Autor Tema: pocetak terapije  (Posjeta: 3253 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline deedee

• Učim pisati
  • *
  • Spol: Ženski
pocetak terapije
« u: Veljača 16, 2010, 10:50 »
pozdrav svima!

ovaj forum otkrila sam prije neke dvije godine i mogu reci da sam vas pratila samo se nisam ikada javljala. danas sam odlucila iz razlog sto sam nakon 5 i pol godine (otkada sam otkrila da imam kronicni hepatitis b) konacno zapocela s terapijom.. iskreno, jedva sam docekala danasnji dan jer zelim pomoci svojoj jetri i sebi, a ja se nadam da ce mala carobna tabletica ucini svoje.

toliko od mene za sada  :)

Offline renata

• Učim pisati
  • *
Odg: pocetak terapije
« Odgovori #1 u: Veljača 16, 2010, 13:38 »
Javljaj zanima me kako ti ide budući da i je bolujem od kroničnog b hepatitisa ali normalne  su mi transaminaze pa se ne liječim (za sada).
Sretno !!!

Offline Maja

• Moderator
  • Skoro profi
« Odgovori #2 u: Veljača 17, 2010, 00:05 »
Cao, Deedee! Sretno sa terapijom!  :smitten:
You can't reason yourself back into cheerfulness any more than you can reason yourself into an extra six inches in height.

Offline deedee

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #3 u: Veljača 25, 2010, 11:40 »
renata i maja hvala vam :)

mene naime zanima, kod Vas koji ste vec prosli terapiju lamivudinom, je li dolazilo do opadanja leukocita, trombocita itd.. jer lijecnik mi je rekao da od lamivudina moze doci do porasta transaminaza, opadanja leukocita, trombocita, te da se mora pratiti i nakon mjesec dana moram napraviti krvnu sliku. e sada, mene zanima jer to dolazi pod obavezno ili tek postoji mogucnost za te promjene u krvnoj slici..

Offline sux

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #4 u: Travanj 06, 2010, 19:27 »
Ja sam isto u ekipi sa HBV  :) i poceo sam prije 8 nedelja sa terapijom ali inekcije "PEGASYS peginterferon alfa2a" i ispocetka sam skroz lose podnosio terapiju,al sad je vec bolje samo sto mi je krvna slika oslabila i jetra mi je grubog lumena ali transaminaze jetre su mirne. Inace sam sportista "JUDO" i bavio sam se profesionalno do prije 7 mjeseci od kako sam saznao da moram na terapiju i da se je virus aktiviro,sad sam skroz usporen,uvjek bi mogao spavat i samo da mi je odmarat.;)))))) Imam ceste bolove jetre mada neki kazu da jetra ne boli al kako vidim na forumu da ima dosta koji je zale na bolove i imaju slicne simptome mojim. Pa eto zamolio bi nekog ako ima slucajno da mi malo pojasni vise o ovom svemu,ako je neko primao istu terapiju kao ja sto primam da mi malo kaze kako je proso uz terapiju i kako je sad.;) Zanima me jos samo dali cu moci opet da se bavim sportom kao nekad to "JUDO,TERETANA" SRETNO SVIMA I SVE NAJBOLJE U ZIVOTU :)[/b][/i]

Offline sux

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #5 u: Travanj 07, 2010, 23:21 »
ja sam na "peginterferon alfa2a PEGASYS" vakcinama i vec primam 8 nedelja,sad za sad je ok mada je pocetak bio jako los,al sve prodze. Dosta se psihom moze postici samo vam savjetujem da se ne predajete jer uvjek ima sve gore od goreg. Samo jako i mislite pozitivno i tako ce vam se vratit!!!! SRETNO SVIMA KOJI IMAJU ISTI PROBLEM KAO JA ;P