Autor Tema: LJEKARNE  (Posjeta: 4282 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sunny12

• Senior
  • Spol: Ženski
LJEKARNE
« u: Svibanj 21, 2008, 08:49 »
Neki dan krenem ja u ljekarnu po ni više ni manje špricu...ne za mene nego za mog pesekića koja je primala neke homeopatske lijekove potkožno, i tako u prvoj ljekarni gledaju me kao da sam s Marsa pala, zapravo žena me odmjerila od glave do pete i s prezirom rekla da nemaju U TOJ BOJI :bonk:
ja kažem ok nije mi bitna boja nego veličina, dužina kaj ja znam kak se to gleda, pokažem joj a ona odmaknula se od mog "uzorka" na 3 metra da ne bi možda neki vrag iskočio na nju....i uglavnom otprašila ona mene ko balavicu
Dođem u drugu, sličan film, i sad ja pitam ženu u čemu je problem??? Pa zar ja to ne smijem kupiti, ne razumijem. Kaže žena ne to se ne smije prodavati...

E sad mene zanima, ako se propagira ne dijeljenje igle među narkomanima, uostalom i zbog naše boleštine, na koji način uopće oni mogu doći do čistog pribora kad to nije "legalno". Ne razumijem...
Ima netko odgovor?  >:D
Meni je to moram priznati bilo onako totalno nelogično i šokantno...pa zar to nije jedan od najlakših načina da se bar među tom populacijom pokuša suzbiti zaraza????

Offline damir

• Skoro profi
  • Spol: Muški
Odg: LJEKARNE
« Odgovori #1 u: Svibanj 21, 2008, 16:33 »
Stvarno za ne vjerovati!!!! Nije mi jasno da na takav nacin misle sprijeciti sirenje narkomanije. Mogu samo povecati sirenje svih mogucih bolesti koje se mogu prenijeti preko igle. Ako netko vec dodje do droge, mislim da ce najlakse doci do koristene sprice, ako vec ne moze kupiti novu. Strasno!

Offline Maja

• Moderator
  • Skoro profi
« Odgovori #2 u: Svibanj 22, 2008, 12:50 »
Grozno  :tickedoff:
Pitala sam prijatelja koji radi u ljekarni je li ovo moguce, uglavnom ovakve stvari se ne bi smjele desavati, prijavi te ljekarne komori i neka im napucaju kazne! Po zakonu MORAJU prodavati sprice!!  :knuppel2:
You can't reason yourself back into cheerfulness any more than you can reason yourself into an extra six inches in height.

Offline sunny12

• Senior
« Odgovori #3 u: Svibanj 22, 2008, 22:05 »
ne da bi trebali prodavati nego davati....btw. u toj drugoj kad mi se smilila cifra je bila 20 lipa
ja sam sad zapravo prvi put tako nešto zatrebala pa nemam pojma da li je to normalna praksa ali eto nije bilo u jednoj nego u dvije ljekarne pa zato pitam...