Autor Tema: TERAPIJA  (Posjeta: 3474 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline et

• Junior
  • **
  • Spol: Ženski
TERAPIJA
« u: Srpanj 07, 2009, 00:34 »
Bojim se terapije.Ja se za sad osjećam dobro.Normalno radim ,šetam, spavam,sve mogu ništa mi nije teško .Nikada nisam ljuta .volim život,a taj jedini ljek koji je za sad tu on će od mene stvoriti nešto što ja nisam.Tec mi je jednom napisao to je ljek  i to će pomoći ne čitaj nus pojave.Da li se neko  od vas osjećao dobro  i bojao se  prije terapije. :-[ :-[ :-[

Offline besna

• Junior
  • **
Odg: TERAPIJA
« Odgovori #1 u: Srpanj 07, 2009, 06:01 »
U redu je što se bojiš. Ne znam što da ti kažem. Mislim  nikome nije lako kad krene u tu priču. Tec ima pravo  - to je LIJEK i liječi. I to nažalost, za sad, Jedini. Nuspojave, druga priča. Kad sam vidjela popis nuspojava,nisam mogla vjerovati,pa tu nema čega nema. Ali ne boj se dušo, ne možeš imati sve.Možda kroz cijelu stvar prođeš relativno bezbolno.
i taj vražji POZITIVAN stav i ČISTO stanje u glavi. To je isto JAKO važno. I Support također.(dečko,muž, mama,seka,braco,mi) Dobro razmisli i odvaži sve ZA i Protiv.Konzultiraj i drugo mišljenje. od viška glava ne boli. Šta još da ti kažem?? Mogla bih još masu stvari o ovome reći, ali bojim se da te ne zbunim i uplašim,nije lako, znam,želim ti svu sreću, ali nitko ti od nas ne može odgovor  -   da ili ne.Na tebi je odluka. Svako dobro. :crazy2: