Autor Tema: Borba jednog HCV1A Fightera..  (Posjeta: 85146 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline HCV1afighter

• PROFI
  • Spol: Muški
Borba jednog HCV1A Fightera..
« u: Veljača 13, 2009, 23:00 »
Danas sam dobio informaciju, da mi je odobren Pel. Int. Danas je petak 13. i ujedno, jedan od najboljih ako ne i najbolji dan u mom zivotu.
Trenutno su mi nalazi u normali ali to nije mogao biti razlog da ne zapocnem terapiju, jer bi bilo u najmanju ruku bilo glupo.
Moj pokojni otac, zapoceo je borbu protiv ovog Levijatana-morske nemani i nazalost je umro prije kraja terapije.
Ja cu umijesto njega, reci virusu sto mislim o njemu i sto ga ceka. Na meni je da radim vise a pricam manje.
Obrijao sam glavu, na nulericu, jer tada kosa manje opada. Ali to je samo dio u cijelom nizu promijena, kao sto je prestanak pusenja i koristenje svih opojnih srestava, medju sto sam ja uvrstio i kavu, pa i onu bijelu:) Podredio sam zivot svom ozdravljenju i to predlazem, svima koji jos nisu.
Svima puno srece i da dozive dan kada, ce kao Taych cura iz Ljubiljane, sretno odskakutati kuci sa nalazima, koji su perfektni!
Pozdrav od HCV1A Fightera

« Zadnja izmjena: Veljača 15, 2009, 17:26 od hcv1a fighter »
Sad samo nastavi dalje..

Offline ginger

• Junior
  • **
Odg: Borba jednog HCV1A Fightera..
« Odgovori #1 u: Veljača 14, 2009, 13:48 »
Bravo za stav!  O0 Držim palčeve da uspiješ!

Offline damir

• Skoro profi
« Odgovori #2 u: Veljača 14, 2009, 17:57 »
Bravo, čestitke i od mene!  O0 Pozitivan stav je jako važan i ja sam bio podredio sve što sam smatrao potrebnim da terapija uspije. Jedino sam zadržao kavu dnevno a mislim da je malo tko bio toliko dosljedan u svojoj odluci i mislim da se isplatilo. Barem za sada tako stoje stvari..... Drži se i uspjet ćeš!

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #3 u: Veljača 14, 2009, 18:34 »
Hvala na cestitkama i prava borba tek slijedi. Lijepo je znati, da necu biti sam! Stovise, okruzen ljudima s velikim iskustvom u ovakvoj situaciji.
Pozdrav HF
Sad samo nastavi dalje..

Offline tasha

• Senior
« Odgovori #4 u: Veljača 15, 2009, 15:25 »
fighter drž se! e da pobrkao si mene i  taych,nas dvije imamo isti tip virusa,ona je negativna nakon mjesec dana ,mene nisu testirali tak da ću se ja morati strpiti još dva mjeseca do prvog testa.kaj se tiće ovog foruma ja bi bez njega bila ko muha bez glave,sve kaj me je zanimalo našla sam ovdje,a tak se je puno lakše nositi s nuspojavama,bez tih informacija bi svaki dan sjedila kod doktorice :).zato pitaj bilo kaj ovdje će se uvijek nać netko ko zna odgovor.

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #5 u: Veljača 15, 2009, 17:28 »
Evo ispravio sam pogresku. Ajde, zapni, pa da i ti imas negativne nalaze:)
Sad samo nastavi dalje..

Offline Sara2001

• Senior
  • Spol: Ženski
« Odgovori #6 u: Veljača 15, 2009, 18:45 »
Samo naprijed  O0 i pitaj sve sta te interesira, bit ce nam drago pomoci  :smitten:

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #7 u: Veljača 15, 2009, 20:14 »
Hvala Sara, pa odmah cu zapoceti.. Zanima me, jeli tesko docekati kraj terapije.. da budem jasniji..Cesto sam bio po bolnicama i cekao otpust, brojao sam dane kao Robinson i nisam mogao docekati, taj dan kad ce me pustiti i kada cu biti "slobodan" Jako se veselim terapiji ali me jedino to bocka
Sad samo nastavi dalje..

Offline damir

• Skoro profi
« Odgovori #8 u: Veljača 15, 2009, 21:57 »
Jedanaest mjeseci nije malo ali nemoj previse o tome razmisljati. Razmišljaj samo koliko si pegija odvalio. Meni osobno je možda najsporije vrijeme prolazilo negdje oko sredine terapije. Početak i kraj nije bilo tako bed što se tiče brojanja.....

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #9 u: Veljača 15, 2009, 21:59 »
Aha! Dobro, nije lose! Hvala Pozz
Sad samo nastavi dalje..

Offline Lani

• Senior
« Odgovori #10 u: Veljača 16, 2009, 07:47 »
čestitam i neka borba bude uspješna!

Offline negativac

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #11 u: Veljača 16, 2009, 08:14 »
Zanima me, jeli tesko docekati kraj terapije.. da budem jasniji..Cesto sam bio po bolnicama i cekao otpust, brojao sam dane kao Robinson i nisam mogao docekati, taj dan kad ce me pustiti i kada cu biti "slobodan" Jako se veselim terapiji ali me jedino to bocka
hcv1a - ne računaj i ne broji ništa. Vrijeme ionako teče ali kad stalno odbrojavaš onda je to teže. Samo nastavi da živiš normalno, ako radiš radi još više, ako se zabavljaš ne prekidaj to (naravno bez cuge) i ne razmišljaj mnogo o terapiji. Vjeruj proći će i da ne znaš da je bila samo ako živiš normalno, ako joj dopustiš (mislim terapiji) da bude glavni predmet tvog razmišljanja onda si u dubiozi.
Don't give up, never!!!

Offline Taych

• Junior
  • **
« Odgovori #12 u: Veljača 16, 2009, 09:46 »
Da, ima pravo Negativac....Vrijeme prolazi brzo, još više, kad radiš dalje svoje stvari, ne sekiraš se, jer znaš, da si u stvari spašavaš život, pa što je lepše? Ok, nus pojave....100 ljudi, sto čudi, na toj terapiji sve je moguče, ama baš sve.. Zato bolje ne očekuj ništa, sredit češ ti tog vraga, bez brige. Skakutaćemo mi još u životu i od sreče i od svega! Meni je život krasan!
Želim ti sve dobro! I negativno!
Pozdrav!

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #13 u: Veljača 16, 2009, 13:49 »
Dobro ,ljudi shvacam, da je to kao sve ostalo u zivoti i sto manje tlake, bude onda i bolje. Hvala sto ste tu. Na internetu ima hrpa tipova, koji su posvetili zivot borbi protiv onog sto nas spasava. Prema Zlatnom Standardu u lijecenju ove posasti. Znaci Pelegriranim. Int. Lijepo je biti medju ljudima, koji prihvacaju zivot i uvazavaju se medjusobno. Bas mi je ponos, biti ovdije medju vam! Pozdrav HF.
Sad samo nastavi dalje..

Offline kapeloto:)

• Senior
« Odgovori #14 u: Veljača 16, 2009, 21:25 »
Danas sam dobio informaciju, da mi je odobren Pel. Int. Danas je petak 13. i ujedno, jedan od najboljih ako ne i najbolji dan u mom zivotu.
Bravo Fighteru,
Zelim ti od srca da uspes sa borbom. A s' obzirom da smo na isti dan dobili informaciju da smo dobili terapiju, mogao bih da konstatujem, da nam je obojici ipak petak 13. srecan dan.  O0
Kad treba da pocnes? Ja treba u cetvrtak da se javim na kliniku.
Veliki pozdrav svim drugarima sa ovog foruma, posle dugo vremena!!!
Volim vas sve!!! :smitten: :smitten: :smitten:

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #15 u: Veljača 16, 2009, 22:38 »
Ja isto ovaj tjedan cekam da mi rijesenje dodje doma, pa s njim na SestiDrugi odjel. Rekli su mi da su mi poslali doma rijesenje i cim ga dobijem letim za zaraznu. Mislim da bi nam obojici moglo se poklopit isto vrijeme, pa se nebih cudio da lezimo zajedno. E koliko sam pratio, prijasnje postove, shvatio sam da ti nisi dobio Pegasys nego Alfa 1.. jel se varam ili sam u pravu, nadam se da se varam...jer sam svijestan prednosti nove terapije.
Sad samo nastavi dalje..

• Senior
« Odgovori #16 u: Veljača 16, 2009, 23:55 »
Ja sam bio na Roferonu A od septemra 2007. do februara 2008. godine. Tada mi terapija nije uspela, jedino sto sam tada smanjio broj kopija za nesto vise od pet puta. A ako terapija Alfa interferonom ne uspe, dobijas mogucnost da dobijes pegilovani. Ja sam dugo cekao, a napokon sam docekao. A inace nikad vise ne bih uzeo terapiju koju sam prosao, pa makar mi od nje i zivot zavisio. Prvi put me je tzv. doktorka sa Beogradske klinike tako zeznula, e vise ne moze. Sada sam u rukama profesora koji se drzi Hipokratove zakletve i kome su pacijenti na prvom mestu.

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #17 u: Veljača 17, 2009, 00:17 »
Dobro znaci Pegy je u pitanju. Super i nadam se da se vidimo ovih dana u Zaraznoj.
Pozdrav i zao mi je sto si se toliko namucio s ovom prvom terapijom i divim ti se kako si osto cool.
Znam ljude koji su prakticki umrli, na toj terapiji.PozzHF
Sad samo nastavi dalje..

Offline Lani

• Senior
« Odgovori #18 u: Veljača 17, 2009, 07:33 »
Dzonik, znači i ti krećeš. Ova bi terapija onda mogla biti pjesma u usporedbi s tom prvom terapijom. Samo se vi držite, ja sam se najviše uplašila kad je konačno došao prvi dan injekcije, sa strepnjom sam ju primila i čekala, čekala i čekala. Moram opet reći kako je pomoć forumaša neprocjenjiva. Evo i sad sam na poslu, a pod pauzom idem po svoju 5. dozu pegija. Jedino što me umori sprint do dr. i nazad u tako kratkom vremenu  :), ostalo je sve piece of cake.
Zato vam obojici želim  O0!!

Offline lukab

• PROFI
  • ko hoda ne trci!
« Odgovori #19 u: Veljača 17, 2009, 08:47 »
momci sretno, i bez panike, prodje ti 48 sedmica dok si rekao keks  O0

• Senior
« Odgovori #20 u: Veljača 17, 2009, 11:31 »
Figteru, ne znam da li cemo se videti, jer ti verovatno ides u ZG na infektivno. Dok ja u BG. Ali cemo se sigurno virtuelno vidjati na forumu. I samo da ti kazem da sam i ja umirao dok sam bio na onoj terapiji. U to se mozes uveriti, ako procitas sve moje postove. Veruj mi da nijednom nisam napisao nesto pozitino, bar dok sam bio na th. i neko vreme nakon toga. Ali dobro, to je stvarno bilo mucenje. Tri puta nedeljno te bodu i bas moras da budes organizovan, a ovako sa pegilovanim, znas dan i tad treba da ga primis. To je jedno od velikih olaksanja.
Ali ti si FIGTER ti ces lako to pregurati, a nadam se i ja.
I jos nesto da ti kazem. Pitao si o vremenu. Na samom startu mi je bilo nevidjeno dugo, kad sam pomisljao na narednih sest meseci ( jer sam ja genotip 2 ). Ali kad sam primio poslednju vakcinu i okrenuo se unazad, pitao sam se: " JBT. Kad pre prolete ovih sest meseci? " Ali kao sto je Lani rekla, da nije bilo drugara sa foruma, do sada bih bio u nekoj ludari 100% :uglystupid2:.
Drzi se, SRECAN POCETAK TH., KAO I USPESAN KRAJ!!!

Offline mojra

• Učim pisati
  • *
« Odgovori #21 u: Veljača 17, 2009, 12:31 »
dzonik sretan pocetak terapije  :smitten: mnogo mi je drago da si prosao napokon,,,nesto nece ovih dana da mi se otvori forum pa i nemam informacije ,,,,nadam se da ce biti mnogo lakse sada.

fighter sve najbolje takodje zelim,mozda ce ti godina prolaziti nekad brze nekad sporije ,promenice te u svakom slucaju i to na bolje veruj u to ,veliki pozdrav !

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #22 u: Veljača 17, 2009, 15:08 »
 :smitten:pozdrav javim se kad pocne pikado;)
Sad samo nastavi dalje..

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #23 u: Veljača 17, 2009, 15:20 »
Hvala, jos jednom, drustvo! :-) ne pase mi ni jedan smailic da izrazim veselje i zahvalnost, pa koristim ove graficke ajde ipak jedan ::)
Sad samo nastavi dalje..

Offline lukab

• PROFI
  • ko hoda ne trci!
« Odgovori #24 u: Veljača 17, 2009, 18:46 »
ja bih upotrijebila ovoga da sam na tvom mjestu  :D , dok mi je ovaj pak najdrazi od svih, nekako me uvijek u pravom smislu okarakterise  :lud:

Offline HCV1afighter

• PROFI
« Odgovori #25 u: Veljača 17, 2009, 18:50 »
Pa dobro ali gle ovog  ::) onako, dosta oprezan ali i cool ali ipak meni je najdrazi ovaj :uglystupid2: bas kao da mi kaze, zakaj ti je to trebalo..HIHIH:)   :smitten: ipak ovi srcoliki su dobri ko kruh HIHI
« Zadnja izmjena: Veljača 17, 2009, 18:54 od hcv1a fighter »
Sad samo nastavi dalje..

Offline HCV1afighter

• PROFI
Dragi prijatelji;
« Odgovori #26 u: Veljača 25, 2009, 09:50 »
04.03.2009 Dan kada imam termin u Zaraznoj i tada sve pocinje, za mene. Drzite mi fige! Svima vama zelim dobro i najbolje i nista osim toga.
Ne pratim previse forum i zato neznam za vase price ali zelim vam, kako sam rekao samo najbolje. Dzoniku su odgodili terapiju, na mijesec dana.
Mozda znate a mozda i ne. Decko je najveca potpora, koju sam imao ovih dana i zajedno smo u tome. Nadam se da cete ga i vi bolje upoznati.
Gabolu001, takodjer zelim sve najbolje! Pozdrav HF 8)

Sad samo nastavi dalje..

Offline Gabol001

• Senior
« Odgovori #27 u: Veljača 25, 2009, 10:13 »
04.03.2009 Dan kada imam termin u Zaraznoj i tada sve pocinje, za mene. Drzite mi fige! Svima vama zelim dobro i najbolje i nista osim toga.
Ne pratim previse forum i zato neznam za vase price ali zelim vam, kako sam rekao samo najbolje. Dzoniku su odgodili terapiju, na mijesec dana.
Mozda znate a mozda i ne. Decko je najveca potpora, koju sam imao ovih dana i zajedno smo u tome. Nadam se da cete ga i vi bolje upoznati.
Gabolu001, takodjer zelim sve najbolje! Pozdrav HF 8)

Hvala na željama i srećan početak. Ja sam već prošao prve dve i kod mene kao što sam i rekao nije bilo ništa strašno. Kao vodica. U petak šibam po treću. Drži se i ništa ne brini.
Pozdrav,
Gabol001
Pozdrav, Gabol001

Offline Gabol001

• Senior
« Odgovori #28 u: Veljača 25, 2009, 10:37 »
Bravo Fighteru,
Zelim ti od srca da uspes sa borbom. A s' obzirom da smo na isti dan dobili informaciju da smo dobili terapiju, mogao bih da konstatujem, da nam je obojici ipak petak 13. srecan dan.  O0
Kad treba da pocnes? Ja treba u cetvrtak da se javim na kliniku.
Veliki pozdrav svim drugarima sa ovog foruma, posle dugo vremena!!!
Volim vas sve!!! :smitten: :smitten: :smitten:
Ej ljudi sad sam malo obratio pažnju na ova dva posta. Vas dvojica ste istog dana dobili informaciju o odobrenoj terapiji, a ja sam tog dana dobio svoju prvu dozu. To je već treći u priči i to može da znači samo sreću. :D
Pozdrav braćo
Gabol001
Pozdrav, Gabol001

• Senior
Odg: Dragi prijatelji;
« Odgovori #29 u: Veljača 25, 2009, 10:56 »
Fighteru,
Da ti i putem posta pozelim da sto bolje prodje pocetak th, a da se zavrsi sa ishodom koji vec unapred znamo!!! O0
Gabolu 001, isto tako zelim da dodje do cilja!!!  :D
Pozdrav svim drugarima sa foruma!!! :smitten: