Autor Tema: ISPRIKE  (Posjeta: 4310 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline iva

• tapir
  • Administrator
  • PROFI
  • Spol: Ženski
  • boo
    • ABC Hepatitis
ISPRIKE
« u: Veljača 26, 2008, 19:22 »
Ja se ispričavam...
Ovo je već bezobrazluk, ali nemam snage na forum. Faza nekog crnila i "puna mi glava bolesti" me i dalje drži :bo:, pa bolje da ne pišem. A i selidba (konačno) u četvtak. Stalno nekaj pakiramo, idemo doktorima, čekamo novce za kampanju ( :coolsmiley:evo jučer su sjeli i platila sam račune pa sam odahnula) dogovaramo majstore, pes dalje bolestan (ali još je živa  :-*).

Ali naravno da mislimo na sve vas i we'll be back

Offline tecumseh

• Global Moderator
  • PROFI
  • Spol: Muški
  • One taste!
Odg: ISPRIKE
« Odgovori #1 u: Veljača 26, 2008, 22:33 »
Da, isprike i od mene  :-[ previše obveza i s udrugom (zovu na mobitel u nedjelju u 8 ujutro i u 3 popodne  :tickedoff:) i privatno, jednostavno nemam snage za pisati  :bo: tu i tamo pročitam pokoji post, uglavno se ne palim komp, na Ivinom pogledam mail (i to mi se gadi  :P)

Eto, stari&novi forumaši naši, uglavnom, fali nam aktivnih članova ko barica vode žednome psu u pustinji  :-\

Vidi mene, prvo isprike, onda kuknjava  :bonk: ali stvarno...znam da vam ne falim al nije mi ok da ne pišem, šta ću, joooj  :-[ sram sram sorry još jednom
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.

Offline lukab

• PROFI
  • ko hoda ne trci!
« Odgovori #2 u: Veljača 27, 2008, 09:05 »
meni falis i ti i iva  :bo: al' shvatam sve u cemu ste i sta vas mori, tak' da ni u kom slucaju ne zamjeram sto imate osjecaj gadjenja pri pomisli na neke stvari  :smitten:

Offline sunny12

• Senior
« Odgovori #3 u: Veljača 27, 2008, 09:47 »
pa kako fali aktivnih dragi Predsjedniče??
Zovi ako fali :laugh:
jel treba pomoć kod selidbe?

Offline Boby

• Skoro profi
« Odgovori #4 u: Veljača 27, 2008, 11:05 »
Iva, Tec, ne prihvaćam isprike, jer im nema mjesta! a tec, nisi u pravu da nikome ne fališ, nikako nisi tu u pravu. meni svaka tvoja riječ puno znači, dugo traje i daje mi poticaj za dodatna razmišljanja i rad. a skroz mi je sve jasno kad dugo ne pišeš zašto je tome tako i to potpuno podržavam. zato pls. ne klepeći nanulama - ups :fucka:!

a glede neaktivnih članova - tu je drugačija stvar - ta na tržištu ima radne snage, ali zašto nema narudžbi i telefoni šute - to mi je misterij  :bo:!

Offline Ivan

• Senior
  • Spol: Muški
« Odgovori #5 u: Ožujak 02, 2008, 20:31 »
Puno ugodnih trenutaka u novom stanu Ivi i Jadranu ! Na žalost ne mogu pomoći ali , snašli ste se , čuo sam . Svratio malo na forum iako ne znam ni sam što sam očekivao da ču naći . Drago mi je vidjeti da se može pronaći (meni) još poneki poznati nick . Odoh sutra natrag na teren , u Ogulin . Možda ima poneki forumaš ili čak i član udruge iz tog djela Korduna koji bi poželio samnom na čašicu razgovora . 098-782-069 . Bit će mi ugodno izaći nekud van poslije posla s nekim supaćenikom . Lijepi pozdrav svima skupa , znanim i neznanim junacima i suborcima koji se bore sa onim malim C pokvarenjakom !

Offline Maja

• Moderator
  • Skoro profi
« Odgovori #6 u: Ožujak 12, 2008, 23:18 »
Izgleda da smo svi tu negdje u prolazu, ali malo se posta, ha. Ma neka, da malo proluftiramo glavice, dobro je to  :coolsmiley:

Ja sam bila bez interneta 3 tjedna, moram priznati imala sam laganu apstinencijsku krizu  :lud: I onda sam to rjesila "staromodnim" nacinima zabave, otisla u knjiznicu i uzela par stvari za citanje i bas mi je fino sada. Smanjit cu buljenje u ovu kutiju, a tv ionako malo gledam.

U medjuvremenu sam se slupala sa skuterom, vise je bilo smjesno nego opasno jerbo sam doslovno zagrlila stablo,a motor otisao dalje . Samo je ponos malo stradao... :-[  :fucka: 

Pozz svim dragim ljudima ovdje, a naj sefu i sefici  :smitten:

You can't reason yourself back into cheerfulness any more than you can reason yourself into an extra six inches in height.

Offline Maja

• Moderator
  • Skoro profi
« Odgovori #7 u: Ožujak 12, 2008, 23:31 »
Eh, da, sad se sjetih. Svuda vidjam plakate od kampanje za C, tek sam sada shvatila koje je razmjere zapravo imala, tj. IMA. Posebno mi je drago sto sam vidjela da ga imaju i na mom faksu  O0
You can't reason yourself back into cheerfulness any more than you can reason yourself into an extra six inches in height.

Offline iva

• tapir
  • Administrator
  • PROFI
  • boo
    • ABC Hepatitis
« Odgovori #8 u: Ožujak 14, 2008, 22:01 »
ahoj, majoodmame ;)!
e to je kampanja koja je trebala trajati mjesec dana, a evo traje od studenog 2006. :). hvala za "pro bono" produženje...