Autor Tema: Isprika...  (Posjeta: 6917 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
  • Spol: Muški
    • Sesvete-Online
Isprika...
« u: Studeni 21, 2007, 15:59 »
... svim forumašicama  O0 te forumašima ali ja samo svratim sa vremena na vrijeme. trentuno do 25-tog nemam puno vremena jer sam rastegnut kao žvakača  :2funny: :2funny: ovih tjedana sam po sastancima  :coolsmiley: kampanja je pri kraju

Offline Maja

• Moderator
  • Skoro profi
  • Spol: Ženski
Odg: Isprika...
« Odgovori #1 u: Studeni 21, 2007, 16:30 »
Jel' ti to pokusavas u sabor Spideru?  :o  :coolsmiley:
Ajde, pa nek' i mi imamo nekog tamo da spava  ::)  :2funny:
You can't reason yourself back into cheerfulness any more than you can reason yourself into an extra six inches in height.

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #2 u: Studeni 21, 2007, 22:50 »

čuj, za sada ne, ali tko zna :-) pratim čovjeka koji je na listi za sabor pa sam zato svagdje, eto sutra u bjelovaru, prekosutra u koprivnici  O0 O0

Offline Maja

• Moderator
  • Skoro profi
« Odgovori #3 u: Studeni 22, 2007, 00:05 »

čuj, za sada ne, ali tko zna :-) pratim čovjeka koji je na listi za sabor pa sam zato svagdje, eto sutra u bjelovaru, prekosutra u koprivnici  O0 O0

Ovo mi zvuci k'o da si man-in-black  8) ^-^ 8)

Ajde priznaj ciji si, siajej, efbiaj, Abc...  :2funny: :2funny:
You can't reason yourself back into cheerfulness any more than you can reason yourself into an extra six inches in height.

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #4 u: Studeni 22, 2007, 10:51 »

hss  O0 O0

ma ono pratim, fotkam i tako, ja sam kao glavni fotograf  :smitten: :smitten:

Offline Boby

• Skoro profi
« Odgovori #5 u: Studeni 23, 2007, 13:33 »
ma daj spajder...idemo dalje 8)...
hajd' da je netko i aktivan, kaj ne, ljudi?!

Offline Maja

• Moderator
  • Skoro profi
« Odgovori #6 u: Studeni 23, 2007, 21:58 »

hss  O0 O0

ma ono pratim, fotkam i tako, ja sam kao glavni fotograf  :smitten: :smitten:

Nije lose  ;)

Super ti je poslic,  O0 lijepo si na zraku i medju ljudima, meni je to odlicno. Nes' ti rada u uredu  :P

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #7 u: Studeni 24, 2007, 01:06 »
ma daj spajder...idemo dalje 8)...

a kamo dalje? u gubitke?  :2funny: :2funny: :2funny:
dobro rečeno ali nedorečeno  O0

hajd' da je netko i aktivan, kaj ne, ljudi?!

ja sam uvijek aktivan  O0

budimo svoji  O0

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #8 u: Studeni 24, 2007, 01:07 »
Nije lose  ;)

Super ti je poslic,  O0 lijepo si na zraku i medju ljudima, meni je to odlicno. Nes' ti rada u uredu  :P

naravno, super je, vidim ljude, upoznam ljude, mlade hss-ovke (meni je to bolje  :smitten:) i tako O0

Offline Boby

• Skoro profi
« Odgovori #9 u: Studeni 26, 2007, 13:08 »

...nisi valjda mislio da idemo dalje smanjivati dug, podizat gospodarstvo i standard, ha? :2funny: :2funny: :2funny:

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #10 u: Studeni 26, 2007, 22:10 »

...nisi valjda mislio da idemo dalje smanjivati dug, podizat gospodarstvo i standard, ha? :2funny: :2funny: :2funny:

a čuj, istina je da ljudi nisu dovoljno svjesni. pošto je sada borba između hadezeja i esdepeja ipak ćemo odlučivati mi sa manje glasova da bi netko od njih sjeo u sabor i bio glavni.

najveći problem je dijaspora. ma samo da mi je 5 minuta biti na vladajućoj poziciji (skoro sam napisao na vlasti, pa bi se moglo svakak protumačit) odmah bi ukinuo to da oni mogu glasat. je, istina je da su i hrvatski državljani, ali ne žive u RH tak da nam nemogu krojit tko bu na vladajućoj poziciji iliti vlasti  O0

Offline Maja

• Moderator
  • Skoro profi
« Odgovori #11 u: Studeni 26, 2007, 22:23 »

a čuj, istina je da ljudi nisu dovoljno svjesni. pošto je sada borba između hadezeja i esdepeja ipak ćemo odlučivati mi sa manje glasova da bi netko od njih sjeo u sabor i bio glavni.

najveći problem je dijaspora. ma samo da mi je 5 minuta biti na vladajućoj poziciji (skoro sam napisao na vlasti, pa bi se moglo svakak protumačit) odmah bi ukinuo to da oni mogu glasat. je, istina je da su i hrvatski državljani, ali ne žive u RH tak da nam nemogu krojit tko bu na vladajućoj poziciji iliti vlasti  O0

Ti si za moju kucu Spideru O0 Mlad, zgodan i pametan  ^-^ Sinoc sam bila na forum.hr dok su rezultati stizali, pa to je bila ludnica. Ludo, ludje, najludje. Ne idem inace na forume puno i sinoc sam se sjetila zasto.  :crazy2:

Nasli ste se u neobranom grozdju, ha. Pa necete valjda....  ::)  :coolsmiley:

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #12 u: Studeni 27, 2007, 08:57 »
Ti si za moju kucu Spideru O0 Mlad, zgodan i pametan

misliš?  :coolsmiley: :coolsmiley: a dogovorit ćemo se  :2funny:

Nasli ste se u neobranom grozdju, ha. Pa necete valjda....  ::)  :coolsmiley:

a neznam, sve zavisi od Jože  O0 i njegovih bližnjih
« Zadnja izmjena: Studeni 27, 2007, 09:01 od Spider »

Offline iva

• tapir
  • Administrator
  • PROFI
  • boo
    • ABC Hepatitis
« Odgovori #13 u: Studeni 27, 2007, 12:39 »
aaa....
i ja sam shvatila zašto nisam na svim tim forurmima :o.... isto sam se uvukla i sve čitala (hm, zato me i nema baš ovih dana)... da, da kaj bu Joža - ne bu valjda, aaaa ;) ::)

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #14 u: Studeni 27, 2007, 13:10 »
da se nadovežem u svezi dijaspore. to ti je slično kao da si svak uređuje kuću i kaže na ovaj zid ide kamin, a ja dođem i kaže e nemože kamin u tu kuću  :knuppel2:

Offline iva

• tapir
  • Administrator
  • PROFI
  • boo
    • ABC Hepatitis
« Odgovori #15 u: Studeni 27, 2007, 13:22 »
da se nadovežem u svezi dijaspore. to ti je slično kao da si svak uređuje kuću i kaže na ovaj zid ide kamin, a ja dođem i kaže e nemože kamin u tu kuću  :knuppel2:

100% se slažem... ali isto tak je to još uvijek po ustavu - a ja sam štreberica = dok zakon tak veli, tak je (na žalost) :P. a da se mora mijenjati, da - neki klub ili slično.. :tickedoff: :tickedoff:
... ali nekako mi se čini da ne bude skoro :-\
« Zadnja izmjena: Studeni 27, 2007, 23:47 od iva »

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #16 u: Studeni 27, 2007, 13:24 »

100% se slažem... ali isto tak je to još uvijek po ustavu - a ja sam štreberica = dok zakon tak veli, tak je (na žalost) :P. a da se mora mijenjati, da :tickedoff: :tickedoff:

pa vjerojatno neće dok ja ne dođem na vlast  :2funny: :2funny: :2funny:

a gle, hadezeju to odgovara  :tickedoff: :tickedoff:

Offline iva

• tapir
  • Administrator
  • PROFI
  • boo
    • ABC Hepatitis
« Odgovori #17 u: Studeni 27, 2007, 13:42 »

100% se slažem... ali isto tak je to još uvijek po ustavu - a ja sam štreberica = dok zakon tak veli, tak je (na žalost) :P. a da se mora mijenjati, da :tickedoff: :tickedoff:

pa vjerojatno neće dok ja ne dođem na vlast  :2funny: :2funny: :2funny:

a gle, hadezeju to odgovara  :tickedoff: :tickedoff:

no pa to i velim :tickedoff: :tickedoff: i ak Joža nekak drugče odluči... no to su samo puste želje, kaj ćemo kad ovi imaju i bez dijaspore više mandata... ma neću uopće ni misliti ni čitati  :tickedoff: :buck2: :crazy2:

Offline Maja

• Moderator
  • Skoro profi
« Odgovori #18 u: Studeni 27, 2007, 19:46 »
Jest, i bez dijaspore su u plusu.

Ma meni nije jasno sta je sa onih 40% koji nisu izasli na izbore. Ma mislim stvarno, smjesno je cekati neku bolju alternativu i onda kukati kako im je lose i politika je vakva i nakva.  Treba izaci na izbore.  :idiot2:
Tko zna kada ce opet doci jedan V.Gotovac ili Pankretic senior, meni su to bili ljudine. Ali takvi ljudi su pre pristojni za danasnje prilike, gurnuti negdje na margine politike, pa tko moze doci do izrazaja od ovih bullyja.  ???

Offline Maja

• Moderator
  • Skoro profi
« Odgovori #19 u: Studeni 27, 2007, 19:53 »
aaa....
i ja sam shvatila zašto nisam na svim tim forurmima :o.... isto sam se uvukla i sve čitala (hm, zato me i nema baš ovih dana)... da, da kaj bu Joža - ne bu valjda, aaaa ;) ::)

Meni su izbori jedina sapunica koju volim gledati  :D Bas je zanimljivo, a bilo bi lijepo da bidne jedna velika koalicija, tako smo sigurniji da ce biti manje mutnih poslova jer ce svako svakoga imati na oku  ^-^

Sad cemo vidjeti od cega je Joza sazdan. Programski su skoro isti kao sdp i drustvance (i sam je to rekao), eh sada, bojim sa da im oni ne mogu ponuditi isti br funkcija kao hcz, jerbo im je guzvovito na birou :2funny:

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #20 u: Studeni 27, 2007, 21:16 »
Jest, i bez dijaspore su u plusu.

Ma meni nije jasno sta je sa onih 40% koji nisu izasli na izbore. Ma mislim stvarno, smjesno je cekati neku bolju alternativu i onda kukati kako im je lose i politika je vakva i nakva.  Treba izaci na izbore.  :idiot2:
Tko zna kada ce opet doci jedan V.Gotovac ili Pankretic senior, meni su to bili ljudine. Ali takvi ljudi su pre pristojni za danasnje prilike, gurnuti negdje na margine politike, pa tko moze doci do izrazaja od ovih bullyja.  ???

eeee, Pankretić senior, baš dobro da si me podsjetila idem vidjet kaj je na cd-u koju sam dobio uz knjigu Josip Pankretić: Glejte jednu stvar (govori u Hrvatskom saboru 1990. - 1996.)

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #21 u: Studeni 27, 2007, 21:26 »
Moj deda je bil u bečkim dvorima devet godina gardist. Tam je daval počasnu stražu kak i ovi tu našemu predsedniku, znate. Kad je došel doma i kada je ostarel, bil je vrlo interesantan i mi djeca smo se uvek oko njega skupljali. Ali, kad su došli proljetni radovi u poljoprivredi, on se svako jutro pral do pojasa. Svako jutro. Ja ga jednog jutra zapitam: "Deda, pa zakaj se pereš svako jutro do pojasa?", a on bi podigel prst - takvu je imal naviku - i rekel: "Sinko, ovo zapamti zauvek i prenesi na mlađe. Kad prilaziš zemlji i kad prilaziš ženi, uvek moraš biti čist i uredan, jer jedino te dve samo rodiju na svetu. Majka rodi da bi svet postojal, inače ga ne bi bilo, a zemlja rodi da ima taj svet kaj jesti. Jer da nema zemlje, ni ptice ne bi bilo, ni nikoga.  A da bi ta zemlja rodila, mora biti poljodjeljac, mora biti seljak koji u nju plod metne". I u takvoj industriju delati, u poljoprivredi bez koje nemre čovečanstvo postojati, ni ptica, ni niko, mislim da je posebna dika i čast. I da se još jedanput rodimm sigurno bi bil seljak! Jer vidim da bez moje proizvodnje nemre narod živeti!

Josip Pankretić: Glejte jednu stvar (govori u Hrvatskom saboru 1990. - 1996.)
« Zadnja izmjena: Studeni 27, 2007, 21:30 od Spider »

Offline ojda

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #22 u: Studeni 27, 2007, 22:32 »
Ej znaš šta sam ja napravila kliznila iz Hrvatske.Eno im je nek je kupuse bez mene i moje 4 djece.Idem naprej.Pozdrav.
Dalma

Offline iva

• tapir
  • Administrator
  • PROFI
  • boo
    • ABC Hepatitis
« Odgovori #23 u: Prosinac 02, 2007, 16:51 »
... svim forumašicama  O0 te forumašima ali ja samo svratim sa vremena na vrijeme. trentuno do 25-tog nemam puno vremena jer sam rastegnut kao žvakača  :2funny: :2funny: ovih tjedana sam po sastancima  :coolsmiley: kampanja je pri kraju

Isprike i od mene. Nisam bila u nikakvoj kampanji doli organiziranja raznih - seli / uređuj / majstori / doktori / bolestan pas etc. i to će još potrajati >:(...
NEGO, zašto vi ušutite kad nema nas "luda"?? Pretpostavljam da je i bluki, k'o i meni ponestalo ideja (osim što sam s vremenom stvarno u ludnici) - ali bome smo ispretresale tema i tema :coolsmiley: :2funny:!