Autor Tema: DR MYKO SAN  (Posjeta: 6141 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tecumseh

• Global Moderator
  • PROFI
  • Spol: Muški
  • One taste!
DR MYKO SAN
« u: Svibanj 03, 2007, 13:59 »
Btw., isto vrijedi i za Microhydrin i slične pripravke  :P Tek su nedavno stigli u nas, naletit ćete kad-tad.

Dajte, iskoristite me, pitajte.
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.

Offline Gazdamatas

• PROFI
  • Preko trnja i utrina do zvijezda.
    • Moja nova web stranica
DR MYKO SAN
« Odgovori #1 u: Svibanj 06, 2007, 10:58 »
Btw., isto vrijedi i za Microhydrin i slične pripravke  :P Tek su nedavno stigli u nas, naletit ćete kad-tad.

Dajte, iskoristite me, pitajte.

Znaš kaj ja sam se nakod desetog dana Mykoprotecta osjećao tako dobro kao nikad u životu, sjećam se da sam se probudio i osjećao tako dobro i zdravo, što mi se dugo godina nije dogodilo, a i bio sam ukupno manje umoran, imao sam više snage. Mislim da je to vrlo subjektivna stvar šta se konačnih rezultata tiče.
Na primjer ja sam počeo upotrebljavati Myosanov proizvod jer mi se prijateljica Maja Džepina izliječila od HCV-a na taj način, kod nje je upalilo kod mene nije i to ti je to.

Pitanje za tebe Tec:
Koji si ti Mykosanov proizvod pio-upotrebljavao?

p.s. Ipak mislim da su ga pretjerali s cijenom. Ja bi svaki put popio 3 x prst toga i to je koštalo oko 50 kuna dnevno!!!
Tresla se brda, rodio se miš!

Offline tecumseh

• Global Moderator
  • PROFI
  • One taste!
DR MYKO SAN
« Odgovori #2 u: Svibanj 06, 2007, 13:11 »
Bočice su bile sa bijelom naljepnicom bez naziva preparata ali se sjećam da je to bio Mykoprotect. Nalazi su mi postali dosta gori nakon kure od 75 dana. U firmi nisu bili od pomoći, podrška im je nula. Samo su pričali da se jedna medicinska sestra izliječila ali da želi ostati anonimna. Pitao sam da joj onda daju moj telefon pa da se javi. Nitko se nije javio.
Preparat nije klinički ispitan. Antitumorsko djelovanje dokazano na mišekima. Tumori nisu hepatitisi. Rado bih popričao sa tvojom prijateljicom.

(Sad vidim da sam već slično pisao u topicu o immunomaxu)
« Zadnja izmjena: Svibanj 06, 2007, 13:37 od tecumseh »
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.

Offline roka

• PROFI
DR MYKO SAN
« Odgovori #3 u: Svibanj 08, 2007, 08:20 »
potvrđujem i ja isto iskustvo sa Mykosanom kao Tec.
Nalazi nikad gori uz jaki svrbež  :-\

Offline Gazdamatas

• PROFI
  • Preko trnja i utrina do zvijezda.
    • Moja nova web stranica
DR MYKO SAN
« Odgovori #4 u: Svibanj 08, 2007, 08:28 »
potvrđujem i ja isto iskustvo sa Mykosanom kao Tec.
Nalazi nikad gori uz jaki svrbež  :-\
Pa ja nisam radio baš nikave nalaze, ravnao sam se po "dobrom" osjećaju, ali sam nakon prestajanja bio nekako loše.... ???
Tresla se brda, rodio se miš!

Offline Marina

• Učim pisati
  • *
Odg: DR MYKO SAN
« Odgovori #5 u: Prosinac 21, 2008, 07:41 »
Ja imam vrlo dobra iskustva s njima - ne samo da su meni mnogo pomogli u izlječenju od HCV-a, nego su prije toga puno pomogli i jednom mom rođaku kod raka pluća, koji je među najtežim oblicima jer se brzo širi i teško operira...

Što se tiče zaposlenika u njihovoj prodaji, prema meni su se ponašali vrlo korektno.
« Zadnja izmjena: Prosinac 21, 2008, 07:44 od Marina »