Autor Tema: interesantan link,,banane i hep-c  (Posjeta: 1582 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Alan Desic

• Učim pisati
  • *
interesantan link,,banane i hep-c
« u: Prosinac 11, 2015, 20:39 »
Evo kad sam se već opet logirao..da i stavim jedan novi link ,,stalno,svaki dan surfam pa da tu i tamo držim update sve zainteresirane koji možda to isto ne rade, nemaju vremena ili neke druge razloge.Ja sam u inv penziji pa imam vremena za to..i stalno sam online..ovo sam sad dobio,,pa mislim da će svakog zanimat

http://www.hepatitiscentral.com/news/the-bananas-role-in-beating-hepatitis-c/

Inače napravio danas Fibroscan koji je više nego katastrofa,,Median iznad 18,,još čekam nalaze najnovijeg PCR-a,,,vadio krv jučer pa onda opet ako bude šanse u treću ofenzivu...ne odustajem.,..neka niko ne odustane

pozz

Offline Salto77

• Junior
  • **
Odg: interesantan link,,banane i hep-c
« Odgovori #1 u: Prosinac 12, 2015, 07:11 »
pročitala....voli on banane i jede ih....
sad će još više....
sad kad si napisao mom mužu je fibroscen 28.8....šije te debelo......
« Zadnja izmjena: Prosinac 12, 2015, 07:13 od Salto77 »

Offline Salto77

• Junior
  • **
« Odgovori #2 u: Prosinac 12, 2015, 07:16 »
još da dodam da smo kupili čaj od sikavice i to pije....kažu da je dobar za obnovu jetre......
osim tog uzima onaj silimarine i vitamin b.....med....

Offline Alan Desic

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #3 u: Prosinac 14, 2015, 20:25 »
meni je i 18 previše..pogotovo kad je nalaz prije toga bio 15  a to je bilo prije manje od dva mjeseca šta znači da sam maratonac..nadam se da ću ipak stat prije cilja  :)

evo još jedan link..ja sam subscribed na sve te sajtove pa dobivam i mailove..ima i na fejsu ali na fesju ili na G-plusu ionako izađe svaka deseta informacija..

http://www.liversupport.com/

tako da ne pretrpavam ovdje linkovima nego lijepo svako napravi subscribe i - eto mailom novosti..

silimarin je odlična stvar iako sam negdje bio naišao na info da ustvari ima više štete nego koristi ali nema tu nikakve definitivne info jer koliko se sad sjećam stvar je u ispitivanju,,nastojim se držat update sa svih mogućih strana..ali sve je to danas dobro- sutra nije..samo treba bit u toku..i onda opet ništa ne znam ali samo čitat makar sve pročitao ne znači ništa,,nije internet bolestan nego mi..

pozz