Autor Tema: ja sam santiago  (Posjeta: 30079 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Micek44

• Učim pisati
  • *
Odg: ja sam santiago
« Odgovori #180 u: Lipanj 01, 2017, 23:09 »
PCR NEGATIVAN :) ostaje mi borba sa F4,majku cu i njoj,pozdrav svima!
ODLIČNO!  O0
Sad bar znaš da neće na lošije. A jetrica će se polako oporavljati...  ;)

Offline Winner

• xxx
  • Skoro profi
  • *
« Odgovori #181 u: Lipanj 02, 2017, 12:40 »
Hvala druže pa i ti da se shto prije rijeshish majmuna:)

Offline Tajci

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #182 u: Lipanj 06, 2017, 10:42 »
Jutros mi stiglo rjesenje. Exviera+viekirax+ ribavirin na 24 tjedna. ☺
Dobro da smo se strpili i nismo kupovali indijski. Cca2000 eura ostaje nepotroseno. Odnosno, bit ce kupljeno auto.
Micek, ovo ti je znak da mozes dobiti lijek od HZZO. Samo trazi

Offline Micek44

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #183 u: Lipanj 06, 2017, 21:19 »
Jutros mi stiglo rjesenje. Exviera+viekirax+ ribavirin na 24 tjedna. ☺

Čestitam!  :D Sad i ti možeš u bitku... O0

Ako se smije znati koliko si čekala na odobrenje? I da li si trebala nadopunjavati zahtjev novim nalazima?
Ja čekam godinu dana i ništa... :nezna:

Offline Tajci

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #184 u: Lipanj 07, 2017, 16:50 »
I ja i muž smo dva puta slali nalaze. Prvi puta smo oboje odbijjeni, s nekim glupim razlogom da moramo opet raditi fibroscen i sl. Odmah smo obavili sto su tražili i poslali... Njemu su odobrili cca 2 mjeseca nakon toga, a meni evo sad. Nekih 6-7 mjeseci kasnije...

Jesu li ti uopće odgovorili?
Svejedno opet otiđi infektologu i reci da opet pošalje. Čula sam da će do Nove godine odobriti svima. I sigurnije i jeftinije nego kupovati

Offline Valter

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #185 u: Lipanj 11, 2017, 13:14 »
I ja i muž smo dva puta slali nalaze. Prvi puta smo oboje odbijjeni, s nekim glupim razlogom da moramo opet raditi fibroscen i sl. Odmah smo obavili sto su tražili i poslali... Njemu su odobrili cca 2 mjeseca nakon toga, a meni evo sad. Nekih 6-7 mjeseci kasnije...
Molim te bi li mi rekla kakvi su vam bili nalazi kad su vam odobrili nove lijekove? Posebno me zanima fibroscan (nešto manje i ALT i AST)!

Offline Tajci

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #186 u: Lipanj 12, 2017, 09:39 »
Pravo da ti kazem, ne znam. Nisam uopce htjela znati koliko sam blizu smrti. Znam samo da mi je doktorica rekla da fibroscan nije dobar i da je jetra dosta ostecena. Osim toga, mi virus nosimo 20-ak godina pa je i to pridonijelo odobrenju terapije. Al kad za 3 tjedna odem na kontrolu trazit cu kopije nalaza prije i nakon da mogu usporediti. Onda mogu staviti ovdje

Offline Micek44

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #187 u: Lipanj 26, 2017, 11:39 »
Evo stiglo rješenje!  :D
Odobren Harvoni + ribavirin.
Još ne mogu doći k sebi...

Offline Winner

• xxx
  • Skoro profi
  • *
« Odgovori #188 u: Lipanj 26, 2017, 13:32 »
SRECNOOOO druže   ;) :)

Offline Tajci

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #189 u: Lipanj 27, 2017, 18:49 »

Evo stiglo rješenje!  :D
Odobren Harvoni + ribavirin.
Još ne mogu doći k sebi...
:D :D :D :D ;D ;D

Što sam ti rekla? Ha? Čekanje se isplatilo. Bravo

Offline Salto77

• Junior
  • **
« Odgovori #190 u: Srpanj 01, 2017, 12:21 »
dakle da prijavim....mužu je nalaz 12 tjedana nakon terapije harvonijem i ribavirinom negativan!!!
nema u krvi virusa hepatitisa c  :laugh:
šta se tiče hepatitisa poglavlje je zatvoreno.....
šta se tiče jetre i njenog stanja nije.....ali pazi koliko može i uz neki normalan život može se i uz ovako oštećenu jetru dogurat dugo.....
treba podvezati žile u jednjaku....nije to htio obaviti sad ljeti, tako da će krajem ljeta.....

pročitam ja povremeno šta se piše.....nema velikog interesa osim povremeno netko ko nabasa i na ovaj forum čitajući o hepatitisu na netu....

eto...ja sam zadovoljna naravno ishodom..... :)
« Zadnja izmjena: Srpanj 01, 2017, 12:23 od Salto77 »

Offline Winner

• xxx
  • Skoro profi
  • *
« Odgovori #191 u: Srpanj 03, 2017, 22:30 »
Lijepe vijesti Salto77 :) :),zelim vam josh bolje!

Offline sarita23

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #192 u: Srpanj 13, 2017, 04:58 »
Pozdrav svima,
Zovem se sara i imam 23 godine. Nažalost pri rođenju sam od majke dobila hep c. Iz hrvatske sam te lijek ne mogu dobiti jer sam se već neuspješno liječila interferonom i ribavarinom i posto mi je fibroscan oko 4.5 prezdrava sam po njihovom mišljenju za liječenje novim lijekovima.
Prvi put čujem za to da ljudi kupuju indijske lijekove u Srbiji i vjerujte mi da sam spremna sve probati. Znate li možda može li se u Hrvatskoj kupiti taj lijek ili je potrebno ići u Beograd? Spremna sam za sve iako se bojim da me netko ne prevari
Lijep pozdrav svima
Sara :)

Offline sarita23

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #193 u: Srpanj 13, 2017, 16:40 »
Usput da pitam je li itko kupio lijekove preko gospodina koji se zove dragisa zekic. Vidjela sam da ima stranicu na kojoj piše da se dosta ljudi preko njega izljecilo pa me zanima samo ako netko zna prodaje li prave lijekove ili je neka prevara? Nije da čovjeku ne vjerujem ali sam skeptična oko svega :)

Offline Tajci

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #194 u: Srpanj 14, 2017, 16:57 »
Pozdrav svima,
Zovem se sara i imam 23 godine. Nažalost pri rođenju sam od majke dobila hep c. Iz hrvatske sam te lijek ne mogu dobiti jer sam se već neuspješno liječila interferonom i ribavarinom i posto mi je fibroscan oko 4.5 prezdrava sam po njihovom mišljenju za liječenje novim lijekovima.
Prvi put čujem za to da ljudi kupuju indijske lijekove u Srbiji i vjerujte mi da sam spremna sve probati. Znate li možda može li se u Hrvatskoj kupiti taj lijek ili je potrebno ići u Beograd? Spremna sam za sve iako se bojim da me netko ne prevari
Lijep pozdrav svima
Sara :)
Sarita, i tebe bih uputila da još jednom pokušaš tražiti lijekove preko HZZO-a. Sad je najbolje vrijeme, jer sam čula od jedne liječnice da će ih do nove godine odobriti svim.
Mislim da s tim ima veze neki novi lijek koji se spremaju nabaviti, a dotad se rješavaju zaliha ovoga

Offline Tajci

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #195 u: Srpanj 26, 2017, 13:33 »
Stigli nalazi. Nema virusa 😄

Offline Winner

• xxx
  • Skoro profi
  • *
« Odgovori #196 u: Srpanj 26, 2017, 18:53 »
Tajchi,sa srecom:)
Sarita,NIKAKO kod tog grabljivca,najvishe naplacuje u Srbiji,raspitivao sam se ja dok nisam dobio Harvoni preko fonda!
Poslao sam ti pp za fb stranicu,ako nema tamo,ima ova Tina isto,imam ti njen broj.