM)Tazi link Napisao: MENI i NAMA OVDJE je jako važno što je pisao na nekoliko mjesta o hepatitisu C, i o liječenju istog antioksidansima.

Čitaj pažljivo. Hep C se ne liječi antioksidansima. Oni pomažu smanjiti štetu koju virus&imuni odgovor na njega čine jetri i šire.

U svakom slučaju, antioksidanse treba uzimati na dnevnoj bazi. Ne bilo koje, ne bilo kako. Zamisli, i tu mogu nešto savjetovat  :Smile Baš sam dosadan i nametljiv :bonk:
Odgovori
LIJEČI se antioksidansima - nisam rekla da se IZLJEČUJE, kao: uzmeš mega-dozu antioksidansa pa si IZliječen; to ne.
Ali da se, skupa s ostalim, LIJEČI I antioksidansima - to da!
Treba paziti da ih se uzima, kako ti kažeš: na dnevnoj bazi, pametno i sustavno. UZ ostalo, da: I oni nas LIJEČE.
tako je ispalo, ali ja (ovaj put) nisam šlampavila (kao ponekad, hm-češće), nego rekoh baš precizno: LIJEČE, ali oni svakako nisu dostatni za IZliječenje.
Odgovori
AU, sorry Renata: to je Tec napisao da pišu gluposti u članku u Nexus-u, a ne ti!!!

E pa, Tec, kad si već tu, postavila bih isto pitanje, samo suženo na baš našu bolest: gdje u dotičnom članku pišu gluposti u vezi HepC? ...da ne širimo... Ili je fulao negdje u samoj srži? S obzirom na reference nije bezveznjak... Kako si slažem kuru čišćenja organizma, za čime vapim već desetljeće-dva, i to baš kukam i jadam se i doktorima - da imam subjektivni osjećaj da mi tjelesna detoksikacija ne radi dobro i šta da radim u vezi s tim?, ali nisu mi uopće pomogli, niti savjetom (ono: dobro izgledam, bolje od prosjeka, pa šta se bunim?)
- dakle i prije terapije želim si složit tretman unutarnjeg čišćenja, što planiram napravit unosom hrane i pića, vježbama, eventualno ayurvedsko čišćenje kolona, i - zašto ne?! - nekoliko dana MMS-a, pa udarni antioksidansi.
I još ovo: autor prije MMS-a savjetuje (za naše, teške kronične bolesti) pripremu: uz detox savjetuje i "3otjednu kuru Lugolove otopine joda". Ima li tko kakva saznanja što bi to bilo?! Pitala sam u apoteci i kažu mi da se to prije svugdje prodavalo (pa sjećam se da je Baka imala joda, to je valjda taj Lugol, i sjećam se žute boje svoje kože oko mojih dječjih zgrebanih koljena, dezinficiralo je da je bila milina, pogotovo razne upalne svrabove) - i kao otkrilo se da je kancerogen ako ga se recimo pije na dnevnoj bazi pa je sada zabranjen?!
Pa tko je lud da takav lijek pije svakodnevno bez ograničenja?! I zašto zbog takvog svi mi ostanemo bez lijeka kojeg je imala svaka kuća (svaki kuhinjski kredenc Wink ) Pa da uzimam aspirin svaki dan aspirine krepala bih od tog, kaj to ONI PAZE NA NAS bedake???
I, zna li tko?
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)