Autor Tema: mala pomoc od kolega sa HBV-om :)))))))  (Posjeta: 2970 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sux

• Učim pisati
  • *
mala pomoc od kolega sa HBV-om :)))))))
« u: Travanj 06, 2010, 19:35 »
Ja sam isto u ekipi sa HBV  Smiley i poceo sam prije 8 nedelja sa terapijom ali inekcije "PEGASYS peginterferon alfa2a" i ispocetka sam skroz lose podnosio terapiju,al sad je vec bolje samo sto mi je krvna slika oslabila i jetra mi je grubog lumena ali transaminaze jetre su mirne. Inace sam sportista "JUDO" i bavio sam se profesionalno do prije 7 mjeseci od kako sam saznao da moram na terapiju i da se je virus aktiviro,sad sam skroz usporen,uvjek bi mogao spavat i samo da mi je odmarat.Wink))))) Imam ceste bolove jetre mada neki kazu da jetra ne boli al kako vidim na forumu da ima dosta koji je zale na bolove i imaju slicne simptome mojim. Pa eto zamolio bi nekog ako ima slucajno da mi malo pojasni vise o ovom svemu,ako je neko primao istu terapiju kao ja sto primam da mi malo kaze kako je proso uz terapiju i kako je sad.Wink Zanima me jos samo dali cu moci opet da se bavim sportom kao nekad to "JUDO,TERETANA" SRETNO SVIMA I SVE NAJBOLJE U ZIVOTU

Offline sandy

• Učim pisati
  • *
Odg: mala pomoc od kolega sa HBV-om :)))))))
« Odgovori #1 u: Travanj 06, 2010, 23:57 »
Ma ne brini sux bice to opet sve ok samo gledaj da izguras na kraj sa terapijom. moj brat je prosle godine u ljeto zavrsio terapiju i relativno dobro je podnio jedino je jedno vrijeme bilo kriticno da je ne prekine mislim zbog pada leukocita. na kraju terapije je broj virusa u krvi bio nevidljiv da bi nazalos opet krenulo sa 500kop/mil i sada su 27000 . Ako su ti transaminaze u redu nema razloga za brigu a sto se tice sporta sigurno ces se moci ubuduce baviti pogotovo judom to je najmanji problem a teretana bas dizanje tegova konstantno nije preporucljivo za jetru ali sve druge aktivnosti u fitnesu su dobro dosle.
samo naprijed zelim ti puno uspjeha i da sto lakse podneses terapiju O0

Offline sux

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #2 u: Travanj 07, 2010, 00:39 »
Hvala ti puno na odgorovu,nadam se da ce biti sve ok,da cu izgurat terapiju do kraja. Uzeo sam neko korjenje "HREN-a" 400 grama na kg meda ide,cuo sam da je jako dobro za imunitet i za jetru,pa eto poceo sam sa tim pa cemo da vidimo. Sad ove nedelje cu da radim krvnu sliku a za jedan mjesec HBVDNA pa cemo da vidimo dali ima pomaka. U svakom slucaju ti puno hvala na odg. POZZ O0

Offline label28

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #3 u: Srpanj 31, 2011, 17:27 »
Sux, kakva je situacija sa tvojim HBV. Jesi li imao terapije i kakvi su rezultati??