Autor Tema: Evo nas..opet!  (Posjeta: 4445 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jadro

• Junior
  • **
  • Spol: Ženski
Evo nas..opet!
« u: Listopad 28, 2008, 12:48 »
Znam, znam da se nista nismo javljali, ali iskreno, nadala sam se da ni necu previse biti tu osim u tijeku sa citanjem postova i tu i tamo kojim piskaranjem. I sad vise ne znam ni kako bih pocela...osim...3 nalaz-6 mjeseci nakon terapije mom sadasnjem suprugu(po novome :D) sokolu je f.ck... pozitivan! A ja ne znam sto bi sad dalje osim da se uclanim u damn hdz pa da skupa s njima zapjevam: Idemo dalje! Suzama virus necu isplakati iz njega, a i on je tako prokleto optimisticna osoba da ne mozes ni zaplakati. Sad se pitamo nove stvari pa bi vas opet molila za pomoc. Jel on relapser(nisam vise u tijeku)-prvi nalaz mu je bio pozitivan(na terapiji), pa netom nakon zavrsene terapije negativan, pa 6 mj. nakon-opet pozitivan? Koje testove(precizno sto sve) treba napraviti? Dali su mu samo da mjeri amilaze(nalaz sutra gotov) i kolicinu virusa u krvi(nalaz za 2 tjedna). Sto sa radenjem djece? Ja nemam virus. Preporuke za nastavak poslije ovog nalaza. Bem mu vraga  :uglystupid2:. Sva sreca da vas imamo  :smitten: jerbo ne znam sto bi sada...

Offline iva

• tapir
  • Administrator
  • PROFI
  • boo
    • ABC Hepatitis
Odg: Evo nas..opet!
« Odgovori #1 u: Listopad 28, 2008, 20:25 »
e jadro  >:(, znam kako ti je...
bitno je da je on optimist i tako treba. što manje razbijati glavu bolešću i živjeti  :)
da, on je relapser. ako je bi na 1. kontroli pozitivan, znači da je već bilo za naslutiti da će relapsirati. ali, bio je dosta dugo negativan i jetra se "odmorila"  :coolsmiley:
zašto radi amilaze? sumnjaju na pankreatitis?
svi doktori s kojima smo pričali govore da je minimalan rizik da se zaraziš (to smo već brbljali), ali je bitno da prođe 6 mj. nakon prestanka terapije do pokušaja oko djece (da sva terapija i ostaci izađe iz organizma). upss, sad vidim da je prošlo 6 mj  ;)
i sretnooo mladenciii  :smitten:

Offline jadro

• Junior
  • **
« Odgovori #2 u: Studeni 26, 2008, 22:41 »
Odlučili se za dječicu  :fucka:. Hvala na podršci i na čestitkama  :smitten:. Javili se bumo mi samo još malo dolazimo sebi. Nadali smo se što manje posjeta ovoj stranici, ne da vas ne volimo  :angel:, al...shvaćate.

Offline damir

• Skoro profi
  • Spol: Muški
« Odgovori #3 u: Studeni 27, 2008, 16:11 »
shvacamo i idite putevima svoje srece. mi smo u mislima uz vas.  :smitten:

Offline Sara2001

• Senior
« Odgovori #4 u: Studeni 28, 2008, 20:14 »
Da, sretno vam bilo dragi moji i drzite se tako lijepo zajedno...  :smitten: