Autor Tema: LIVERCARE  (Posjeta: 13841 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sharki

• Učim pisati
  • *
LIVERCARE
« u: Prosinac 02, 2011, 19:38 »
Hteo bih da pitam dali neko ima iskustva sa ovim tabletama LIVERCARE,dali je neko  probao ove tablete i kakva su vasa iskustva  ,inace jos uvek pijem silimarim.Pitam jer u apoteci su mi ih ponudili kao bolja zamena za silimarin .Pozdrav svima.

Offline Ambo

• PROFI
  • Spol: Muški
Odg: LIVERCARE
« Odgovori #1 u: Prosinac 02, 2011, 20:04 »
Liv.52 (LiverCare)
… U kliničkim istraživanjima kod biopsijom potvrđenog alkoholnog hepatitisa, pacijenti su primali ili 1200 mg Liv52 ili placebo.
Kumulativno preživljavanje je bilo 74% kod liječene grupe nasuprot 86% kod placebo grupe, a preživljavanje je bilo najmanje kod grupe s uznapredovanom cirozom (53% nasuprot 81%)
Dvadeset dva od dvadeset tri smrtna slučaja kod liječene skupine nasuprot 3 od 11 kod kontrolne skupine bili su povezani s komplikacijama prouzročenim krvarenjem.

Rezultati ove studije doveli su do hitnog povlačenja ovog lijeka sa SAD i Europskog tržišta....

Sharki
Ne daj se navući na ovo
Ne djeluje, čak je i opasno

Pozdrav!

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #2 u: Prosinac 02, 2011, 20:31 »
Bolja zamjena za Silymarine u apoteci ne postoji. Jedino ona u apoteci bolnice-Interferon. Samo nastavi sa njima.
Ja sam pio 2. dnevno. Koliko sam čitao, ti piješ 4. To je možda pretjerano s obzira na cijenu. Možda da smanjiš na 2. i da Abmu pitaš za neki čaj ili nešto. Pozdrav
Sad samo nastavi dalje..

Offline darinka

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #3 u: Prosinac 02, 2011, 22:32 »
Pre neki mesec i meni su dali da pijem livercare,pila sam neko vreme ali kad sam bila na poslednu kontrolu pre deset dana,doctorica sto je bila rekla je da nema potreba za toa.Ljudi moi ja sam zabelezala da za seto toa vreme kolku sum na terapija,posto ne idem sekogas kod jedan lekar ustvari jedan doctor me vodi onako na papir , dolazi do jedne sprotivnosti pomegu doktorite.Jedan docror kaze sta koristis osim terapijata,ja kazem pa samo vitamin c-pa mi kazu kupi livercare,hepatil ili kako bese neznam-i ja onako skepticna idem u apoteci i kupim to i koristim,onda idem na sledecu kontrolu drugi doctor mi kaze nisto od ovie preparati ne smijes piti.i sta da radim totalna zbrka postaje u mojoj glavi i sada apsolutno nisto ne pijem duri ni vitamin c.Ambo hvala puno na tvoite ceneti informacii,mnogu mi znacat.
pozdrav

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #4 u: Prosinac 02, 2011, 22:57 »
Važno je olakšati jetri posao prije nego što se dobije terapija. Nakon uvodjenja terapije, samo je ona važna i zdrava prehrana takodjer. To zaista mislim i uvjeren sam u to. Ako je stanje jetre loše, tada je dobro posegnuti za alternativom.

Sad samo nastavi dalje..

Offline Sharki

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #5 u: Prosinac 03, 2011, 12:25 »
Liv.52 (LiverCare)
… U kliničkim istraživanjima kod biopsijom potvrđenog alkoholnog hepatitisa, pacijenti su primali ili 1200 mg Liv52 ili placebo.
Kumulativno preživljavanje je bilo 74% kod liječene grupe nasuprot 86% kod placebo grupe, a preživljavanje je bilo najmanje kod grupe s uznapredovanom cirozom (53% nasuprot 81%)
Dvadeset dva od dvadeset tri smrtna slučaja kod liječene skupine nasuprot 3 od 11 kod kontrolne skupine bili su povezani s komplikacijama prouzročenim krvarenjem.

Rezultati ove studije doveli su do hitnog povlačenja ovog lijeka sa SAD i Europskog tržišta....

Sharki
Ne daj se navući na ovo

Pozdrav!

Hvalati na brzom odgovoru ,nisam znao za ovaj podatak a nazalost ovde po apotekama i toplo preporucuju .Ipak ostajem na Silimarin od Belupo.

Offline Sharki

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #6 u: Prosinac 03, 2011, 12:34 »
Bolja zamjena za Silymarine u apoteci ne postoji. Jedino ona u apoteci bolnice-Interferon. Samo nastavi sa njima.
Ja sam pio 2. dnevno. Koliko sam čitao, ti piješ 4. To je možda pretjerano s obzira na cijenu. Možda da smanjiš na 2. i da Abmu pitaš za neki čaj ili nešto. Pozdrav

Da pijem po 4 dnevno ,nadam se da nije stetno ,neznam koliko dugo se moze piti po 4 dnevno , sto se tice interferona meni je receno da nema potrebe od jer kod mene su rezultati :

HBsAG - negativan

HBsAB - negativan

HBcAB (anti -HBs) -pozitivan

HBeAG - negativan

HBeAB (anti - HBe) - pozitivan

HBV - DNA - negativan

Znaci vec 6 godina je ovakvo stanje a svake godine radim markere nadam se da cu nekad stvoriti anti HBs.

Offline Sharki

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #7 u: Prosinac 03, 2011, 12:36 »
Pre neki mesec i meni su dali da pijem livercare,pila sam neko vreme ali kad sam bila na poslednu kontrolu pre deset dana,doctorica sto je bila rekla je da nema potreba za toa.Ljudi moi ja sam zabelezala da za seto toa vreme kolku sum na terapija,posto ne idem sekogas kod jedan lekar ustvari jedan doctor me vodi onako na papir , dolazi do jedne sprotivnosti pomegu doktorite.Jedan docror kaze sta koristis osim terapijata,ja kazem pa samo vitamin c-pa mi kazu kupi livercare,hepatil ili kako bese neznam-i ja onako skepticna idem u apoteci i kupim to i koristim,onda idem na sledecu kontrolu drugi doctor mi kaze nisto od ovie preparati ne smijes piti.i sta da radim totalna zbrka postaje u mojoj glavi i sada apsolutno nisto ne pijem duri ni vitamin c.Ambo hvala puno na tvoite ceneti informacii,mnogu mi znacat.
pozdrav

Darinka od kade si ,ja sum od Skopje ako sakas moze da se vidime da razmenime iskustva so ovaa nasa bolest.

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #8 u: Prosinac 03, 2011, 12:49 »

Da pijem po 4 dnevno ,nadam se da nije stetno ,neznam koliko dugo se moze piti po 4 dnevno , sto se tice interferona meni je receno da nema potrebe od jer kod mene su rezultati :

HBsAG - negativan

HBsAB - negativan

HBcAB (anti -HBs) -pozitivan

HBeAG - negativan

HBeAB (anti - HBe) - pozitivan

HBV - DNA - negativan

Znaci vec 6 godina je ovakvo stanje a svake godine radim markere nadam se da cu nekad stvoriti anti HBs.
Nije štetno ali skupo je.
Sad samo nastavi dalje..

Offline Sharki

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #9 u: Prosinac 03, 2011, 16:10 »
Liv.52 (LiverCare)

Sharki
Ne daj se navući na ovo

Pozdrav!

Pricamo o ovim tabletama ???

Offline Sharki

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #10 u: Prosinac 03, 2011, 16:13 »
hcv1a fighter, mislio si Ambo sa foruma da pitam za caj ili.?

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #11 u: Prosinac 03, 2011, 16:27 »
da
Sad samo nastavi dalje..