Autor Tema: Borba jednog HCV1A Fightera..  (Posjeta: 83049 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tazi

• Junior
  • **
  • Spol: Ženski
Odg: Borba jednog HCV1A Fightera..
« Odgovori #60 u: Ožujak 13, 2009, 14:21 »
Fighteru, pročitala sam sve i sada prvi put pomišljam i ja potražit interferon.
Pročitala sam da ideš u crkvu i da imaš neke strahove. To se kod mene.. kak se veli... poništilo? Dok sam bila ateistica imala sam strahove, i to strašne strahove, i depresije. More-tu sam bila skoro pa prvak svijeta! More su bile... ne, bolje ne. Čak sam uzela nekoliko kura raznih antidepresiva (ambulantno, pod kontrolom) ali osim nuspojava ništa se nije promijenilo, samo su prošli kraj mojih strahova ne dotakavši ih. Onda mi je došlo da odem na krštenje, što sam prvom prilikom i učinila, na Uskrs će biti 6 godina. U crkvu su me unijeli, jer me na ulazu rušilo u nesvijest, krštenje sam prošla kao u bunilu. Onda je sve postalo bolje, baš sve. Uskoro sam prvi puta išla na polaganje ruku, i čim mi je svćenik u molitvi stavio ruke iznad glave osjetila sam svjetlost kako ulazi u mene (to je bio Sveti Duh), a nešto tamno i vruće bježi dolje kroz utrobu. Svjetlost se spuštala niz ramena, a ovo je bježalo niže. Zadržali su nas 10-ak na dodatnoj molitvi, i tada je to nešto mračno zalupetalo po mojoj nutrini, uzvrtjelo se pa čak i vikalo kroz moja usta, protreslo mnome (čitaj Djela Apostolska, točno tako je opisano više puta) i izletjelo, i od tada niti jedan jedini niti najmanji strahić ili išta negativno nisam osjetila, i niti jedna mora nije mi došla. Nakon toga čitala sam Novi zavjet i niz knjiga i svjedočanstava o Oslobođenju, i baš je tako kod mene bilo, a da si nisam umislila dokaz je da prije nego što mi se desilo ja o tome svemu baš ništa nisam znala. Sada znam pa pitaj što hoćeš. Nisam čudak nego pričam činjenice. Otišla sam to ispričati i pokazati sebe oslobođenu i zdravu svom psihijatru, i on mi je rekao da iako je on i dalje čvrsti ateist, postojanje i odlazak neke zle sile je jedino logično objašnjenje nestanka mojih simptoma, koji su prije toga bježali svim psih.lijekovima, a i da sam ja bila potpuno normalna osoba koja ima strahove i more, nekako kao sa strane.
Ne tvrdim da je kod tebe ista situacija, ali nebi bilo loše da, kad već ideš na ispovijed, zatražiš i koju molitvicu oslobođenja, tek toliko da otkloniš tu mogućnost. Početnik sam u kršćanstvu pa neznam: da li da potražimo bolesničko pomazanje? Dal je ovo situacija da ga možemo tražiti? U zadnje vrijeme se javlja puno ljudi koji su na misama i na seminarima ozdravljeni od najčudnijih bolesti.
Joj sad sam možda ispala neki čudak, ali ja sam dost nova kršćanka pa još neznam što je prikladno. Ali evo iznijela sam svoj slučaj ozdravljenja od depresije i strahova, a to je veliko ozdravljenje, zar ne?

Offline HCV1afighter

• PROFI
  • Spol: Muški
« Odgovori #61 u: Ožujak 13, 2009, 17:26 »
Pa ogromno je to ozdravljenje. Samo nije to za sve. Najvise bi voljeo otici na seminar i vratiti se bez virusa i ako bi to ucinio, bilo bi to iz vijere a ne formalnosti. Ima na you tube decko koji se uz Bozju pomoc rijesio Hepatitisa C. Ali nemogu se ja stviti u njegovu kozu. Nista ne ide samo tako.
Bog je tebe, sigurno vodio i godinama prije tog ozdravljenja, da bi se tamo onda to, kako da kazem.. tamo svrsilo. To je samo kraj cijele price.
Dobro je da me podsijecas.. jer i Interferon se nemoze dobiti odmah, vec te mozda, kao mene prvi put cak odbiju..
Ja sam isto novi u katolickoj vijeri, na uskrs god. dana. pa cu poceti polako loviti svecenike, kao sto sam lovio doktore.
Mozda dobijem oslobodjenje, s molitvom oslobodjenja. Uglavnom sv. Dimphna je zastitnik nas bolesnika i to se svakako ne smije zanemariti.
Htijeo bih jos reci, koliko je steta da mi ne zalijevamo, drvo nase vijere, kako to cine židovi ili neki, npr. hindusi.. Imamo Ferrari u svom dvoristu ali se iz nekog razloga sramimo ili nam se neda voziti njime. Toliko svetaca, svetica, molitvi, pokora, ljubavi ide s krscanstvom a mi nista. Pa promijenimo to. Pozdrav i sretno, tj. s Bogom.

Sad samo nastavi dalje..

Offline Tazi

• Junior
  • **
« Odgovori #62 u: Ožujak 13, 2009, 19:06 »
GDJE na YouTubeu je dečko koji se riješio virusa molitvom???
i: zašto ne i mi?!
Ako je u jednu mene malu, običnu i pomalo sfušanu ušao sam Duh Sveti da pomete "podstanara/-e" koji su se hranili mojim strahom (i proizvodili ga), zašto nebi ušao u tebe i mene i pomeo ovaj virus? "Imamo Ferrari u dvorištu" a pješačimo okolo (i pomalo se švercamo se tramvaju), dobro si rekao. Pa, hajmo sjest i vužgat taj Ferrari, ha?
Aj ti pitaj svećenika, ja ni neznam kojeg bi, ovaj "moj" je bio samo na gostovanju u Zagrebu, on je Isusovac iz Beograda.
Gdje mogu vidjeti tog dečka sa YouTubea?!

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #63 u: Ožujak 13, 2009, 20:54 »
E nikako da nadjem taj video. Ako nadjem, reci cu.. Uglavnom, decko je molio doktora; dajte mi sansu da dam Gospodinu priliku da me izljeci.
I tako je napravio pretrage i ako se ne varam, cekao nalaze, zvao i zvao.. onda je odjednom dobio nalaze u kojima se vidi da virus nije aktivan a njegov doktor se nije mogao nacuditi i priznao mu da je smusen oko Boga, radi njegovog slucaja. to je uglavnom to.. A sto se tice Ferrarija, nije lako voziti takvu mrcinu.. malo stisnes na gas i odletis.ako me shvacas. Znam za slucajeve, gdije su ljudi uzimali prevelike zalogaje, pa su pukli. Ali vazno je da se radi na vijeri a Ferrari onda polako ide na beton itd. Katolici moraju shvatiti kakvo zlato imaju a to se odnosi i na mene. Puno srece i tebi i neka ti Bog bude na usluzi.
Sad samo nastavi dalje..

Offline Tazi

• Junior
  • **
« Odgovori #64 u: Ožujak 13, 2009, 21:49 »
Pravilno si to rekao, zaista. Znam i ja mnoge koji su pukli. U stvari ja sam jedina koju osobno znam da joj se desilo tako nešto a da nije pukla! Jesam par mjeseci hodala s glavom u oblacima i svima govorila o tome (a svi se bojali da ne puknem), i znaš šta? To je jedini period u mojem životu u kojem nisam imala ama baš nikakvih simptoma HepC! Bila sam puna snage, jela sve što postoji, umor nije postojao, ni temperatura ni baš ništa od toga! Ali onda, polako, bolest se počela vraćati nazad. Jedino ona, depresije, more i drugo zlo ne, nikada. Možda sam trebala moliti baš za fizičko zdravlje? Budem, i možda uskoro vidite i mene na YouTubeu!

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #65 u: Ožujak 20, 2009, 18:44 »
Danas mi je mama rekla da je citala moje otpusno pismo od pocetka terapije. Nisam znao da se ako se rijesim virusa u startu, lijecim manje od godine dana.
Mislio sam, da iako rijesim virus odmah (u prvih par mjeseci) da ce terapija biti nastavljena dok ne prodje godina dana. Pozdrav HF!
Sad samo nastavi dalje..

Offline tasha

• Senior
« Odgovori #66 u: Ožujak 22, 2009, 16:44 »
hojla fighter!i mene zbunjuju razlike u vremenu terapije,uspoređivala sam ljude po forumu i izgleda da ovisi gdje se lječe,isto tako i testiranje na virus, negdje ga rade nakon mjesec dana negdje nakon tri...zbunjujuće.ma u biti jedino kaj je na kraju bitno-negativan rezultat!
kaj se tiće vjere i ja sam se nedavno krstila (zbog brdo gluposti kaj su mi se izdešavali u životu)no nažalost iza toga sam doznala za hcv.išla sam u crkvu ali stalno mi nekaj fali.mislim da je to u biti ljudski faktor, svečenici mi više dođu kao neki službenici nego duhovni voditelji.a i ljute me konzervativno razmišljenje gdje se zabranjuje upotreba kondoma i to se pogotovo  propagira u africi gdje ljudi masovno umiru od side(da ni ne spominjem hep.).to mi zvući toliko okrutno i bez ljubavi da na kraju ostanem totalka zbunjena i tužna.bog je ljubav-zar ne bi trebalo biti tako?

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #67 u: Ožujak 22, 2009, 19:21 »
Ah.. svi smo mi u istim govnima... to je komentar na vjeru. Treba isplivati iz govana i onda upoznati Boga. To je komentar, koji se tice izljecenja.
Jer kad netko umire od ciroze, nece ga Bog tapsati po ramenu. Stovise bit ce to brat, mama, prijatelj. E sada, vidjeti Boga u toj osobi, nesto je sasim drugo.
Ali da budem iskren, nitko me nije tapsao, dok sam u plucnoj temperaturi, dva mjeseca crkavao, ne znajuci sta mi je.
Jednom prilikom sam bio u Zg. djamiji i procitao uokvireni tekst. Prvo si sam pomozi i tada ti i Bog moze pomoci. To je srz ljubavi prema sebi i time i srz vjere.
Moram se rijesiti ovog shita.. to je komentar na to sto si rekla, da je vazno ispasti negativan, na kraju. A uporaba kondoma, no comment...
Zabranit ce oni i nas.. Disanje i sl. Ali da se ne jadam, moram nesto reci.. vidjevsi sto ova th, radi, divim se svima vama koji ju podnosite, jaki ste i divim vam se a tako vise cijenim i samoga sebe. Nositi se sa svim ovim, cime se nose ljudi na ovom forumu, vise je nego sto si neupuceni moze i pomisliti..pozzHF
Sad samo nastavi dalje..

Offline Sara2001

• Senior
« Odgovori #68 u: Ožujak 23, 2009, 08:10 »
Slazem se, covjek nije svjestan sta sve moze izdrzati dok ga nesto ne "pogodi". Cinjenica je da ovo sto prolazimo moze razumjeti samo onaj tko je to i sam iskusio, uz duzno postovanje rodbini i svima u blizoj okolini.....

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #69 u: Ožujak 23, 2009, 12:59 »
Tako je Sara. "uz duzno postovanje rodbini i svima u blizoj okolini....."
Jucer sam saznao da je umro jedan bosanski zidov. Umro je u 88. god. zivota. Pezivjeo je drugi svijetski rat u logorima. Od 70 clanova obitelji, samo je on spasio kozu. Citiram ga. "Dobio sam zelju da prezivim.."      "Zazelio sam se spasiti"   Mozes si mislit kako je bilo njemu i slicnima.
Moja baka i deda, takodjer su bili po logorima.. bakina zelja da prezivi, zasluzna je da ja ovdje pisem...
Nitko si nema pravo, umisliti da je njemu tako lose i da nitko nije to prezivjeo. Necu ja govoriti, tko sta smije reci ali ovo je moje misljenje.
Kada bi mi shvatili, da smo jedan duh i jedno tijelo, nebi nam bilo kraja. Ljudi se razmecu svojim "krizevima" nije tebi nis, kak je mene zelo"...
Smijesno. Sjetimo se hrvatskih vojnika, logorasa, ubijenih, mucenih s obje strane... pa ljudi mi jos i dobro zivimo, ako smijem reci. Pozdrav i srceko od HF!
Sad samo nastavi dalje..

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #70 u: Ožujak 25, 2009, 22:03 »
Evo cetvrta je opala! Genijalno sam je primio. Sprijateljio sam se sa interferonom ali me ribavarin zeza. Sve je ok, dok sam budan ali onaj tren kada se budim,
spavao po danu ili po noci, budim se s nekim odurnim osjecajem. Tocno znam, iako ne znam zasto, da mi je to od ribavarina. Imam potrebu da pijem vodu.
Nesto kao kad zdrav covijek popije alkohola i onda je vazno da ne dehidrira, tj. da pije vode, tako da mu po noci alkohol ne nagriza mozak" tako jako.
Bas kao da to cini i ribavarin. Stoga nastojim piti dosta vode, pogotovo prije spavanja a to je sada ;) stoga laku noc i da; "glo glo glo glo Ahhhhh..
PS; Riblje ulje i terapija=? Zna li ko sta o tome ili da cekam doktoricu Hrstic?! Znaci, mama mi je dala bocicu ribljeg ulja, da si svaki dan uzmem malu zlicicu toga. Bogato je Omega 3.. pozzHF
PPS: Ako uskoro budem negativan, napravit cu svojevrstan i postepen striptiz ;) Znaci ako mudem negativan, umjesto ovih vojnika na slici u profilu, biti ce moje lice u krupnom planu ali sa fantomkom!! ;) ;) a kada, potpuno zavrsim sa ljecenjem, skidam i nju i mijenjam naziv "hcv1a fighter" u moje  "Ime-Prezime"
« Zadnja izmjena: Ožujak 25, 2009, 22:14 od hcv1a fighter »
Sad samo nastavi dalje..

Offline kolačić

• Junior
  • **
« Odgovori #71 u: Travanj 02, 2009, 21:07 »
Bog Fighteru! Prvo da ti zahvalim za dobrodošlicu.Davno mi nitko nije tako nešto lijepo poželio. Malo sam čitala tvoje ranije postove da te upoznam bolje. Koliko sam shvatila ti si trenutno na terapiji, dobro znam šta prolaziš. Vjeruj izdržati ćeš više nego što si mislio da možeš, a osim toga čovjek se navikne. Sam ćeš sebi najbolje moći pomoći, jer ćeš moći odrediti šta ti odgovara. Nisi sebi dao ovaj naziv bez razloga.
Neka te ništa ne obeshrabri, jer svaka naša priča je individualna.
Ne mogu ti opisati što mi znači da mogu s nekim otvoreno popričat o svojoj bolesti. Imala sam ružna iskustva od strane nekih ljudi s kojima sam bila jako dobra, pa sam sad u velikom strahu kako će netko reagirati kad čuje za HCV, ne radi mene već radi mog djeteta.
Dobro je da se piše otvoreno o svim iskustvima vezanim za ovu temu, možda dođemo do nekih bitnih zaključaka.
Čuvaj se i javljaj i dalje šta se dešava! 

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #72 u: Travanj 03, 2009, 20:20 »
Drago mi je da si zadovoljna s mojom dobrodoslicom naspram tebe!! Da ja sam poceo th. Rekla si da znas sto prolazim.. znaci li to da si vec bila na th?!
Nedaj se! Nece nitko omalovazavat ni tebe a kamo li tvoje dijete. Mi imamo svoja prava! Moramo ih biti svijesni i koristiti ih. Ima puno nerazumijevanja ali  :idiot2: Ciao i jos jednom, dobrodosla!!! HF
Sad samo nastavi dalje..

Offline tasha

• Senior
« Odgovori #73 u: Travanj 05, 2009, 18:49 »
reći ili ne reći, da to je pitanje s kojim se svi mučimo od trenutka kad doznamo da imamo hep.ja iz svojeg ranijeg iskustva sa jednom teškom ali potpuno nezaraznom bolešću izvukla sam pouku-šutiti.ja sam društvena ,brbljiva osoba i moj uži krug prijatelja je tad brojao oko 20 -tak ljudi.da li trebam uopće reći da sam nakon dvije godine  razgovarala sama sa sobom u ogledalu  ;D.sad ponovo imam brdo ljudi oko sebe i ne pada mi na pamet im bilo kaj reći.fakat mi se ne da ponovo ispočetka stvarati novi krug frendova.utjeha za sve one koji imaju hep.-ljudima nije bitno kaj je to zarazna bolest već ih uhvati panika da ćete možda nekaj trebati od njih.iz mog iskustva mogu reći bilo kakva bolest je bauk.ali ak želite čisto mazohistički provjerit kakvi su ljudi oko vas-recite im.

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #74 u: Travanj 05, 2009, 20:32 »
Pa da i gle. Zasto se sramiti toga?! Pa jesmo li mi zrtve ili bolest sama. Holokaust je prosao istu pricu.. ljudi su se nakon rata sramili pricati o tome, kao da su oni krivi sto su zarobljavani, ubijana, izgladnjivani!! Nismo krivi! Cak ni ovakvi kao ja, koji su preko igle dobili virus.. kaj sam ja kriv za postojanje tog virusa.
Krivnja radi toga sto sam se pikao je velika ali krivnja sto je virus u meni, nema veze s faking realnoscu!!! Pozdrav i drste se dok se ta tema u drustvu shvati.
Sad samo nastavi dalje..

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #75 u: Travanj 09, 2009, 11:26 »
Moji prvi dobri nalazi! Sve vrijednosti su vise nego u normali! Vadio sam krv i u zaraznoj, pa javim kada dodju ti nalazi. Pozdrav !
Sad samo nastavi dalje..

Offline kapeloto:)

• Senior
« Odgovori #76 u: Travanj 09, 2009, 12:09 »
BICE I TI STO CEKAS DOBRI!!!!!!!!!! O0
KAD TI KAZE BATA DZONIK!!! O0

Offline Tazi

• Junior
  • **
« Odgovori #77 u: Travanj 09, 2009, 13:44 »
Dobri nalazi... :D ma nezamislivo!!! Čestitam!!!

...a što se tiče toga da kažemo ili ne: ja sam se odmah razbrbljala o tome što imam, familiji, susjedima, facama s placa, ekipi s interneta... jedino nisam onima s roditeljskih sastanaka u vrtiću-zašto bih? Samo smo poznanici.  A svi ovi kojima sam rekla: dobila sam sućut, brigu, ohrabrenje, savjete o tretiranju bolesne jetre (o prehrani, odmaranju...), puno mudrih riječi, ponuđenu pomoć-od trenutne pomoći do ponuda da će mi pomagati oko djeteta, kuće, svega kad krenem na terapiju, iščuđavanje nad doktorima koji mi četvrt stoljeća nisu znali reći zašto mi je povremeno jako loše a eto svi ovi nabrojani su znali/vidjeli da sam ponekad bolesna a da neznam zašto. Ne kužim; baš nitko nije reagirao drukčije nego samo jako pozitivno, i svi su nekak više oko mene otkad sam proširila svoju dijagnozu. Baš se čudim... ovim vašima se čudim...

Offline Sara2001

• Senior
« Odgovori #78 u: Travanj 10, 2009, 09:10 »
Cestitam na dobrim nalazima! Samo tako naprijed  O0
Sto se tice ovog drugog....
Da, cinjenica je da se ljudi boje bolesti tj. kao sto je Tasha rekla, da cete ih mozda trebati (nebitno u kojem pogledu).... Ne ide to odjednom, sad ti kazes da si bolestan i oni daju "petama vjetra" (iako je bilo i takvih, valjda se boje da ce se zaraziti ako ja kihnem  :idiot2:). Ostali se postepeno udaljavaju dok potpuno ne nestanu. Da, u pocetku je tu empatija bla bla, ali to brzo splasne. Ne mozda toliko sto ljudi stvrano u biti nisu suosjecajni (barem neki od njih), nego i zato sto zivimo u vremenu kad svatko ima svojih problema i netrebaju im jos i vasi. Neradi se o tome da se vi stalno zalite ili stalno pricate o bolesti, ali stoji cinjenica da imate problem koji ce neminovno doci "na tapet" ako ste s nekim dobri. I onda za izbjeci dodatni pritisak, opterecenje bolje se lagano povuci.
Nazalost, govorim iz visegodisnjeg bolesnickog iskustva, sto vlastitog, sto uzih clanova obitelji. Stoga, moj savjet je da je normalno da podjelite svoje strahove i strepnje s nekim, pa ljudska smo bica a po socijalnoj definiciji covjek nije stvoren da zivi sam. Medjutim to treba biti pazljivo izabran, uski krug ljudi.

Offline Lani

• Senior
« Odgovori #79 u: Travanj 10, 2009, 09:19 »
Fighteru, vidimo da je tvoja borba uspješna.  O0
By the way, prehlada prošla?  ;)

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #80 u: Travanj 10, 2009, 20:23 »
Hvala na potpori. Da Lani, zamisli prehlada je prosla! hihihi moram odmah reci nesto sto nisam.. kako sam se uspanicio te prehlade, reko ja sad cu ja to preduhitrit.. kupio sam si neke tablete za iskasljavanje i krkao se njima u strahu da me ne uzme neka gripa. E tu se ocituje sva ljudska glupost...
Preventivno" sam uzimao malo vise tih tableta (na biljnoj bazi) kao da me ne uhvati prava prehlada i na kraju gripa. E sada, kako sam imao lagano upaljeno grlo, nakupilo se toga a i ja sam tabletama poticao da se iskasljavanje izazove! Da skratim, ugusio sam se, skoro u snu .. tako se nakupilo toga, jer sam navece uzimao i vise nego po danu. Par sati sna i ljudi vjerovali ili ne ja sam se poceo gusiti.. kako to "lupa" po sistemu udava, koji te stisne nakon sto izbacis zrak iz pluce, ti nemozes te nakupine izbaciti kasljem jer nemas zraka!! Udahnuti isto nemozes, jer se tog gnoja nakupilo..
Uglavnom, nekako sam uspio udahnuti toliko zraka, da ga "iskasljem" i time napravim prolaz za danje disanje.. i tako nekoliko dana!!!
Odlazio sam sa strahom spavati ali se nisam sjetio baciti te tablete. Pouka je budimo jednostavni i ne proracunati  :bonk:
Javim kako sam rekao ove specializirane nalaze iz zarazne. Drste se i borite .. na kraju ce sitnice presuditi, zato predlazem da sad tih pola godine ili godinu apstinirate od kave cigareta i slicnih otrovcica...  O0 Witj greatest love ME!!  ;)
Sad samo nastavi dalje..

Offline Gabol001

• Senior
« Odgovori #81 u: Travanj 10, 2009, 22:11 »
... kupio sam si neke tablete za iskasljavanje i krkao se njima u strahu da me ne uzme neka gripa. E tu se ocituje sva ljudska glupost...
Moj savet: kad god osetiš da će da te uhvati neki grip, prehlada ili tako nešto slično, konzumiraj propolis kapi. Ja koristim 20%-tni bezalkoholni rastvor propolisa i mogu reći da barem kod mene uvek upali. Svako jutro po 20 kapi pomešam u 2 dl vode i popijem naiskap. To pijem svo vreme dokle god osećam da nešto može da me uhvati i stvarno ne pamtim kad me je nešto žešće pokačilo. Probaj sa tim, čista priroda bez nuspojava.
Pozdrav, Gabol001
Pozdrav, Gabol001

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #82 u: Travanj 11, 2009, 12:19 »
Hvala, budem! Sto mislis o maticnoj mlijeci u istoj ulozi?!
Sad samo nastavi dalje..

Offline Gabol001

• Senior
« Odgovori #83 u: Travanj 11, 2009, 23:53 »
Hvala, budem! Sto mislis o maticnoj mlijeci u istoj ulozi?!
Gledaj ovako,
propolis pijem samo u ovim slučajevima koje sam naveo. Za generalno pojačanje imuniteta i poboljšanje stanja organizma uzimam miks: med, mleč, polen. To sam ranije baš intenzivno uzimao i imao sam snage ko bik. Jedan period pre početka terapije sam nešto iz ne znam kog razloga obustavio to i kad je počela terapija, počeo sam u određenim trenucima da ponekad osetim malu malaksalost ili umor. Opet sam pre jedno 10-ak dana počeo sa uzimanjem toga i "miracle", snaga mi se vratila. Sad je sve super. Ma radi razne kombinacije svega ovoga, nećeš pogrešiti. A onaj propolis pokušaj nekako na ovaj način kao što sam i napisao. Samo pazi kad prođe frka, onda obustavi propolis do sledeće prilike, jer ipak je on dosta jak i ne treba baš preterivati.
Pozdrav, Gabol001
Pozdrav, Gabol001

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #84 u: Travanj 12, 2009, 14:31 »
ok hvala i cujemo se HF
Sad samo nastavi dalje..

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #85 u: Travanj 17, 2009, 15:48 »
Evo me iz zarazne! Ljudi ja sam negativan!!! Kako sam i rekao, stavljam umjesto onih vojnika svoju fotku ali sa "fantomkom"
Sada treba borbu privest kraju.. sta da kazem.. Pozdrav prijatelji i suborci!!! HF
Sad samo nastavi dalje..

Offline damir

• Skoro profi
« Odgovori #86 u: Travanj 17, 2009, 22:58 »
Čestitke! Zaista je lijepo čitati samo dobre vijesti :)

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #87 u: Travanj 17, 2009, 23:17 »
TNX  :)
Sad samo nastavi dalje..

Offline Gabol001

• Senior
« Odgovori #88 u: Travanj 18, 2009, 16:48 »
Evo me iz zarazne! Ljudi ja sam negativan!!! Kako sam i rekao, stavljam umjesto onih vojnika svoju fotku ali sa "fantomkom"
Sada treba borbu privest kraju.. sta da kazem.. Pozdrav prijatelji i suborci!!! HF
Čestitam Fighter, da li si razmišljao da promeniš svoj nadimak u "Winner"?
Pozdrav, Gabol001

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #89 u: Travanj 18, 2009, 20:19 »
 ;) nisam ali jako interesantno, no ipak kad budem gotov s th, preimenovat cu ime "hcv1afighter" u svoje pravo "ime i prezime" a i "fantomka ce past. Ciaos i tnx PS: tu ideju sa otkrivanjem identiteta,pokupio od talijanskih policajaca-specialaca. Obicaj je da oni koji su uhvatili mafijase, pred njima kasnije skinu fantomke. Evo,posto ja privodim jednog mafijasa-virusa i ja cinim isto:)PPS; bas sam isao vidjeti i cini mi se da se ime nemoze mijenjati.
« Zadnja izmjena: Travanj 18, 2009, 20:44 od hcv1a fighter »
Sad samo nastavi dalje..