Autor Tema: Svjetlo na kraju tunela za nonrespondere?  (Posjeta: 4287 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tecumseh

• Global Moderator
  • PROFI
  • Spol: Muški
  • One taste!
Svjetlo na kraju tunela za nonrespondere?
« u: Prosinac 14, 2007, 14:24 »
R7128 Polymerase Inhibitor Pharmasset/Roche Phase I 

Comments: AASLD 2007: A 14 day phase I monotherapy study of R7128, an HCV polymerase inhibitor, found that that R7128 was generally well-tolerated with no safety concerns in the 8 study subjects. It was very encouraging that in this small study there was a greater than 99% mean decrease or reduction in HCV RNA and that the pharmacokinetic profile suggests that twice a day dosing was more effective than every 8 hours. Future studies will include R7128 in combination with pegylated interferon and ribavirin. (November 19, 2007)

Daklem, monoterapija inhibitora polimeraze dobro se podnosi, ohrabrujuće je da je u ovoj maloj studiji broj kopija virusa kod prijašnjih nonrespondera značajno smanjen - za više od 99% i da se uzimanje lijeka 2x dnevno pokazalo bolje nego uzimanje svakih 8 sati. U budućim studijama oaj inhibitor uzimati će se uz peginterferon i ribavirin.

Ovo je tek 1. faza ispitivanja, nadamo se da će dogurati i do 3, i 4. faze  :)

Link: http://www.hivandhepatitis.com/hep_c/news/2007/121407_a.html
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.

Offline Ivana Gustav

• PROFI
Odg: Svjetlo na kraju tunela za nonrespondere?
« Odgovori #1 u: Prosinac 16, 2007, 04:20 »
Super desava se...sad samo strpljenja  ::)

Tec nesto sam njuskala i naletim na ovaj trial isto za rilapsere i non respondere
Znate li ista sta se stim desava ???
amantadine + pego combo

http://www.trialregister.nl/trialreg/admin/rctview.asp?TC=559

Evo sad sam nasla da je cancelled na onoj listi sto nam je Iva ostavila .Sramota...
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2007, 04:36 od sydney-ivana »

Offline tecumseh

• Global Moderator
  • PROFI
  • Spol: Muški
  • One taste!
« Odgovori #2 u: Siječanj 17, 2008, 18:59 »
Amantadin već davno napušten... :-*
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.

Offline Vanesa

• Skoro profi
  • Spol: Ženski
« Odgovori #3 u: Siječanj 17, 2008, 21:37 »
i rekoše:....and there will be light!!
Al mi smo još duboko u tunelu, al nije tako crno kako nam se čini ( kako koji dan). Sad nam nije bilo sunca u Zg jedno mjesec dana.
Pitam se koliko će vremena trebati da se ispita to čudo kod djece. Možda moja Nety tada više nebude djete!!??? A i to će onda biti sretna okolnost.

Hvala Tec na info! Uvijek su dobro došle. :)