Autor Tema: Spider  (Posjeta: 6268 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
  • Spol: Muški
    • Sesvete-Online
Spider
« u: Kolovoz 25, 2006, 23:04 »
2001 godine HCV RNK PCR mi je bio pozitivan i otišao sam na liječenje u bolnicu interferonom. poslije 2-3 injekcije su napravili ponovo nalaze na HCV RNK PCR i nalaz mi je bio negativan što je ostao do danas. slijedeći tjedan moram ići na kontrolu a krv mi je izvađena prošle godine u 12 mjesecu. u bolnici sam doslovno bio 2 tjedna jer su me izbacili zbog novih/starih pacijenata. na svu sreću nisam imao nikakvih nuspojava od glavobolja, depresija, da bole zglobovi i tako, jedino što je bio nešto smanjen apetit pa sam smršavio što mi je dobro došlo. ribavirin nisam koristio.

nikada se nisam drogirao, a nisam si ni sam mogao injekcije davati nego sam išao kod svoje doktorice  :laugh:

HCV sam vjerojatno pokupio transfuzijom krvi davne 1981 godine kada sam kao klinac stradao u prometnoj nesreći.

bolest sam prihvatio i nikada nisam posumnjao da će biti lošije, vjerojatno i zbog moga stava sam za sada zdrav, a što će i ostati ubuduće.

genotip 1b, grade 12/18, stage 3/6 (8.4.2002. otpusno pismo)

pozdrav svima i nemojte pasti u depresiju.
« Zadnja izmjena: Svibanj 09, 2007, 09:28 od Spider -> Davor »

Offline zzeljko

• Skoro profi
Odg: Spider
« Odgovori #1 u: Rujan 05, 2006, 21:34 »
Bok Spider.
Po genotipu smo isti. Super kaj si negativa, daj mi reci koliki ti je PCR ( HCV - RNA ). Pozdrav :) i samo pozitivno razmišljanje.
Ništa mi neće ovaj dan ...

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #2 u: Rujan 13, 2006, 19:57 »
Bok Spider.
Po genotipu smo isti. Super kaj si negativa, daj mi reci koliki ti je PCR ( HCV - RNA ). Pozdrav :) i samo pozitivno razmišljanje.
eh, neznam sada, papiri su mi u autu  ;D ne nosam ih u stan, ovak su mi uvijek pri ruci  ;D

Offline tecumseh

• Global Moderator
  • PROFI
  • One taste!
« Odgovori #3 u: Rujan 13, 2006, 22:49 »
Citat:
eh, neznam sada, papiri su mi u autu   ne nosam ih u stan, ovak su mi uvijek pri ruci 

Priznaj nemaš pojma i nije te previše ni briga  ;D hihihi razumijem te i meni je postalo tlaka pratiti sve to :-[
Glavno da si negativac i da si dobro :) :) :)
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #4 u: Rujan 14, 2006, 20:40 »
Citat:
eh, neznam sada, papiri su mi u autu   ne nosam ih u stan, ovak su mi uvijek pri ruci 

Priznaj nemaš pojma i nije te previše ni briga  ;D hihihi razumijem te i meni je postalo tlaka pratiti sve to :-[
Glavno da si negativac i da si dobro :) :) :)
:-[  ;D ;D

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #5 u: Prosinac 04, 2011, 18:01 »
2001 godine HCV RNK PCR mi je bio pozitivan i otišao sam na liječenje u bolnicu interferonom. poslije 2-3 injekcije su napravili ponovo nalaze na HCV RNK PCR i nalaz mi je bio negativan što je ostao do danas. slijedeći tjedan moram ići na kontrolu a krv mi je izvađena prošle godine u 12 mjesecu. u bolnici sam doslovno bio 2 tjedna jer su me izbacili zbog novih/starih pacijenata. na svu sreću nisam imao nikakvih nuspojava od glavobolja, depresija, da bole zglobovi i tako, jedino što je bio nešto smanjen apetit pa sam smršavio što mi je dobro došlo. ribavirin nisam koristio.

nikada se nisam drogirao, a nisam si ni sam mogao injekcije davati nego sam išao kod svoje doktorice  :laugh:

HCV sam vjerojatno pokupio transfuzijom krvi davne 1981 godine kada sam kao klinac stradao u prometnoj nesreći.

bolest sam prihvatio i nikada nisam posumnjao da će biti lošije, vjerojatno i zbog moga stava sam za sada zdrav, a što će i ostati ubuduće.

genotip 1b, grade 12/18, stage 3/6 (8.4.2002. otpusno pismo)

pozdrav svima i nemojte pasti u depresiju.
Bravo Spider.
Sad samo nastavi dalje..

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #6 u: Prosinac 15, 2015, 17:21 »
Evo da i ja nešto napišem. Nisam bio na kontroli godinama a zadnji nalaz je bio tada negativan. Otišao sam ove godine tj. prije cca mjesec dana na kontrolu i nalaz je dalje negativan a doc ne napisao izliječenje.

Eto samo to.

Uživajte i ne gubite nadu te imajte samokontrolu.

Offline Alan Desic

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #7 u: Prosinac 23, 2015, 21:51 »
pozz da se nadovežem na najsvježiji post,,

evo još jedan koristan link na koji sam naišao ,,baš je vezan najnoviji tekst za depresiju kod nas , oboljelih ,,mislim da bi sve te tekstove trebali čitat zdravi...mi to ionako prolazimo..

http://www.ihelpc.com/

zadnjih dana dobio info da mi se viremija povećala za dvostruko  od unatrag cca godinu dana ali nemam još konkretan nalaz..čisto usmena info..osjećam se već dosta loše..ali opet idem probat ako mi odobre i treći puta na terapiju..

pozz svima i Sve najbolje za ove blagdane..