Autor Tema: Moj lijek za HBV  (Posjeta: 2995 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sarajlija

• Učim pisati
  • *
Moj lijek za HBV
« u: Veljača 11, 2013, 22:23 »
Onaj osjećaj kada sam pronašao ovaj forum i našao utjehu je ravan ovom osjećaju kojim želim da podijelim sa vama svoje iskustvo i sreću pa da također pomognem nekom kao što ste i vi meni pomogli.

Naime prije par mjeseci na ovom ovdje http://www.abchepatitis.hr/forum/index.php/topic,2194.0.html sam napisao svoje nalaze HBV-a i da mi je zadnji nalaz bio drasticno uvećan za razliku prošlih nalaza.Za nekog Broj DNA kopija 3.33x10^3     ( 3.326 ) je mali broj ali za mene je tad bio šok. došli su novi PCR nalazi i reultat je slijedeći : Broj DNA kopija 1.01x10^2    ( 101 ).

U slijedećih 6-7 mjeseci intezivno sam se posvetio slijedećem.
Svaki dan sam pio sok od sirutke,surutke kako ko zove. Na početku mi je bio gadljiv okus ali na kraju sam zamijenio to umjesto vode :)
Za večeru sam samo jeo mladi sir i čaša već pomenutog. (samo nemojte pretjerati zbog jutarnje stolice :2funny: )pred spavanje u krevetu jedna jabuka.ujutro rano ustajanje u 6 sati čaša vode.u toku dana redovno odlazak na posao do 16h.( kaneclarijski posao koji je manje više stresan) .U toku dana normalni obroci od salate, pileća salata , paste i slično. Naravno izbjegavati  Gazirana pića.Što se tiće fizičke aktivnosti manje više biciklizam.

i pored svega navedenog od hrane povećao sam svoju tjelesnu kilažu što mi nikako nije jasno ali eto.

Inaće :
-Bavio sam se sportom
-Ne pijem Alkohol
-Ne konzumiran duhan

Ovo su stvari koje sam se držao u svom životu tj jos uvijek se držim može biti a i nemora da znaći da mi je to pomoglo.Ja sam naveo svoju svakodnevnicu pa ako neko vidi kakvu logiku nek se okoristi.

P.S inace pobornik sam  NATURALNIH PROIZVODA nego LIJEKOVA
« Zadnja izmjena: Veljača 11, 2013, 22:26 od Sarajlija »

Offline label28

• Učim pisati
  • *
Odg: Moj lijek za HBV
« Odgovori #1 u: Listopad 21, 2013, 17:05 »
Zdravo Sarajlija,

Ovo je nevjerovatna razlika za HBV DNA  O0 da sljedeći put bude još manji broj.

Da li si ponavljao PCR ?

lijep pozdrav

Offline Sarajlija

• Učim pisati
  • *
Odg: Moj lijek za HBV
« Odgovori #2 u: Listopad 27, 2013, 15:23 »
Poslije ovog nalaza od 101 nakon 6 mjeseci sam ponovio nalaz ali sam namjerno vodio malo ružniji način života jednostavno da testiram ovo što sam već napisao, I zaista tako se pokazalo, zadnji nalaz mi je uvećan za 700 kopija tačnije sad imam  800 kopija virusa hepatitis B