ABCHepatitis.com.hr
POČELA KAMPANJA "NEZVANI GOST" - Verzija za ispis

+- ABCHepatitis.com.hr (https://forum.abchepatitis.com.hr)
+-- Forum: Općenito (https://forum.abchepatitis.com.hr/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obavijesti udruge "ABC Hepatitis" (https://forum.abchepatitis.com.hr/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Tema: POČELA KAMPANJA "NEZVANI GOST" (/showthread.php?tid=97)

Stranice: 1 2 3 4 5 6

POČELA KAMPANJA "NEZVANI GOST" - iva - 11-02-2006

Daklem, jučer je počela kampanja pod nazivom "Nezvani gost" za povećanje svjesnosti o hepatitisu C.
Kao prvo, VEEEELIKO HVALA McCANN ERICKSON-u HRVATSKA koji su to obavili "pro bono" = besplatno Confusedmitten: O0 Smile Smile Smile! I hvala brdu sponzora koji su sudjelovali (Plavi film, Maba-com.... ostale ću uredno nabrojati kad dobijem točan popis Wink).
I hvala Ministarstvu zdravstva koje je prihvatilo pokroviteljstvo nad ovom medijskom kampanjom!
Radi se o jumbo i citylight plakatima, TV spotu, radio jinglu, tiskovine... (evo, danas vidjeh u Starsu Smile)
Dalje ću izvjestiti kako ide, tek je počelo O0!!!

Ovdje možete skinuti mpeg TV spota: http://www.abchepatitis.hr/zzz/HEPATITIS_BLUES.mpg

A ovo je 1 od verzija plakata:

[Slika: print.jpg]

Odg: POČELA KAMPANJA "NEZVANI GOST" - iva - 11-02-2006

hihi, ovo gore sam pisala total ćorava... bila sam na svom redovitom pregledu fundusa oka (zbog dijabetesa) i sad imam CRNE oči, skroz su mi raširili zjenice... i nalaz dobar, tako uz put (mislim, imam već neka krvarenja, ali ne šire se i ne bum sutra slijepa Smile)

Odg: POČELA KAMPANJA "NEZVANI GOST" - santiago - 11-02-2006

plakat O0

offtopic

a da pocnemo stavljat slike i klipove opscenog sadrzaja pa da forum bude posjeceniji i da se ne desi dan kad niko ne napise niti "a" >Sad

Big Grin Big Grin

Odg: POČELA KAMPANJA "NEZVANI GOST" - mare - 11-02-2006

hej ekipa! ne znam jeste li dobili moj sms danas, pošto nisam dobila odgovor...enivej, vidjela sam plakat na kvatriću i baš sam se razveselila!  sad bu tek ludilo... O0
javite se... :-*

Odg: POČELA KAMPANJA "NEZVANI GOST" - iva - 11-02-2006

je, dobil je tec, ali je jurio naokolo. a ja bila cijelo jutro na rebru... i tak Wink
(baš sam te zvala, a ono sekretarica se javlja na mob)

no, no, santiago, opsceni sadržaji su zabanjeni :knuppel2: :police:!!!
a što se tiče pisanja, tako ti je to, 1 dan ništa, pa onda bude više... mene ne peče savjest, ipak vodim po broju postova, hihi :crazy2:. a vi ostali, pišite, pišite... Tongue

Odg: POČELA KAMPANJA "NEZVANI GOST" - Spider - 11-02-2006

(11-02-2006, 08:14 PM)mare link Napisao: hej ekipa! ne znam jeste li dobili moj sms danas, pošto nisam dobila odgovor...enivej, vidjela sam plakat na kvatriću i baš sam se razveselila!  sad bu tek ludilo... O0
javite se... :-*
ma kakav crni sms, nista nisam dobio  :2funny: :2funny:

Odg: POČELA KAMPANJA "NEZVANI GOST" - santiago - 11-02-2006

veceras ce puknut server od postova pa prijedlog o opscenom sadrzaju pada u vodu ;D

Odg: POČELA KAMPANJA "NEZVANI GOST" - Vanesa - 11-02-2006

Ništa još ne vidjeh po gradu,a nisam puno niti hodala. Obratit ću pažnju....na što ono?... Smile Mare će biti na jumbo plakatima? Smile Smile Smile

Odg: POČELA KAMPANJA "NEZVANI GOST" - mare - 11-02-2006

[quote author=iva link=topic=99.msg845#msg845 date=1162493210]
je, dobil je tec, ali je jurio naokolo. a ja bila cijelo jutro na rebru... i tak Wink
(baš sam te zvala, a ono sekretarica se javlja na mob)

a meni zazvonio mob i kad sam se javila ono koda nikog nema s druge strane...ma već bumo se čuli, glavno da ste mi dobro i da je ovo sve dobro startalo! :-*

Odg: POČELA KAMPANJA "NEZVANI GOST" - tecumseh - 11-04-2006

Ja sam grintavi precednik :knuppel2:
...fali nam tekstova na stranici, nije dovršena ts ts nitko ništa ne radi  >:

Ostatak posta sam promijenio. Tko je pročitao - pročitao je. Znam da nije u redu ali ja sam grintavi precednik  :tickedoff:

Ja bi sve odmah  i to 180% a to ne ide, idem si na živce :tickedoff: sorry svi ali malo sam :crazy2: :idiot2: