Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Molim pomoc (po mogucnosti nekoga iz Rijeke)
Hvala Besna! Bar netko ima smisla za moj humor!!
Sad samo nastavi dalje..
Odgovori

Ne znam ime zubarice moje mame, ali na Belvederu je...u domu zdravlja (to se vise tako ne zove jel'?  ??? ). Uglavnom, divna zena, preporucujem  O0
You can't reason yourself back into cheerfulness any more than you can reason yourself into an extra six inches in height.
Odgovori
Sto se tice zubara gdje mi je karton, osobno ga nisam ni upoznao jer je zamjenio staroga koji je sada u penziji. No dozivio sam toliko neugodnosti i sikaniranja od nasih zdravstvenih radnika da jednostavno nemam povjerenja u nikoga, ja to sve istrpim, to je moj kriz (u punoj cekaonici vas pitaju "a vi ste onaj sa hepatitisom?" ili "zovi mi onog s hepatitisom" a to su jos i najblazi primjeri) ali ne zelim to svojoj obitelji - ako se ispostavit da taj doktor (ili sestra) nije korektan. Sada je moj karton tamo i on me mora lijeciti kako je netko rekao, ali ako on to zapravo ne zeli i osjeca prisilu mogao bi zamjeriti onda i mami ili sestri.

Zapisao sam nekoliko ordinacija i sada krecem u obilazak zamoliti da me prime.
No ne zavaravam se, ako netko ima i previse pacijenata ni zdravu osobu ne bi primio, u mojoj situaciji nemoguca misija.

Uz odgovarajuca financijska sredstva siguran sam da bi se nasao barem jedan lijecnik koji bi me primio, svakako.
No kronicni bolesnik sa teskom depresijom, pokvarenim zubima i samopouzdanjem izgubljenim tamo negdje proslog desetljeca nije bas sampion u kategoriji "stvaranje novca".
Odgovori
Kaj ti briješ,Supljizub???Ne radi veliku misu od svega. ok, ti si hipersenzibilac, veliki emotivac, u teškoj si depresiji,imaš hep - i kaj sad?? Imam takvog istog doma!!! Kladim se da si se uvijek bojao ići kod zubara. Ko i Papabatak.Kao da je i nama super ići popravljati zube,dok svrdlaju,buše i štatijaznam šta sve ne.Nisi ti centar svemira,znaš, zato što imaš hep.Sorry,ovo je zapravo upućeno mom mužu. Kriva adresa.Nitko neće upirati prstom u tebe,zato ,brate mili,odi popravi te zube i fajrunt!! :crazy2:
Odgovori
Bravo besna :knuppel2:
Odgovori
(03-30-2009, 11:23 PM)besna link Napisao: Kaj ti briješ,Supljizub???Ne radi veliku misu od svega.
...
brate mili,odi popravi te zube i fajrunt!! :crazy2:
Izvini, nisam htjeo da tako zvuci, ne sazalijevam se i nisam htjeo kukati. Vec samo podrobno objasniti zasto je to problem. Ipak se radi o "obicnom" odlasku zubaru. I samo da znas nisam nasao zubara, jos. Stekao sam jako cudan dojam - da apsolutno nitko nema takve pacijente. Posto svi znamo brojke oboljelih u HR to mi zvuci gotovo nevjerovatno, jedino objasnjenje koje imam za sada da je poneki pacijent ipak presutio.
Odgovori
Woohoo besna  ;D

Suplji zub, jesi li procitao moj post? Moja mama ima hepatitis i nikada nije imala problema sa svojom zubaricom...ciju sam ti lokaciju navela...ako trebas jos neke detalje slobodno pitaj.
Na stigmu se moras naviknuti i jednostavno biti jaci od toga. Nema ti druge. Ja nemam hep, ali posto obavljam dosta stvari za mamu i cesto sam po lijecnicima osjetila sam neugodne poglede, vidim ljude kako bulje i sire usta kao ribice u znatizelji i strahu kada se spomene nekakav tamo virus hapatitus. Kada ih vidim takve ja jos vise volim podignuti glas tako da me bolje cuju....mozda nesto i nauce mone :lud:
A to sto je doktor glasan u ordinaciji je nedostatak manira i osjetljivosti, imam ja takvu ginekologicu...kao da je postavila razglas u cekaonicu, nema tajni  :2funny:

You can't reason yourself back into cheerfulness any more than you can reason yourself into an extra six inches in height.
Odgovori
(03-31-2009, 03:45 PM)Supljizub link Napisao: I samo da znas nisam nasao zubara, jos. Stekao sam jako cudan dojam - da apsolutno nitko nema takve pacijente. Posto svi znamo brojke oboljelih u HR to mi zvuci gotovo nevjerovatno, jedino objasnjenje koje imam za sada da je poneki pacijent ipak presutio.

Bok Supljizube,
kako mislis da jos nisi nasao zubara. Otvoreno su te odbili kad si spomenuo hepatitis, ili?
Jer ako je tako, ja cu svoju bolest s lakocom presutjeti.
Odgovori
Kad sam saznala da imam HCV odmah sam sama sa sobom raščistila nešto, nisam kriva šta sam zaražena, ali bit ću kriva ako se netko zarazi zbog moje ne odgovornosti. Tako kad sam došla prvi put u zubara odmah sam rekla da sam zaražena i bila sam spremna i da me odbije, pa nije to jedini zubar u gradu, ljudi znaju ići doktoru u drugo mjesto.
Svaki doktor ima obavezu da te primi i da tvoji podatci budu zaštićeni. Ako ti doktor nije takav onda ti i ne treba.
Odgovori
Citat:Bok Supljizube,
kako mislis da jos nisi nasao zubara. Otvoreno su te odbili kad si spomenuo hepatitis, ili?
Jer ako je tako, ja cu svoju bolest s lakocom presutjeti.

Cuj, vecina ljudi je imala zubara od prije, dobro se poznaju i ljudi (uglavnom) bez problema prihvate tu novu situaciju. Obisao sam nekoliko ordinacija i nisam primljen - rekao bih da nije problem samo virus vec i sto trazim da me prime preko HZZO-a pa kad sve zbroje cini se kao puno muke. Spominjale su se situacije gdje bih dolazio nakon radnog vremena zbog sterilizacije opreme i tako... puno posla a ionako ih je vecina pretrpana - tu sam i ja napravio pogresku obisavsi samo ordinacije na dobru glasu morat cu prosiriti potragu na ordinacije recimo kao iz Alan Forda, tamo ne bi bilo problema Smile  (a i sjetite se drugog AF broja "Suplji Zub" Smile ) Sad kad sam makar krenuo u svijet ne izgleda mi vise tako crno i siguran sam da cu do kraja tjedna rijesiti taj problem.

Citat:Suplji zub, jesi li procitao moj post?

Pardon, po njihovoj stranici shvatio sam da se radi iskljucivo privatno pa su mi pri dnu liste, sve je u redu rijesit cu ja to ovih dana.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)