Autor Tema: ne mogu podnjeti ovo!!  (Posjeta: 10202 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline roka

• Moderator
  • PROFI

Offline Maja

• Moderator
  • Skoro profi
  • Spol: Ženski
Odg: ne mogu podnjeti ovo!!
« Odgovori #1 u: Rujan 23, 2008, 15:32 »
Živimo u bolesnom društvu punom ograničenih i sebičnih idiota koji su posebno opasni kada su u čoporu....ma uzas, vec mi je pun kufer zatucanosti na svakom faking koraku.
You can't reason yourself back into cheerfulness any more than you can reason yourself into an extra six inches in height.

Offline dJUu

• Junior
  • **
« Odgovori #2 u: Rujan 23, 2008, 20:41 »
Odvratno!
Iznervirash se , nemam reci!!!
Nema haosa u svemiru.
Sve sto ti se ikada desilo ima neki smisao kao i sve sto ce ti se dogoditi.
Svako iskustvo nudi lekcije.Zato prestani da pridajes znacaj nevaznim stvarima.
Uzivaj u zivotu!

Offline damir

• Skoro profi
  • Spol: Muški
« Odgovori #3 u: Rujan 23, 2008, 23:52 »
Katastrofa!

Offline lukab

• PROFI
  • ko hoda ne trci!
« Odgovori #4 u: Rujan 24, 2008, 10:36 »
jos jedna bljuvotina u nizu. eto vam razlog sto mnogi od nas kriju svoju dijagnozu  :uglystupid2:

Offline roka

• Moderator
  • PROFI
« Odgovori #5 u: Rujan 24, 2008, 10:41 »
Naravno, da mi dijete ima HCV , tajila bi to na sve načine

Offline Lani

• Senior
« Odgovori #6 u: Rujan 24, 2008, 14:19 »
Cijeli slučaj je odvratan i tu opet vidimo da nema granice ljudske gluposti.
Jeste čuli što je žena pokojnog Dvornika rekla o njegovoj bolesti? Izrekla je hrpu gluposti, vjerojatno da skrene sumnju s droge na neke druge stvari.

Offline sunny12

• Senior
« Odgovori #7 u: Rujan 24, 2008, 15:08 »
ja sam učiteljici od malog rekla za sebe i ona je sasvim normalno reagirala, ono zabrinula se za mene ljudski, a za klinca je rekla da apsolutno zna da se to ne prenosi socijalnim kontaktom i to je bio kraj priče....
ova ravnateljica je nenormalno (ne)ljudsko biće

Offline dJUu

• Junior
  • **
« Odgovori #8 u: Rujan 24, 2008, 17:50 »
ova ravnateljica je nenormalno (ne)ljudsko biće

Da, ali zar takvi ljudi zasluzuju takav posao i polozaj? Zar i ravnateljica ne bi trebala da se edukuje malo, barem da procita neki clanak u novinama.
Nema haosa u svemiru.
Uzivaj u zivotu!

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #9 u: Rujan 24, 2008, 20:28 »
ma mislim da bi u taj vrtić trebalo poslati jedno 20-tak brošura  O0

Offline dJUu

• Junior
  • **
« Odgovori #10 u: Rujan 24, 2008, 23:33 »
Pa da, 20-ak, a boga mi i ostalim roditeljima.
Jadna deca, izbacili ih zbog bolesti za koju ni svi ti roditelji tamo zajedno sa ravnateljicom ne znaju sta je to u stvari i to samo jer zive u skromnim uslovima!? Ko ce toj decici da objasni o cemu se tu uopste radi, em su siromasni em ih zigosu od malena ni krive ni duzne.
Ma, da zivim u Zagrebu otisla bih sama tamo sa gomilom brosura i predstavila se kao osoba koja boluje od hepatitisa C, bas da vidim sta bi mi rekli i kako bi me izbacili napolje.
Uzas, bolje da pripaze na vaske i sarlah.
Nema haosa u svemiru.
Uzivaj u zivotu!

Offline Spider

• Administrator
  • PROFI
    • Sesvete-Online
« Odgovori #11 u: Rujan 25, 2008, 11:11 »
Pa da, 20-ak, a boga mi i ostalim roditeljima.
Jadna deca, izbacili ih zbog bolesti za koju ni svi ti roditelji tamo zajedno sa ravnateljicom ne znaju sta je to u stvari i to samo jer zive u skromnim uslovima!? Ko ce toj decici da objasni o cemu se tu uopste radi, em su siromasni em ih zigosu od malena ni krive ni duzne.
Ma, da zivim u Zagrebu otisla bih sama tamo sa gomilom brosura i predstavila se kao osoba koja boluje od hepatitisa C, bas da vidim sta bi mi rekli i kako bi me izbacili napolje.
Uzas, bolje da pripaze na vaske i sarlah.

nažalost ja ne stignem da im odnesem zbog posla

Offline roka

• Moderator
  • PROFI
« Odgovori #12 u: Rujan 25, 2008, 17:30 »
Meni se neda osobno uopce ici tamo, ali poslala bih im postom brosure.
Vidim jos nema reakcije nikoga od mjerodavnih, a po mome skromnom misljenju
ta zena ne bi trebala zadrzati tu poziciju na tom mjestu.
Ne znam gdje je poglavica? Mislila sam otvoreno pismo da se napise u sve medije povodom ovog slucaja?
Lani, sto je Danijela izjavila?

Offline Lani

• Senior
« Odgovori #13 u: Rujan 26, 2008, 10:52 »
Roka, kako se meni to činilo, otkrila je da je Dino bolovao od hepa samo da bi prekinula priče o drogi. Pričali su o tome kako su se oni nosili s tim, između ostalog je rekla kako je on bio depresivan radi bolesti jer to bolest čini od ljudi (hm, pa od koje bolesti će čovjek biti sretan, čak i kad smo prehlađeni zasigurno nećemo vrištati od sreće).
Evo link:
http://dnevnik.hr/showbizz/red-carpet/danijela-dvornik-najteze-su-mi-noci.html

Offline jabra

• Učim pisati
  • *
  • veteran paranterolog
« Odgovori #14 u: Rujan 26, 2008, 22:20 »
Možda ja nisam dobro skužio ali ćini mi se da se on u stvari gušio a ne hrkao(disao na usta),a njoj je to smetalo pa je išla spavati u 4 ujutro u drugu sobu.Ne krivim nju ali da ga je tada možda probudila...  :'(

Offline Maja

• Moderator
  • Skoro profi
« Odgovori #15 u: Rujan 27, 2008, 01:23 »
Tesko je prepoznati to, jabra, ako je i inace tako "zvucao" dok spava. Podsjeca me na mog bivseg decka koji je u snu prestajao disati na tridesetak sekundi (i vise) i kada bi konacno poceo hvatati zrak to je zvucalo kao da se utapa, uzas za slusati. On se ujutro nicega ne bi sjecao i cudio se sto ga stalno budim, sto sam uskoro prestala raditi jer rekose lijecnici da je to cesti poremecaj koji se da tretirati, sleep apnoea, ne znam na naski. Mozda je i Dino to imao...
U svakom slucaju, potpuno ih razumijem sto su skrivali hep  :-\
You can't reason yourself back into cheerfulness any more than you can reason yourself into an extra six inches in height.

Offline jabra

• Učim pisati
  • *
  • veteran paranterolog
« Odgovori #16 u: Rujan 27, 2008, 10:28 »
Ma nisam htio nikoga kritizirati već samo žalim šta se to dogodilo.I sam sam dugo živio takvim životom,i da nisam prestao sa time,sigurno bi se isto dogodilo i sa mnom.Iz vlastitog iskustva znam da takav način života nije dugotrajan.Siguran sam da se nije namjerno ubio ali lako je pogrješiti u takvim stvarima jer i meni je san bio najvažniji pa su i doze navečer največe(bilo da je rijeć o dopu ili heptu).Jednostavno zaspeš tvrđim snom i ovisiš o ostalim okolnostima.Jedino bih na kraju želio da njegova kći bude jača od takvog načina života i da pokaže svima da se i bez droge može biti cool i isfurati umjetnički(poseban)način života kao šta je i njen stari.
pozdrav! :angel:

Offline Maja

• Moderator
  • Skoro profi
« Odgovori #17 u: Rujan 27, 2008, 13:40 »
Ma meni je sve to pretuzno, tulila sam dok sam citala pismo od male....dovraga tko jos umire u cetrdestima, cetrdesete su nove tridesete!  O0

Offline tecumseh

• Global Moderator
  • PROFI
  • One taste!
« Odgovori #18 u: Listopad 28, 2008, 20:57 »
Ćao društvo šareno  :angel:

Posjetit ću ih ovaj tjedan te udijeliti knjigu i brošure i bukvicu...i pismenu preporuku min. zdravstva...ravnateljica je, jell, malo jednostavna...novine i "javnost" tj. građani i njihova šutnja mi se gade jer, kako su jučer u Latinici gospoda pričala, nema reakcije javnosti koja bi podržala kaj novine pišu/prozivaju...tak da je to samo kratkoročno dizanje tiraže, nažalost...a nije nitko umro...nikom ništa za tri dana...gđu ravnateljicu ću morti prijavit nadležnima, vidit ću...ne vjerujem da bi roditelji htjeli djecu u tom vrtiću taman da se isfura da mogu natrag...i tak....ćao  >:D

P.S: ne sviđa mi se ironija u rječci "mjerodavni"...ak te svrbi geni se sama...al se nećaš prikazat...i vidim da se mnogi skrivaju, neki su opravdano prosudili da tako treba...što ću vam ja...sredina nam zaostala...istina...al svatko u svojoj maloj sredini gdje diše može bar pokušati učiniti neki pomak...a to ne ide ak se igraš skrivača. Što je velim, pravo svakoga al ti i taki po meni nemaju baš neko pravo prozivat...bez uvrede  ;)

Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.

Offline tecumseh

• Global Moderator
  • PROFI
  • One taste!
« Odgovori #19 u: Listopad 28, 2008, 21:07 »
Aaaaa sad sam pročitao...izbacili ih jer su siromašni, dođoši i romi...pritisak roditelja, jasno...nema tu filozofije...na tu vrlu građansku svijest nemam načina utjecati. Imata vi neki recept? U utopiji (recimo, negdje blizu na trulom zapadu) bi se etički čisti i moralno uspravni sugrađani pobunili i gđu ravnuteljicu recimo, na štap sa katranom i perjem...al kod nas dijelomo zgražanje na forumima...koji hep c, problem je daleko jednostavniji i istovremeno dublji

...i bojim se, nepopravljiv  :knuppel2:
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.

Offline tasha

• Senior
« Odgovori #20 u: Prosinac 19, 2008, 14:55 »
biti drugačiji na bilo koji način ..zeznuto. mene je još davno šokirala okrutnost ljudi kad sam se razbolila(davno davno prije hepa) s godinama sam naučila da se ljudi svog straha, frustracija, nemogućnosti kontrole života, riješavaju skačići po slabijem,tu se vraća osječaj snage kontrole...pa eto ja to više ne zamjeram ,ljude je jednostavno strah od njihovih vlastitih života i dok god ispoljavaju snagu na nekom zaboravljuju da su samo sitne male dušice na ovoj vjetrometini ludih sudbina bez kompasa i potpuno bez obrane od bilo koje cigle koja može strefiti bilo kad. :) :) :)
u biti mislim da čovjek može početi živjeti normalno, bez da osuđuje...u onom trenu kad prihvati da je život minsko polje i da usprkos tome nastavi trčati i smijati se i voljeti i brat cvijeće i bože al ja brijem  :) :) :) :)