Autor Tema: Mojih pet minuta opet  (Posjeta: 2344 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivana Gustav

• PROFI
Mojih pet minuta opet
« u: Svibanj 07, 2008, 17:03 »
Cao svima

Sta da kazem osim da me paranoja opet uhvatila. Izgleda da imam previse vremena da cackam po ovom netu otkako su mi ispiti prosli.
Hvata me panika oko terapije hemiji nevjerujem (zajedno ili razdvojeno zaboravila sam) a alternativa nije dovoljno jaka
Panicim i oko ovih nalaza funkcije jetre ?

Mozda me trudnoca udarila u glavu   :uglystupid2:
Upomoccc

Offline damir

• Skoro profi
  • Spol: Muški
Odg: Mojih pet minuta opet
« Odgovori #1 u: Svibanj 07, 2008, 18:23 »
Treba samo malo jace samodiscipline i maknuti se od neta i siiiiiilnih podataka, koji se na njemu nalaze. Jednostavno svaki puta kad dobijes poriv za tim, napravi nesto drugo. Makni se od kompa i idi nesto procitaj, operi sudje, prosetaj, odigraj partiju karata..... S vremenom ce ti to sve manje nedostajati i prestat ce. Ja sam isto u jedno vrijeme lutao netom samo s jednom temom u pretrazivacu, isprintao sam goleme kolicine teksta, danima to proucavao...... i na kraju od svega odustao. Pokusaj se maksimalno skoncentrirati samo na pozitivne misli u vezi sa hepom i bit ce sve u redu. Siguran sam u to!  O0

Offline lukab

• PROFI
  • ko hoda ne trci!
« Odgovori #2 u: Svibanj 07, 2008, 21:27 »
sydney  :knuppel2: :knuppel2:
koliko puta sam pricala da me internet i kopanje po njemu zamalo kostalo zdravog razuma????? alo, vidim kakvo pitanje postavljas dr. hrstic, i odmah sam skontala da previse blejis u ekran. aj' mrsh napolje na svjez zrak, ako ga sad barem zimi ima imalo tu kod vas! dijete u kolica, podupri jednom rukom stomak, drugom rukom muza, i u prirodu, ODMAH! ovo je naredjenje. slusaj, paranoje su neizbjezne kad imas pristup literaturi, ali moras nauciti kad to prelazi granicu zdravog razuma. opusti se.... vidis da nas ima koji smo prezivjel hemiju  :lud:
sjeb je, al' moze se!  :-*

Offline Lani

• Senior
  • Spol: Ženski
« Odgovori #3 u: Svibanj 08, 2008, 11:54 »
Ivana, pa ti si trudna? Čestitam ti, prekrasno. Ma znam da sam te negdje pitala kako ste ti i beba, a sad mogu pitati kako ste ti i tvoje bebe?
Ja se također izbediram kad čitam sve i svašta, posebno sad kad trebam krenuti s terapijom. Ti se nemoj sad zamarati s terapijom, imaš za to vremena kasnije. 

Offline lukab

• PROFI
  • ko hoda ne trci!
« Odgovori #4 u: Svibanj 10, 2008, 13:03 »
sydney, nisi me valjda poslusala s skinula se s neta na neko vrijeme  >:D:-*