Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pijem MMS-pomoć molim
Imam kronični b hepatitis. S malo ili ništa simptoma i sa urednim transaminazama. Uspavani kažu.
Svejedno mi smeta pa sam naručila i počela piti MMS aktivator.
Ništa staršno do sada mi se nije desilo. Polako povećavam dozu i sada sam na sedam kapi. Ali...
Svuda  u literaturi se spominje hepatitis c i ozdravljenja u slučaju toga. O hepu b nema ništa.
Ima li tko malo više inforemacija...
Čak me uhvatila panika da si više štetim nego koristim.
Pomoć  molim!!!
Odgovori
I, pričaj nam kak ti je sad, Renata!
Ima li promjena?
I HepB i C su virusne bolesti, pa moralo bi raditi za obje!!! Uostalom otkad nam je MMS u kredencu u mojoj familiji razne viroze se sređuju za dan-2 umjesto 7-10 kao prije... u stvari ih možda više ni nema, to je Mali dovukao par puta virus iz vrtića pa smo ga sredili sa 2 x 2 kapi MMS-a, a inače su to bile patnje od po tjedan dana, uz nespavanje - naše...
Odgovori
kvotam s foruma.hr:

"Možemo li dobiti odgovor na neka razumna pitanja? Npr.:
- postoji li ijedno neovisno istraživanje učinkovitosti natrijeva klorita u liječenju?
- postoji li ijedno kliničko testiranje natrijeva klorita (duplo slijepi test)?
- postoji li ijedna neovisna analiza slučajeva u kojima natrijev klorit nije doveo do izliječenja?

A nadalje:
- kakav je metabolizam natrijeva klorita?
- na koji način natrijev klorit (i spojevi nastali iz njega) ubija "patogene"?
- na koji način natrijev klorit (i spojevi nastali iz njega) djeluje u izliječenju "napatogena" (dijabetes, koronarne bolesti, itd.)?

Uglavnom, mogu tako nizati pitanja do sutra, nije bitno, nijedno nije odgovoreno. I prije nego pročitam taj odgovor, ne, u Humble-ovoj knjizi toga nema."

Ja bi se debelo zapitao. Osim tvrdnji i obećanja, nula bodova. Nije to tako teško znanstveno ispitati. Upitajte se, zašto onda nije? Zato jer se zna. MMS je užasno jak oksidans, upravo ono što nam uništava jetru!Evo par linkova od mene:

http://www.ilo.org/public/english/protec...sc1045.htm

http://en.wikipedia.org/wiki/Ames_test - MMS ima dokazano mutageno djelovanje (ovdje je objašnjen sam test)

Nama trebaju antioksidansi, za Boga miloga  :Smile :tickedoff: >Sad
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
:bo: neznam koga to quotaš, ali taj Humbleovu kjnigu nije čitao... predugo bi trajalo da ti ovdje ispisujem odgovore iz Humblove knjige, ako još nije stigla u knjižnice sjedi u neku knjižaru i prolistaj, naći ćeš detaljne a laiku razumljive odgovore. Od navedenih pitanja jedino nije napravljen duplo slijepi test, ali piše sve O nepostojanju duplo slijepog testa, naime autor NEMA NOVACA da ga napravi,za dvostruko i trostruko slijepo ispitivanje oko 100 milijuna dolara; dovoljno mu je da MMS radi, da izlječuje ljude, da do sada nema niti jednog umrlog i niti jedne prijavljene posljedice od nuspojava (za razliku od mnogih farmaceutskih lijekova, možda čak svih?). AKO stvar liječi, čemu trošiti pare na duplo slijepe testove? Sav novac se koristi da se ljude i dalje LIJEČI time. I sav prihod od knjige ide na daljnju proizvdnju i distribuciju MMS-a, a ne na autorovo bogaćenje. Bilo bi ludo da on sad taj novac troši na ispitivanja, budući da Američka vlada, FDA i Farmaceutska industrija ne da mu nikada neće dati novac za ispitivanje, nego je autor morao napustiti USA i krije se od njih po čudnim zemljama-nebi bio prvi pronalazač lijeka koji zaista IZLJEČUJE "neizlječive" bolesti od kojih živi farmaceutski lobi kojega je "progutao mrak".
Humble je istraživač i pronalazač a ne liječnik. MMS nije lijek, on je ubojica patogena u tijelu, a svi smo ga već pili u manjim dozama - u mineralnim vodama i sličnim pićima, svačemu... Dok je radio na vađenju zlata u Africi njegovi radnici i on su oboljeli od malarije, i tu je otkrio MMS. odonda ima potvrđeno preko 75 000 izlječenja od malarije bez ijednog smrtnog slučaja. U jednom zatvoru u Ugandi liječio je i potpuno izliječio 370 ljudi oboljelih od AIDS-a u 3 dana. Također je izliječivao ljude otpuštene iz bolnice da doma umru od AIDS-a.
Naravno da je nudio Američkoj vladi, ministarstvu zdravstva, FDA-i i svima formulu MMS-a: to je i razlog zašto je morao napustiti Ameriku i kriti se po raznim zemljama.
U knjizi je i postupak kako napraviti MMS kod kuće za male novce, a ima i na itnernetu: www.miraclemineral.org  . Tako se on štiti od, u tom slučaju, uzaludnog atentata.
Malo me zanio, oprostitie na dužini maila. Ako koga zanima, čitao je dovde, ako ne - prestao je (na NET-u nemožeš biti dosadan; jednostavno te prestanu čitati). Ja sam nažalost jedna od onih kojima MMS diže želudac, a za HepC bi trebalo uzimati puno MMS-a 3 mjeseca, baš zato jer je on u jetri a ne u krvi, tj. iz jetre ide u krv. U knjizi piše o uspjesima IV primjene, autor je - nemajući novaca za laboratorijske miševe - prvo isprobao na sebi, onda su krenuli i ostali - ali ja se toga bez liječničkog nadzora bojim, naravno: ne pada mi na pamet!!! Da baš umirem, u redu, ali i ovako - ne žalim se, ima puno bolesnijih od mene pa nekako migaju kroz život.
Nadam se da nisam koga iznervirala ovim postom?! Ako jesam:

NAJTE KAJ ZAMERITI, PROSIM VAS!
Odgovori
Imam knjigu. Anegdotalni "dokazi". Nisi kritična. Tvar je moćan oksidans :o <Šteta na jetri nastaje od, pogađate - oksidativnih procesa! Taraaaa  Big Grin

Taj dio si propustila komentirati.

Nama trebaju antioksidansi. Humble nema pojma o tome što se u stvari dešava u organizmu kod uzimanja MMS. Taman i da MMS krši viruse, 100% radi i gadnu štetu.

Da trošiš nešto manje drastično, ok.

Ali tvar je nepobitno otrov.

Ima otrovanih znatan broj. Ali ti vjerojatno baš taj dio ne vjeruješ. Sad

Za početak, nabavi knjigu koju smo izdali. Prouči materiju. Nemoj me uvjeravati da moraš kuhati na nekoj masnoći. Ak si bolesna, nek se ukućani prilagode tebi a ne obratno  :Smile I tak. Ne kužim kako ignoriraš savjete ljudi debelo iskusnijih od tebe a prihvaćaš savjete iz knjige, savjete ekipe za koju uopće ne znaš tko su i da li uopće postoje. Al neću više. Radi kaj hoćeš i sretno.  :coolsmiley:
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Njima ni MMS nemre pomoć http://www.youtube.com/watch?v=-0_XS_qHv...re=related  :uglystupid2:
Odgovori
Tecumseh: baš to o čemu govoriš ne mogu nigdje pronaći. Molim te daj mi link ili naslov neke knjige, članka, ili ak ima u Humbleovoj knjizi daj mi str. na kojoj piše o nekome tko je nadrapao od MMS-a. Naravno da želim čuti i drugu stranu a ne jednu jedinu knjigu!
2. a kak se to kuha bez masnoće? Ne kužim... Stara mi je kupila jednu preskupu tavu, bila je reklama na TV-u i prikazan je tip kako meće šnicl na tu tavicu bez ikakve masnoće, pa rez, pa on vadi ispečeni šnicl. Ma nema šanse!!! Kak sam metnula nekaj na tu $ tavu tak se zaljepilo. Dobro, sa 1 žlicom masti nekak prođe, i istina je da treba manje, ali bez - nema šanse.
Ja jednostavno jedem manje od njih, i stalno pasem po vrtu i livadi pa mi je bolje.
Bila sam posudila i neke knjige o kuhanju bez masti, ali nije to tak kak izgleda u knjigama. Jedino da dm pare za neki WOK. Ali već mi je dosta uzaludnog davanja para... rađe pasem po livadi.
Odgovori
http://www.themiraclemineralsupplement.com/disclaimer ovo ti je dovoljno. Oboljeli od hepatitisa bi trebali pet puta razmislit/savjetovati se prije uzimanja ičega, kamoli jednog takvog agresivnog sredstva. Tzv. "čišćenje" organizma je večinom prevara jer tijelo ima svoje sustave izbacivanja otrova i viškova. Može se pomoći doduše ali ne tek tako. Pozdravljam colon cleansing jednu kuru, iako bi to trebalo doma radit na tjednoj bazi. Uzimanje basenpulvera (ne na terapiji!) odnosno svježih zelenih sokova na dnevnoj bazi pomaže alkalizirati tijelo.

Duboko disanje, kupke sa solju i sodom bikarbonom. Ne uzrujavati se, jer to u roku keks izaziva "zakiseljavanje" organizma.

Popričaj sa nekim tko poznaje ayurvedu i vidjet ćeš da je famozni detoks proces koji traje i koji je vrlo kompleksan. Pitaj njih o mms. U slučaju oštećene jetre nažalost se ne bi smjelo niti gladovati, što je najbolji način održavanja zdravlja.
Ne smije se gladovati zato jer jetra treba čistiti a kad je oštećena, ne smije ju se nikako naglo niti previše opteretiti (fulminantni hepatitis) Zato sam protiv mms.

Jedna naša zastupnica umrla je od nekoliko aspirina prije nekoliko godina. Imala je hep c. Jel razumiješ o čemu ti pričam?

Oprez i uvijek kada je jetra u pitanju, polako i nježno. Sve što udahneš, pojedeš, staviš na kožu, sve što osjetiš - završi u jetri.

Akutni fulminantni hepatitis nastupa naglo i bez najave, traje par dana i obično je smrtonosan. Osobno znam za slučajeve. U nekoliko njih u pitanju je bilo uzimanje čajnih mješavina od travara. Svašta može biti okidač a o tome što se u tijelu dešava pri uzimanju bilo čega više se ne zna nego što se zna. I tko tvrdi da razumije i zna što se točno dešava pri uzimanju mmsa je idiot i opasna osoba. da si zdrava, radi što hoćeš. Ali ovako...  :lud:
Odgovori
eh ovako poglavico, posto si ti vrstan poznavalac teme, da ti postavim pitanje glede zdravlja bolesti.... mogu li se ja smatrati zdravom osobom? da te potsjetim, trogodisnja infekcija hcv-om, terapija znas da je bila uspjesna, u klubu negativaca sam vec skoro tri godine. u anamnezi nemam drugih hronicnih niti bilo kakvih bolesti. pitam tebe, jer mi vec ide na onu stvar misljenje mnogih ljekara da onaj ko je bolovao hepatitis do kraja zivota ostaje markiran kao hronicni bolesnik  :tickedoff:
Odgovori
i ja to pitam..?
Sad samo nastavi dalje..
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)