Autor Tema: Travar Rifat Dreševič  (Posjeta: 30013 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline avus17

• Učim pisati
  • *
Travar Rifat Dreševič
« u: Srpanj 30, 2012, 12:55 »
Ja sam počeo sa terapijom za kronički hepatitis B od travara Rifata Dreševiča prije 6 mjeseci. Čovek je ozbiljan i ne traži toliko novaca, koliko neko ovdje kaže. Ja sam platio za 1 godinu 800,-€ za ljekove: kapi i čaj, dobijam svakih 14 dana putem avtobusa iz Novog Sada u Ljubljanu. A i ne verujem, da ide kod čaja za materinu dušicu jer sam sam nabrao ovu biljku i nije ista od one u čaju. Kapi se uzimaju u 6h u jutro 4 dana onda 3 dana pauza, a čaj svaki drugi dan. Ja sam se odlučio za travara jer sam počeo sa preko 1 mio kopijama virusa i doktrina nije uradila ništa. Samo se čekalo, posle 2 godina želeli su punktirati jetru te početi zdravljenje sa Entecavirom ali ovaj ljek ima malo mogučnosti, da izbaci hepatitis B virus, moža samo da zavira. Ljekove od Dreševiča uzimao je jedan dečko iz Slovenije 1 godinu. Imao je kronički hepatitis B od 2000 godine. Nakon 1 godine (u 2011) on je potpuno  izlječen i ima potvrdu od infekcijske klinike. Ja nakon 6 meseci još nemam proti tjela na hepatitis B ali osečam se puno bolje te mogu 3 puta u tjednu u fitnes i mogu, da jedem sve, osim ne pijem alkohola a pijem kavu (bez sečera i mljeka). Dreševič je ozbiljna osoba, možete ga nazvati kad god očete za savijet. A Dreševič mi je na početku kazao, da ču sigurno ozdraviti nakon 1 godine terapije. Ko bi t kazao, ako ne bi bio siguran u svoje ljekve, a možete pita druge ljudi, koji su se isto lječili sa njegovima ljekovima. Ja sam se odlučio zato, jer sam vido, da sam saznao to iz prve ruke. Što se tiče dobavljača ljekova koji šalje ljekove preko Sarajeva ponekad ima malih poteškoča tako, da treba malo čekati na ljekove ali uvjek se na kraju dobiju.

Dali se ko isto zdravi sa ovim ljekovima?

Offline label28

• Učim pisati
  • *
Odg: Travar Rifat Dreševič
« Odgovori #1 u: Kolovoz 02, 2012, 18:32 »
Pozdrav Avus17

Pošto me šokiralo po saznanju za hepB, a nikakvo liječenje mi nisu dali, tražio sam po intrnetu alternativu i našao Rifata. Iskreno čitajući njegovu stranicu, i svjedočenje pacijenata, ohrabrilo me i samo ko ne želi da ozdravi nebi koristio navedene kapi i čajeve.

Naravno kontaktirao sam travara i bez imalo razmišljanja pristao na liječenje. Isto mi je garantovao izlječenje za god dana samo sa kapima. To mi je dalo snagu i energiju da se posvetim strogo uputstvu i izliječim.

Sve sam koristio kako mi je rekao, cak sam imao tabelu i zapisivao da ne bi propustio koju dozu.
Ne zelim te razocarti, ali meni nije nikako pomoglo sto s tice broja kopija. Sve je ostalo isto...mozda kod tebe ce biti bolje...

Eto samo da se zna. Koristio kapi god dana i nista...a bas je garantovao, ja bi mu poslije tri puta platio da sam uspio.
Inace nemam zdravstvenih problema to sam otkrio slucajno.

Offline melisaaaa

• Učim pisati
  • *
Travar Rifat Dreševič
« Odgovori #2 u: Rujan 27, 2012, 08:47 »
Postovanje svima,ovo mi NIJE prvi puta da ostavljam komentare ovdje i znam kao i uvijek obrisan ce biti jer istina boli.Obratila sam se ovom travaru DERVISEVICU u nadi da mi moze pomoci nakon sto je trazijo $3500 dolara za svoj servis ,malo sam uzela da se raspitam o njemu prije nego platim toliko.Informacije su bilo sokantne od brata njegovog cerka boluje od jetre i cekaju svaki dan da umre to je bilo u februaru mozda je i umrla do sada.Ljudi ne dozvolite ovakvi paraziti da vam skupo naplacuju laznu nadu raspitajte se malo prije nego odlucite pare bacati kroz prozor.DERVISEVIC je obicni prevarant a ovi sto ga podrzavaju i daju lazne izjave o uspesnom lecenju djele novac sa njim.

Offline avus17

• Učim pisati
  • *
Odg: Travar Rifat Dreševič
« Odgovori #3 u: Prosinac 04, 2012, 15:45 »
Pozdrav label28, ja sada koristim kapi i čaj oko 10 mjeseci. Osečaj je dobar. Enzime sam zadnji put izmerio nakon 6 mjeseci terapije i bili su samo malo bolji kao na početku.

U januaru 2013 idem na kliniku, da izmere kopije, pa ču vidjeti. Ali ako ne bude dobro ja neču odustati. Entecavir kojeg mi je priporučio infektolog tek nakon 5 godina u nekoliko % može da izbaci virus, tako da kapi i čaj ako ne uspe za 1 godinu, da izbaci virus ja samo ljepo nastavljam i ne odustajem.  Ipak je sa kapima i čajem bolje nego što je bilo na početku, kad nisam mogao ustati iz kreveta i svaki dan imao sam krvavljenje iz dlesni. A doktrina nije napravila ništa!

Svi ljekovi protiv virusa hepatiisa B odobreni su od strane FDA iza koje stoji obitelj Rockefeller&Co, to je največa svjetska mafija. Ja ni pod razno ne pristajem na ove ljekove, koji nemaju mogučnost, da ozdrave čovjeka više od par % i samo održavaju stanje a uz to kronificianje oni potpuno uništavaju organizam, znači isto gineš uz ljekove kao i bez, a uz lječenje imaš još drugih bolesti (od depresije do ispadanja kose itd). Onda je samo na tebi što izabereš.

Kad sam razgovarao privatno sa jednom medicinskom osobom ona mi je čak priznala, da oni hepatitis B sa sadašnjim ljekovima ne mogu ozdraviti.

Osobno ne znam zašto su ljudi tako protiv Rifata Dreševiča i zašto svaki misli, da če za 1 godinu biti bez virusa. Svaki ima drugi broj kopija i svaki organizam treba svoje vrijeme, da ozdravi. A i svaki ima mogučnost, da izabere kako če se liječiti.

Ja ču pokušati do 2 godine sa kapima pa onda da vidim kako je. Ako ne bude bolje razmisliti ču o drugoj alternativnoj terapiji a tek sasvim na kraju o doktrinalnim ljekovima.