Autor Tema: pomoć-ginekolog  (Posjeta: 15329 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline babyface

• Učim pisati
  • *
pomoć-ginekolog
« u: Ožujak 20, 2007, 11:20 »
Lijep pozdrav svima!
Oprostite ako sam pogriješila podforum, no ovo je brzinsko registriranje i pitanje, jer sam usred posla, ali sam se sjetila kako sam prijateljici obecala. :)

Ona je vec duze vrijeme u potrazi za ginekologom koji bi ju primio kao pacijenta.
Nazalost, nakon sto kaze sve o sebi(izmedu ostalog i to da ima hepatitis C) kao odgovor čuje da nažalost nemogu pomoći,jer bi trebali, jos dodatno, sterilizirati instrumente ,a to
onda vremenom dovodi do bržeg habanja i sl. ???
Enivej, bilo bi joj od velike pomoći, ako bi mogli navesti par ginekologa sa područja Zagreba,Gorice...koji nemaju takvih problema. :)
Hvala vam lijepa unaprijed.

Offline iva

• tapir
  • Administrator
  • PROFI
  • Spol: Ženski
  • boo
    • ABC Hepatitis
Odg: pomoć-ginekolog
« Odgovori #1 u: Ožujak 20, 2007, 11:31 »
Dobro došla, babyface :)!
Evo mene, samo brzinski... Ja ću pitati svoga (ja nemam HCV, moj suprug ima)... Tamo sam pričala sa sestrom koja sterilizira instrumente, pa je rekla kako oni to uredno rade kako treba i da ne bi trebalo biti problema. Ali nisam direktno pitala da li primaju HCV+ pacijentice. Ali, dosta OK zvuče. Pitam, pa javim ;)!

Offline babyface

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #2 u: Ožujak 20, 2007, 14:52 »
Iva, hvala ti lijepa :)
Ako još netko ima kakvu sugestiju, nestrpljivo čekam.
Thnx.

Offline joso

• Junior
  • **
  • Spol: Muški
« Odgovori #3 u: Ožujak 20, 2007, 20:42 »
a šta svi u medicini koji rade sa krvlju i tjelesnim izlučevinama nebi tribali sterilizirati instrumente kao da je svaki pacjent potencijalni nositelj nekog virusa.ako je tako zašto treba naglašavati svoju zaraženost.a ako nije tako onda smo svi ugroženi.

Offline iva

• tapir
  • Administrator
  • PROFI
  • boo
    • ABC Hepatitis
« Odgovori #4 u: Ožujak 20, 2007, 21:21 »
Naravno da bi! Ali kako neki dobro znaju da to ne obave, onda te lijepo odbiju... Ili što već!
Npr. ja sam naletila na normalnog zubara (znam da su se ljudi na starom forumu žalili da ne mogu naći zubara) i nadajući se da će reći da ne liječi hcv+ - jer se jako bojim zubara  :2funny:(pitala za Jadrana) i mislila da ću se lijepo posvaditi i otići. Ali ne, on veli upravo kako ti kažeš "svakom pacijentu pristupam kao da ima i hcv i aids ili bilo što, a liječim i par koji su mi rekli da su hcv+". Tako da se nisam uspjela izvući, ali sam našla OK zubara ;D :)! Poakazao mi je sterilizatore i sve da su najjači mogući i sve 5... ( i sad jadna idem tamo na el. sotlicu svako malo :buck2:)

Offline Trippy

• Junior
  • **
  • just keep the sunshine in your heads
« Odgovori #5 u: Ožujak 20, 2007, 21:24 »
Brzinski: Mladen Tomic, Vocarska 88a, Zagreb,
pon-sri-pet 8:30 do 14:00
uto-cet 14:00-19:30
tel: 4555961
razuman covjek, mojoj frendici izlijecio HPV, ja se narucila za next week, mogu javit kak mu je izgledala faca nakon sto mu kazem za HCV, ali sigurno nece odbiti (naravno, privatnik je - pregled +papa = 500 kuna)
of all the things I've lost I miss my mind the most

Offline lukab

• PROFI
  • ko hoda ne trci!
« Odgovori #6 u: Ožujak 20, 2007, 21:43 »
ja se moram pohvaliti da sa svojim ginekologom uopste nisam imala problema, samo sam mu dala do znanja da imam to i to, nije me nista zivo pitao i pristupio mi je kao i svakom drugom pacijentu. joso je u pravu, u potpunosti se slazem... mi smo bar svjesni svoje bolesti i to kazemo, a kamo oni slini koji ni ne znaju da li imaju kakvu zaraznu bolest...

Offline babyface

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #7 u: Ožujak 21, 2007, 13:41 »
razuman covjek, mojoj frendici izlijecio HPV, ja se narucila za next week, mogu javit kak mu je izgledala faca nakon sto mu kazem za HCV, ali sigurno nece odbiti (naravno, privatnik je - pregled +papa = 500 kuna)

ic a dil; javi za facu... ;)

Offline Trippy

• Junior
  • **
  • just keep the sunshine in your heads
« Odgovori #8 u: Ožujak 22, 2007, 07:00 »
hocu, bez brige :D
of all the things I've lost I miss my mind the most

Offline zlatar

• PROFI
« Odgovori #9 u: Ožujak 23, 2007, 17:56 »
imam ti ja nekog iz gorice, dobar je i skup, ali moju dragu je razočarao jer te šeta okolo bez da ti da kutu :tickedoff:, pa ipak nije za preporuku!!
sretno frendici!!
Dobar sam ko kruh, svi bi me nožem rezali!  :angel:

Offline Bere

• Skoro profi
« Odgovori #10 u: Ožujak 24, 2007, 17:52 »
Koji san ja sritnik ka ja cujen koje sve ljudi imaju probleme s pustin likarima,moja zubarica je maaajka,sprdačina živa,uvik me pita za ženu-dite,kako san,šta ima novo a šta je najvažnije od svega ništa ne boli,radi strpljivo po uru vrimena altroke privatnik koji te obedi za 15 minuta,nekad san ja iša i privatno al san skužija da tu nema razlike neke velike osim šta me ko privatnika bolilo da poludiš,i naravno i zubar i doktor moraju biti ŽENA! O0
Nti mate da m je sa bakalara.....i kruva teke friškoga za točat...pa fritula posli,ajmeee......

Offline Boby

• Skoro profi
« Odgovori #11 u: Ožujak 25, 2007, 18:27 »
Poliklinika Sunce u zgb. osjećala sam se po prvi put ko čovjek kod ginekologa. jes da košta, ali vrijedi. brzo su mi riješili problem, posve uzeli u obzir specifičnost moje terapije, poslali nalaze,upute i recepte na kućnu adresu..., mrak :)

Offline babyface

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #12 u: Travanj 02, 2007, 13:11 »
Najljepša hvala svima :)

Offline Boby

• Skoro profi
« Odgovori #13 u: Travanj 02, 2007, 13:17 »
u svako doba! :)

Offline roka

• Moderator
  • PROFI
« Odgovori #14 u: Travanj 02, 2007, 17:25 »
hocu, bez brige :D

??? Jesi bila ? Ja isto čekam izvještaj  ???

Offline Tea

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #15 u: Veljača 09, 2010, 11:16 »

Cijena ti je kriva. Bila sam kod njega prije mjesec dana i cijena je za pregled i papu 300 kuna, a sa ultrazvukom ukupno 350 kuna. Sumnjam da ima gdje jeftinije, pa čak i bolnice su skuplje.

Offline Ivana Gustav

• PROFI
« Odgovori #16 u: Veljača 10, 2010, 16:29 »
Izbrisala sam prijasnji post posto sam totalno promasila temu

Ali sam se vratila da vas pitam : Kakve veze ginekolog sa Hep c ima?
Pojasnite mi molim vas ima li neka veza
Ja nisam nikada svome ni spomenula hep c a kontam se i sto bi kad svi znamo da se hep c nalazi i prenosi samo preko krvi...

Offline Ivana Gustav

• PROFI
« Odgovori #17 u: Veljača 10, 2010, 17:04 »
A to za steralizaciju nemam rjeci. Mislim da ni ta sestra/ doktor nisu ni sami svjesni sta su rekli. To znaci da za sidu ne treba dodatna steralizacija i koliko ljudi sa sidom o tome pricaju okolo..... Uzas... Ja bi tu ordinaciju prijavila nadleznima i svim mogucim javnim medijima. Pa neka se malo zamisle....