Autor Tema: slobodan kolic  (Posjeta: 9858 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zoran76

• Učim pisati
  • *
  • Spol: Muški
slobodan kolic
« u: Ožujak 10, 2010, 12:35 »
dali itko ima iskustva sa ovim travarom
i dali to uopce pomaze

Offline manuela

• Senior
Odg: slobodan kolic
« Odgovori #1 u: Ožujak 10, 2010, 13:43 »
Hm, travari i tako to... vrlo riskantno jer je neistraženo i nitko zapravo nije siguran kako to djeluje i da li čak odmaže. Osobno ne vjerujem u homeopatiju i mogućnosti izlječenja travama i sličnim stvarima. Možda kod nekoga i može malo pomoći ublažiti neke simptome bolesti, ali izlječenje...Bacanje para. Pogoto u slučaju našeg HCV- a. To je moje mišljenje na osnovu svega što sam pročitala i čula. Najviše pomaže zdrav život da se dobro osjećaš i pomogneš svome tijelu. Prehrana, vježbanje, san, izbjegavanje stresa, pozitivan stav. A za uništavanje virusa...samo klasična medicina. Novi lijekovi su na vidiku. :)

Offline et

• Junior
  • **
  • Spol: Ženski
« Odgovori #2 u: Ožujak 10, 2010, 16:22 »
Ja sam na terapiji  ako se to može tako nazvati s čajem od gos.Kolića.
Počela sam piti čaj 25.12.2009 moji nalazi prije nego sam uzela čaj bili su
ok znači transeminaze normalne  fibroza 2-6 .meni je viremija visoka.
ja ću na kontrolu 25.06 takav je dogovor,pa ću vam znati reći da li je
od čaja bilo neke koristi.Inače ja sam se dobro osjećala i prije uzimanja čaja a i sad
mi je dobro. O0

Offline zoran76

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #3 u: Ožujak 10, 2010, 17:15 »
Ma nisan mislio na izbacivanje virusa iz organizma .,   T o nije niko uspio  sa travama  ,bar ja tako mislim.
Nego na opce poboljsanje organizma i smanjenje transaminaza, jer mi je ALT420 pa mi je trenutni prioritet da to smanjin.
Uvodin totalnu promjenu u  ishrani pa cu vidit,jer su mi vec godinama poviseni nalazi.
  A i za vrijeme terapije su ito bili poviseni samo manje.
NEMA PREDAJE DOCU JA NJEMU GLAVE :knuppel2:

Offline tecumseh

• Global Moderator
  • PROFI
  • One taste!
« Odgovori #4 u: Ožujak 11, 2010, 00:44 »
@Zoran, nažalost visina transaminaza nema utjecaja na napredovanje bolesti. Pij alfa lipoičnu kiselinu, CoQ 10, C vit., resveratrol, D3 vitamin, NAC, SAM-e, omege 3, kurkumin itd. itd. Kolić je muljator, svašta je obećavao. Ne nasjedaj, prouči što temeljitije o bolesti. Na forumu imaš puno savjeta oko uzimanja dodataka prehrani. Googlaj gauf regimen medhelp ili "research supported antifibrotics" isto na medhelpu.
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.

Offline et

• Junior
  • **
  • Spol: Ženski
« Odgovori #5 u: Kolovoz 06, 2010, 08:59 »
Pila čaj 8 mjeseci od dr kolića
stanje za nijansu lošije alt 30,ast40
dok sam pila čaj nikakve promjene nisam
osjetila.idemo dalje :(