Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pijem MMS-pomoć molim
(05-23-2009, 05:28 PM)hcv1a fighter link Napisao: i ja to pitam..?

Doživotno ostaju antitijela, tak ste "markirani". Također, ako je jetra bila znatnije oštećena i radi toga se smatra da postoji kronični bolest. Blukči, ti si izliječena iako to liječnici nerado pišu i govore. Kaže se "zaliječen" jer postoji infinitezimalna mogućnost povratka virusa, tj. smatra se za svaki virus, da kad jednom uđe u organizam da ga više nikada ne napušta.
Prema tome, imamo u sebi i viruse gripe i prehlade koje smo prebioljeli kao djeca a u praksi to znači da smo izliječeni jer ti virusi, iako mogu ostati u tijelu u nekom manjem broju, više ne rade ništa, nikakvu štetu.
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
:fucka: cool razmisljanje koje rado primjenjujem, no svakako volim cuti potvrdu i sa drugih strana, a ljekari nek' ga duvaju...
ispravi me ako sam u krivu, ali cini mi se da sam nekad negdje procitala da u izvjesnim slucajevima moze da se desi da nakon nekog vremena i markeri "ispare", tako da postoji mogucnost da se nekad u zivotu i "odmarkiram"  :idiot2:
Odgovori
Čak sam znao za jednu osobu u Zg. Protiv svih pravila i znanstvenih spoznaja, ali eto, događa se. Antitijela nestanu. Ne da je to nešto posebno dobro, nema to veze sa zdravljem, al interesantno  :crazy2:
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
e fakat cu puke radoznalosti radi napraviti markere s vremena na vrijeme. posto sam inace u zivotu van svih normi, zasto ne bi bilo tako kad su u pitanju i antitijela hhihihihi! hocu ih izbaciti van voljom i snagom sopstvenog uma! napolje iz mene gamadi hihihi!
tec, kak' se ti drzis????
Odgovori
Pozdrav Bluka, Tec i ostalo društvo Wink

Bluka ne postavljaj nemoguće ciljeve.
Bolje je energiju usmjeriti na realno i dostižno.

Tec kako ide s tvojom duplom terapijom?
Nuspojave očekivano ili je gore? :tickedoff:

:coolsmiley: O0 Wink

Odgovori
Eto da se i ja javim. Čitala sam sve što ste pisali i pretpostavljam da ste svi pomalo u pravu. Popila sam turu MMS koja je trajala mjesec dana.
Sada mi je dosta.
Želim vam reći da se nakon toga osjećam bolje ali DOISTA bolje.
Povremeni bolovi  u jetri koje sam imala smirili su se i sada ih nema uopće.
Prije sam kada sam došla sa posla padala od umora sad normano nastavljam sa kuhanjem čišćenjem ...brinem o djeci i svemu.
Navečer mogu biti dulje budna ujutro se ustati bez problema i odraditi dan.
Ja na znam da li je to od MMS ili se samo poklopilo da se osjećam bolje ali pišem kako se sad osjećam.
Još ću pričekati malo pa ću ponoviti HBS ag da vidim da se nije slučajno povukao (kronični je).
Pozdrav ljudi i držite mi se ima i go Confusedmitten:rih stvari od ovog našeg hepa!!!
Odgovori
(05-26-2009, 03:53 PM)Ambo link Napisao: Pozdrav Bluka, Tec i ostalo društvo Wink

Bluka ne postavljaj nemoguće ciljeve.
Bolje je energiju usmjeriti na realno i dostižno.

Tec kako ide s tvojom duplom terapijom?
Nuspojave očekivano ili je gore? :tickedoff:

:coolsmiley: O0 Wink

Hvala na pitanju, ide onak starački. Za sada sam pošteđen temperatura i nesanice i alergija, ostalo isto osim što je hm, pojačano. Slabost i zbunjenost, izgubio sam 3 kile u tjedan dana, pojačana opća slabost.

Ovih dana idem bušit rupe n< zidu za vratilo, pa ću se popravit  :bonk:
Odgovori
Tec!

Drži se.
Ako možeš Ti biti ovu bitku, onda svi to možemo.

Svi smo uz tebe, ako Ti to nešto znači ne boriš se samo za sebe.

Pozdrav!  O0 :coolsmiley:

Odgovori
Ambo hvala  Smile Smile Smile
Odgovori
RENATA:
kako si sada? Dal si još uvijek orna za život?
Kada ćeš ići na kontrolu?

I ovo: SA ČIME si uzimala MMS? Meni je tak bljak da neznam kak ga progurat niz grlo
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)