Autor Tema: iskustva sa drugim spolom, veze, prijateljstva,...  (Posjeta: 2756 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
  • Spol: Muški
    • Sesvete-Online
iskustva sa drugim spolom, veze, prijateljstva,...
« u: Studeni 21, 2009, 17:35 »
hm... prelijen da traži po forumu :coolsmiley:

dakle ovako zanima me a vjerujem i ostale kako su reagirali vaši izabranici srca da imate hep c.

dakle, prvensteno me zanimaju priče ljudi koji imaju hep c i upoznali su nekog novog. KAKO i KADA ste im rekli. dakle zanimaju me iskustva

ja bi odmah rekao. ne znam, nisam dovoljno pametan u svezi toga. znam da ljudi imaju strahove,... jednostavno nisam dovoljno pametan.

ne trenutno nema nikog na vidiku (dobro piskaranja i poznanstva uvijek imam) ali zanimaju me vaša iskustva

Offline lukab

• PROFI
  • ko hoda ne trci!
Odg: iskustva sa drugim spolom, veze, prijateljstva,...
« Odgovori #1 u: Studeni 23, 2009, 09:49 »
uh, uh.... mozda nisam najsvjetliji primjer, ali evo ovako je bilo u mom jadnom zivotu. svi muskarci s kojima sa ikad bila u vezi su nekim cudom imali hep c, i prije nego sam ga ja "popusila" a bogami i nakon sto sam ga izljecila. imala sam nekoliko mogucnosti stupiti u vezu s ljudima koji su bili totalno operisani od teme narkomanija, hepatitis, i ostale srodne grane zivota, i iskreno, kad god bi doslo do "momenta" da od te igre dodje nesto ozbiljnije, ja bih se povlacila jer sam bila preslaba priznati svoje grijehe. ne znam...  :bo: